Ste spokojny so svojim Chevroletom?

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Ste spokojny so svojim Chevroletom?

Příspěvek od chrudoš »

A pritom stacilo priplatit za LT, coz neni zadny ranec a vyse zminene problemy by byly pryc :) ale to uz jsme probirali jinde. Ja jsem spokojeny na 90 procent (sedacky a moje krive zada nejdou absolutne dohromady, ale uz jsem nasel jakz takz dobrou polohu), ovsem toto auto bych nikomu nedoporucil, nechci, aby to byla tuctovka na kazdem rohu :)
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Reklama
 

Uživatelský avatar
PETO
Příspěvky: 1170
Registrován: ned pro 30, 2007 17:53
Bydliště: POPRAD

Re: Ste spokojny so svojim Chevroletom?

Příspěvek od PETO »

chrudoš píše:A pritom stacilo priplatit za LT, coz neni zadny ranec a vyse zminene problemy by byly pryc :) ale to uz jsme probirali jinde. Ja jsem spokojeny na 90 procent (sedacky a moje krive zada nejdou absolutne dohromady, ale uz jsem nasel jakz takz dobrou polohu), ovsem toto auto bych nikomu nedoporucil, nechci, aby to byla tuctovka na kazdem rohu :)


:lol: No to sa ti asi aj plní . -i
Daewoo Matiz SE,r.v.2001 -> ex
Chevrolet Aveo Sedan 1,2 8V Direct,r.v.2008 -> ex
Daewoo Tico SX,r.v.1996 -> ex
Chevrolet Aveo Sedan 1,2 16V,r.v.2011,edícia 100 -> ex
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Ste spokojny so svojim Chevroletom?

Příspěvek od milosh »

Chevrolety si rozhodne jako firemni auta moc lidi nekoupi a tak bych se nebal, skodovka vzdy bude za rohem cekat :lol: -i
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
PETO
Příspěvky: 1170
Registrován: ned pro 30, 2007 17:53
Bydliště: POPRAD

Re: Ste spokojny so svojim Chevroletom?

Příspěvek od PETO »

milosh píše:Chevrolety si rozhodne jako firemni auta moc lidi nekoupi a tak bych se nebal, skodovka vzdy bude za rohem cekat :lol: -i


:lol: To je jasná vec . :lol: :lol: :lol: :lol:
Daewoo Matiz SE,r.v.2001 -> ex
Chevrolet Aveo Sedan 1,2 8V Direct,r.v.2008 -> ex
Daewoo Tico SX,r.v.1996 -> ex
Chevrolet Aveo Sedan 1,2 16V,r.v.2011,edícia 100 -> ex
Uživatelský avatar
Daff.Cz
Příspěvky: 207
Registrován: čtv kvě 20, 2010 15:13
Bydliště: Brno

Re: Ste spokojny so svojim Chevroletom?

Příspěvek od Daff.Cz »

Chrudos: no dobre, ale to odizolovani by snad melo byt kvalitni uz od zakladni vybavy, je to proste zaklad, ano za LT to neni takovej ranec, ale neznamena to prece ze jestli chces jezdit pohodlne kup si LT, jinak jsme ty auta odflakli. Treba ja se sedackama nemam problem, jsou to zatim ty nejlepsi sedacky v kterych jsem sedel, to musim uznat, a to mam taky krivy zada.
Toho času bez auta, za to ale s bytem 3+1 OV po rekonstrukci. :)
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Ste spokojny so svojim Chevroletom?

Příspěvek od chrudoš »

Sedacky vim, ze jsou jen muj problem, pritelkyne si libuje, nikdo si zatim nestezoval. Ja proste trpim, nikdy se mi nesedelo tak blbe, jako ted :) Ale kdyz si potahnu hlavovou operku uplne dopredu a opru se, zada se narovnaji a jede se mi dobre. Nikdy jsem nechapal, jak nekdo muze pouzivat operku, no ted jinak nejezdim :)
A s tou izolaci je to divne, nikdo s tim problem nema, tezko rict...delat by to urcite nemelo, zkus to rict v servise
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
topa77
Příspěvky: 105
Registrován: sob črc 10, 2010 10:01

Re: Ste spokojny so svojim Chevroletom?

Příspěvek od topa77 »

se sedačkama jsem měl taky problém co do pocitu pohodlí při řízení, ale tak dlouho jsem šteloval s volantem a sedačkou, až je to dobrý nebo jsem si zvykl :)

jinak se přiznám, že nechápu sedačky, které se nastavují v deseti směrech nebo na deseti místech, z toho bych zešílel, já měl problém zharmonizovat to co má cruze :))))
černý Cruze 1,8 LT
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Ste spokojny so svojim Chevroletom?

Příspěvek od chrudoš »

No ja bohuzel nejsem jediny ridic, pritelkyne ridi taky docela casto, takze i kdyz jsem si ji nejak nasteloval, ona si ji stejne dala jiank a mohl jsem znova, coz me brzo omrzelo :) Takze ted si steluju zada na jeji polohu, jen si ji posunu a asi jsem si taky uz zvykl. Anebo si nejak srovnam zada a bude to taky v pohode :)
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
Daff.Cz
Příspěvky: 207
Registrován: čtv kvě 20, 2010 15:13
Bydliště: Brno

Re: Ste spokojny so svojim Chevroletom?

Příspěvek od Daff.Cz »

Noo tak ja jsem se skamaradil se sedackama behem 5 minut, trochu jsem posteloval a ted to mam suprove nastaveny a sedi se mi vic nez pohodlne, nikde nic netlaci, navsechno dosahnu, kdyz rezu zatacky sedacka me nepusti. Na sedacky nemuzu rict jediny spatny slovo, ty se jim, aspon pro me, hodne povedly. -i
Toho času bez auta, za to ale s bytem 3+1 OV po rekonstrukci. :)
Uživatelský avatar
Zdenek R6
Příspěvky: 101
Registrován: ned čer 06, 2010 21:09
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Ste spokojny so svojim Chevroletom?

Příspěvek od Zdenek R6 »

Já měřím 180 cm a musím také souhlasit, že sedačky jsou výborný. Dám si to až dolů, posunu sedačku dozadu, přitáhnu si volant, opěrku až k hlavě a na těch sedmnáctkách si v tu chvíli připadám jako v F1 :D

Ne vážně, za tu cenu se jim přední sedačky fakt povedly -i
Bílý Cruze 1,8 LT
Yamaha R1
Yamaha R6
MadAss
Opel Omega C
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Ste spokojny so svojim Chevroletom?

Příspěvek od Kjub »

Tak mozem s urcitym odstupom casu zhodnotit, ze som spokojny tak na 95 percent. Niektore detaily a kvalita plastov na miestach, kde by mali byt odolnejsie voci skrabancom mi vadi. Inak super. Spotreba OK (uz som sa zmieril), pohoda a ticho super. Vsetko funguje (klopem!). :D
Inak to teplo, co vychadza od spodu jak je stred. gonzola, o com vsetci hovorite som nepostrehol vobec. Skusim sa na to sustredit a keby nieco napisem.
A moc by som s tymto autom nezavodil, nieje na to stavane. Potom si to odnesie penazenka...
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
vetr.roman
Příspěvky: 225
Registrován: pát lis 19, 2010 20:37

Re: Ste spokojny so svojim Chevroletom?

Příspěvek od vetr.roman »

Ja jsem z autem spokojen,jen mi vadi že jsou plasty nachilne na škrabance.
Lada 2101
Škoda Forman 1.3i
Nissan Almera 1.4i
Daewo Kalos 1.4i
Nissan Note 1.4i
----------------------------
Chevrolet Cruze 1.6 LS+ - Křídlo Octavie RS II,černé folie,sportovní výfuk,chip 91Kw-124 Ps-170 Nm.....

Ford Galaxy III 2.0 TDCI
Chevrolet captiva sport 2.0 cdti 110kw
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Ste spokojny so svojim Chevroletom?

Příspěvek od Kjub »

Tie Cruzvske sedacky musim pochvalit. hned od zaciatku sa mi v nich sedelo dobre, pohodlne ako v Golfe (IV), ale s lepsim bocnym vedenim. Nic mi tam nastastie nevrzga, aspon zatial, iba tie plasty obcas vydaju takz pukavy zvuk (myslim ze to robi teraz ked je zima). Inak vsetko OK. zachvilu mam prvu garancku (akurat po vianociach a novom roku, ked miniem vsetkz penaze :lol: ), tajk uvidime co mi budu musiet doladit...
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Ste spokojny so svojim Chevroletom?

Příspěvek od Kjub »

A co sa tyka v mnozstve Cruzov na cestach, tak uz celkom pravidelne ich stretavam. Jasne ze na take Oktavky sa mnozstvom nechytaju, ale som tomu rad! :lol:
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
SERGEJ_3
Příspěvky: 1145
Registrován: sob pro 04, 2010 19:30
Bydliště: Ostravský gang

Re: Ste spokojny so svojim Chevroletom?

Příspěvek od SERGEJ_3 »

proto jsem si Cruze taky poridil, jsem rad ze jich neni vsude plno jako Octavek, za Cruzem se lidi otoci, kdyz projede Octavka tak to ani nepostrehnou :lol:
Chevrolet CRUZE 2.0 Černá Carbon, 19" GMP NINJA, filtr KN + chip, st.podvozek WEITEC HICON GT, přední světla Audi, zadní světla MB E class, fólie 5%, DVD rádio.

Prodám : pružiny H&R -30mm

www.chevy.tym.cz
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Pokec“