náhradní díl - práh

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
AndroidCZ
Příspěvky: 69
Registrován: ned led 27, 2013 00:07
Bydliště: Brno

náhradní díl - práh

Příspěvek od AndroidCZ »

Bohužel se mi podařilo najet s autem v kempu na pařez a hodně tak poškodit práh na straně spolujezdce – dle vyjádření běžného servisu řešitelné jen výměnou, je to moc zmuchlané na vytáhnutí. Sháním tedy náhradní díl, bohužel to vypadá že se dělá jen originál (?). Nemáte někdo tip kde tento práh sehnat? Já se k němu zatím nedopátral :-/ Napsal jsem teď poptávku na ofic. dealera v Brně, takže možná pošlou nabídku, rád bych ale zjistil více zdrojů s ohledem na cenu. Předem díky za jakékoliv tipy!
Cruze SW 1.8 LTZ, najeto 70000 km
Reklama
 

Uživatelský avatar
dominic7
Příspěvky: 56
Registrován: pon dub 22, 2013 20:41
Bydliště: Trnava

Re: náhradní díl - práh

Příspěvek od dominic7 »

Vyskusaj napisat do Carmaxu p. Hudecovi, ci tam nieco take nemaju.


AndroidCZ píše:Bohužel se mi podařilo najet s autem v kempu na pařez a hodně tak poškodit práh na straně spolujezdce – dle vyjádření běžného servisu řešitelné jen výměnou, je to moc zmuchlané na vytáhnutí. Sháním tedy náhradní díl, bohužel to vypadá že se dělá jen originál (?). Nemáte někdo tip kde tento práh sehnat? Já se k němu zatím nedopátral :-/ Napsal jsem teď poptávku na ofic. dealera v Brně, takže možná pošlou nabídku, rád bych ale zjistil více zdrojů s ohledem na cenu. Předem díky za jakékoliv tipy!
Chevrolet Cruze SW 1,8 LT+, black carbon
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Interiér a exteriér“