Zlomené klapky na kúrení

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
matejmartinka33
Příspěvky: 6
Registrován: pát úno 03, 2017 17:20

Zlomené klapky na kúrení

Příspěvek od matejmartinka33 »

Dobrý deň, vie tu niekto poradiť kde sa dajú objednať klapky na kúrení...alebo proste treba objednat len celé kúrenie:( dakujem za odpoved
Reklama
 

Uživatelský avatar
Boeing737
Příspěvky: 1883
Registrován: ned čer 10, 2012 02:27

Re: Zlomené klapky na kúrení

Příspěvek od Boeing737 »

Chevrolet AVEO LT, 1.2 63kW,2012 Borocay Blue
...v koži od MAD, DRL, kamera ... a ešte nie je koniec :)
miso98
Příspěvky: 5
Registrován: pát kvě 23, 2014 04:23

Re: Zlomené klapky na kúrení

Příspěvek od miso98 »

zdravim

prave mam problem na CRUZe s tym ze polovica kurenia nefunguje (fuka len studeny vzduch) - podla toho co na fore citam to vyzera najskor na zlomenu klapku :/ ... ta sranka carmax - je overena?? lebo ked si ju rozkliknem...vyzera to veeelmi pofideerne, dokonca nevidim ziadnu moznost vyhladavania produktov / eshop.... nic... ? alebo viete poradit aj iny web - na kupu klapky>? dik moc
vopred dik

Miso, Kosice
Chevy Cruze 2012 / 1.6
vagascan
Příspěvky: 90
Registrován: úte říj 25, 2016 19:54
Bydliště: Bratislava

Re: Zlomené klapky na kúrení

Příspěvek od vagascan »

mas 100% overene ze je to zlomena klapka? Na uk fore som nasiel ze robi sarapatu aj 0 poloha klapiek.. Skus odpojit baterku na 12 hodinm, alebo vybrat poistku kurenia... mne to sice nepomohlo :D ale viem co prezivas :D

btw. ja mam "problem " taky, ze aj ked je vzduch nastaveny na najchladnejsiu teplotu , tak fuka teplejsi ako je teplota okolia... + plast vedla vodicovej pravej nohy je vyhraty na dobrych 50 °C. .. Udajne je to "vlastnost" cruzov... okrem tejto "vady" nedam na Cheviho dopustit..
Chevrolet Cruze 1.6 91 KW 2011
EX Chevrolet lacetti SW 1.6 LPG BRC 2006
Uživatelský avatar
LordMMX
Příspěvky: 1517
Registrován: ned úno 20, 2011 05:06
Bydliště: Halič /SVK/
Kontaktovat uživatele:

Re: Zlomené klapky na kúrení

Příspěvek od LordMMX »

ahoj mišo,

Carmax je overený a spoľahlivý dodávateľ, väčšina stálych členov klubu od carmaxu odoberá, lebo asi ako poslední na slovensku majú veci, čo sa už prakticky nedajú zohnať.

eshop majú hooodne zastaralý ale: http://www.carmax.sk/e-shop/Default.aspx tu je .

prípadne skús www.czdrafel.cz
Daewoo Evanda 2005
Daewoo Leganza "Areum" CDX 2.0, central + alarm, el. okna, digi klima, dualbag, ABS/TCS
Daewoo nie je len značka... je to životný štýl !! :)
ex: Leganza, Evanda, Lanos, Corsa, Nexia, Espero, Marea
Tebepoviem
Příspěvky: 4
Registrován: sob črc 02, 2016 08:38

Re: Zlomené klapky na kúrení

Příspěvek od Tebepoviem »

Ahojte, dnes mi niečo puklo v palubovke. Najskôr praskla klapka. Od vtedy mi nekúri ľavá strana. Viete mi povedať resp. preposlať nejaký odkaz ako sa rozoberá palubovka? Nemám chuť do dávať robiť do servisu.
Laco71
Příspěvky: 671
Registrován: úte lis 19, 2013 19:40

Re: Zlomené klapky na kúrení

Příspěvek od Laco71 »

Teraz ide zima, a s tými klapkami to bude len horšie ... -P

Preto NEPREPINAJTE smer prudenia vzduchu ZA STUDENA !!! Vtedy je najväčšia pravdepodobnosť,že sa tá klapka zlomí... :x
Perfekcionizmus je choroba /nemoc/ trvanie na perfekcionizme ničí všetky medziĺudské vzťahy !

NIE je reálné zlepšovať niečo z 96% na 98% , prináša to zo sebou abslolutne zbytočne vynaložené usilie a kopec zbytočných problémov !!!
Tebepoviem
Příspěvky: 4
Registrován: sob črc 02, 2016 08:38

Re: Zlomené klapky na kúrení

Příspěvek od Tebepoviem »

Ani nehovor. Vcera som pozeral nejake videa, jak sa da dostat k tym klapkam tak pristup je riadne na ..... nemenil si to niekto sam?
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Interiér a exteriér“