Dveře

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Dveře

Příspěvek od pekrtek »

Tak se mi podařilo téměř po 4 letech ( :D ) odhalit, že Cruze LTZ má automaticky uzamykatelné dveře při odchodu od auta. Prošel jsem manuál k autu a tam o tom nic není. Musím si dát bacha, abych si tam nezamkl klíče. :lol:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Dušanisko
Příspěvky: 6
Registrován: čtv dub 09, 2015 10:48
Bydliště: Jablonec
Kontaktovat uživatele:

Re: Dveře

Příspěvek od Dušanisko »

pekrtek píše:Tak se mi podařilo téměř po 4 letech ( :D ) odhalit, že Cruze LTZ má automaticky uzamykatelné dveře při odchodu od auta. Prošel jsem manuál k autu a tam o tom nic není. Musím si dát bacha, abych si tam nezamkl klíče. :lol:
Tak to se hodí vědět. O tomto slyším poprvé taky až teď, ale je fakt, že tak dlouho dlouho jako ty auto nemám. Divím se, že o tom v manuálu není ani zmínka.
AndroidCZ
Příspěvky: 69
Registrován: ned led 27, 2013 00:07
Bydliště: Brno

Re: Dveře

Příspěvek od AndroidCZ »

pekrtek píše:Tak se mi podařilo téměř po 4 letech ( :D ) odhalit, že Cruze LTZ má automaticky uzamykatelné dveře při odchodu od auta. Prošel jsem manuál k autu a tam o tom nic není. Musím si dát bacha, abych si tam nezamkl klíče. :lol:
A jak to funguje? Auto se uzamkne, když odejdu s klíčema v kapse? Něčeho takového jsem si nevšiml...
Cruze SW 1.8 LTZ, najeto 70000 km
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Re: Dveře

Příspěvek od pekrtek »

S vyndaným klíčkem ze zapalování zmáčkneš při otevřených dvěřích na středovém panelu zámek dveří, třikrát to pípne, zabouchneš a za několik vteřin se auto uzamkne.
Uživatelský avatar
denny
Příspěvky: 455
Registrován: ned bře 20, 2011 21:12
Bydliště: Třinec

Re: Dveře

Příspěvek od denny »

Mi to nefunguje, mám ale verzi LS+. Otevřu dveře a zmáčknu tlačítko a ono to zamkne a hned odemkne :D
Moje: Chevrolet Cruze 1.6 LS+ Misty Lake, 17" origo chevy, K&N filtr

Tátovo: Chevrolet Orlando 1.8 LTZ, Smoke Grey
Damek
Příspěvky: 876
Registrován: pát srp 06, 2004 15:31

Re: Dveře

Příspěvek od Damek »

Tak som to vyskusal a nefunguje to ani mne, takze to asi so stupnom vybavy nema nic spolocne.
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Re: Dveře

Příspěvek od pekrtek »

Tak to asi bude klasika: co auto, to original.
Ještě pro info: já mám model 2011, jeden z prvních HB.
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Interiér a exteriér“