Zatmavovací folie

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
ferry
Příspěvky: 276
Registrován: úte kvě 15, 2012 06:07
Bydliště: Liberec

Re: Zatmavovací folie

Příspěvek od ferry »

Po dlouhém váhání nakonec objednáno a dnes se pokusím alespoň na zadní dveře nainstalovat....zadní okno až naposled. Jsem zvědav jak se s tím bude pracovat.

Jen by mě zajímalo a to je otázka na Doyla...jestli je nutné to dát až pod gumu, kvůli stahování oken ?
Chevrolet Cruze 1.6 LT+ Black Carbon Flash
Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
Doyle
Příspěvky: 219
Registrován: úte dub 10, 2012 13:02
Bydliště: Brno - Vinohrady
Kontaktovat uživatele:

Re: Zatmavovací folie

Příspěvek od Doyle »

ferry píše:Po dlouhém váhání nakonec objednáno a dnes se pokusím alespoň na zadní dveře nainstalovat....zadní okno až naposled. Jsem zvědav jak se s tím bude pracovat.

Jen by mě zajímalo a to je otázka na Doyla...jestli je nutné to dát až pod gumu, kvůli stahování oken ?
Mam to jen na skle pod gumu jsem to nerval.. blbě by se tam stejně dostávalo.. se stahováním oken nemám problém
A dělá se s tím odbře protože když se ti to nepovede tak to sundáš a začneš znovu :o)
Cruze HB LT Plus, 1,6 91kW, Šedá Smoke Grey FOTO Cruze
Dříve:
Peugeot 205 XS 1,4 58kw ( 786kg ) = třídveřové letadlo FOTO 205
Peugeot 406 ST 1,8 16V 81kW / sedan FOTO 406

Obrázek
Uživatelský avatar
ferry
Příspěvky: 276
Registrován: úte kvě 15, 2012 06:07
Bydliště: Liberec

Re: Zatmavovací folie

Příspěvek od ferry »

Jj potvrzuji....je fajn si to sundat a zkoušet bez problémů znovu.

V českém návodu stojí:
Alternativou k přichycení fólie vodou může být přichycení pomocí statické elektřiny k oknu. Fólii (lesklou stranu) je potřeba nejprve intenzivně třít pomocí utěrky ze syntetických vláken.

Nic jsem tedy netřel a drží to, ale vyzkouším, protože mi ještě zbývají pravé dveře a zadní okno.
Chevrolet Cruze 1.6 LT+ Black Carbon Flash
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Interiér a exteriér“