Víko zadního kufru

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Víko zadního kufru

Příspěvek od Kjub »

Takyto tam mam...ze ci by to nevadilo keby sa to dalo prec a nahradilo tym ovladacom na kufor...
Přílohy
image.jpg
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Reklama
 

Uživatelský avatar
slidil
Příspěvky: 1126
Registrován: pon úno 06, 2012 22:04
Bydliště: Koštice, okr. Louny

Re: Víko zadního kufru

Příspěvek od slidil »

A to je vypínač airbagu, nebo jen kontrolka ?
Pokud je to jen kontrolka, tak by to nevadilo. Jen by sis musel pamatovat, jestli sis ho nevypnul.
Pokud je to vypínač, tak nevím jak by se na to tvářila elektronika airbagu, asi by hlásila chybu.
Captiva 2,2VCDi LTZ 135kW - 2012 (4x4 - 7míst)

Bylo:
Chevrolet Aveo 1,4 74kW - 2010
Hyundai Santamo 2,0i 102kW - 1999 (4x4 - 7míst)
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Víko zadního kufru

Příspěvek od Scorpion.11 »

Podle toho obrázku bych řekl, že to jsou jen kontrolky -i
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Víko zadního kufru

Příspěvek od tomask »

Je to kontrolka
Carthell Prg
Uživatelský avatar
slidil
Příspěvky: 1126
Registrován: pon úno 06, 2012 22:04
Bydliště: Koštice, okr. Louny

Re: Víko zadního kufru

Příspěvek od slidil »

Tak by snad nevadilo kdyby tam nebyla.
Já ji taky v Aveu nemám. Byla v původních hodinách. :D
Captiva 2,2VCDi LTZ 135kW - 2012 (4x4 - 7míst)

Bylo:
Chevrolet Aveo 1,4 74kW - 2010
Hyundai Santamo 2,0i 102kW - 1999 (4x4 - 7míst)
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Víko zadního kufru

Příspěvek od tomask »

Mě by to nevadilo, to tlačítko je mnohém lepší ale musel bys to Romane zapojit ty.
Já elekt. nerozumím vůbec.
:PP:
Carthell Prg
Uživatelský avatar
slidil
Příspěvky: 1126
Registrován: pon úno 06, 2012 22:04
Bydliště: Koštice, okr. Louny

Re: Víko zadního kufru

Příspěvek od slidil »

To by nebyl problém. :PP:
Captiva 2,2VCDi LTZ 135kW - 2012 (4x4 - 7míst)

Bylo:
Chevrolet Aveo 1,4 74kW - 2010
Hyundai Santamo 2,0i 102kW - 1999 (4x4 - 7míst)
čoky
Příspěvky: 64
Registrován: čtv čer 02, 2005 14:04
Bydliště: Prešov

Re: Víko zadního kufru

Příspěvek od čoky »

Zdravim tak uz aj ja som v partii .Odisiel mi vypinac kufra na dovolenke v BG - vratil som sa 21.7.2013 to je nedela a hned som v pondelok 22.7.2013 sup do servisu . No ale cic bobo zaruka platila do 20.7.2013 darmo bolo argumentovat ze to bol vikend uz som bol po limite - novy spinac s osvetlenim 92€, nejaka nahrada z Insignie 11€. Tak som sa im velmi pekne podakoval za ochotu aj za tie 3 uspesne roky.
V radioamatery som kupil novy mikrospinac za 0,08€ a na zaklde vasich poznatkov a popisov uspesne vymenil.
Kolega rozobral aj ten stary mikrospinac vycistil- a funguje aj ten stary./odlozeny na horsie casy - skrat v mikrospinaci by sposobil stale otvorenie kufra- bola tam nejaky bordelik kusok niecoho cierneho vypadlo no nenasli sme to ci nejaky ulomok plastu nejakeho tazko definovat/
Takze oplati sa trochu pohrat .Uspora poriadna a ten pocit usetrenych € na nezaplatenie.
Takze autorizovany servis PAPA.
CRUZE 1,8 LT,Pewter
giom
Příspěvky: 12
Registrován: sob srp 27, 2011 17:43

Re: Víko zadního kufru

Příspěvek od giom »

Zdar cruzaři, vyzkoušel jsem otevřít víko zadního kufru tlačítkem z palubovky. Zmáčknu tlačítko, počítám 1, 2,3,4,5 cvak a je otevřeno. Funguje to, super. Mám cruzíka 1.6 base. MY 2009.
Taky se mi stává, že přijdu k autu a mám otevřený kufr, jak je na tomto vláknu popisováno. Myslím si, že je to tím, že jsem nevědomky stisknul tlačítko na DO, i když mi to někdy připadalo divný. Hodně se mi to stávalo po tom, co mi opravili zadek auta po bouračce (viz "Srovnání cen oprav").
Taky se mi stávalo, že zabouchnu kufr, zamknu auto a cvak, auto se otevře, vč.víka kufru. Bylo to tím, že jsem měl špatně zabouchnutá dveře u řidiče.
giom
Příspěvky: 12
Registrován: sob srp 27, 2011 17:43

Re: Víko zadního kufru

Příspěvek od giom »

Zdar cruzaři, vyzkoušel jsem otevřít víko zadního kufru tlačítkem z palubovky. Zmáčknu tlačítko, počítám 1, 2,3,4,5 cvak a je otevřeno. Funguje to, super. Mám cruzíka 1.6 base. MY 2009.
Taky se mi stává, že přijdu k autu a mám otevřený kufr, jak je na tomto vláknu popisováno. Myslím si, že je to tím, že jsem nevědomky stisknul tlačítko na DO, i když mi to někdy připadalo divný. Ale poznal jsem to, když jsem měl DO v kraťasech a obouval jsem inline brusle, vždy to cvaklo a otevřel se kufr.Hodně se mi to také stávalo po tom, co mi opravili zadek auta po bouračce (viz "Srovnání cen oprav"), jelikož to bylo v zimě, tak jsem si neobouval inline brusle a je to trošku divný.
Taky se mi stávalo, že zabouchnu kufr, zamknu auto a cvak, auto se otevře, vč.víka kufru. Bylo to tím, že jsem měl špatně zabouchnutá dveře u řidiče.
Uživatelský avatar
Wallyjirka
Příspěvky: 20
Registrován: úte lis 24, 2009 23:36
Bydliště: Praha

Re: Víko zadního kufru

Příspěvek od Wallyjirka »

Ahoj všem, po hodně letech píší o radu s mým problémem. Mám Cruze sedan, microspinac už léta nefunguje, používám jen dálkové ovládání. Ale minuly týden mi praskla jedna s těch pružin, která nadzvedavá víko kufru, myslíte, že ji nahradí taky ta guma nebo musím navštívit servis. Nikde ji nemohu na webu sehnat a ani na vrakovišti jsem neuspěl. Díky moc za tip.
Jinak zatím s autem spokojenost, už má 200000 km. Kupoval jsem ho nového. Wally
Cruze 2.0 VCDi, 110kw, černá carbon
Uživatelský avatar
Wallyjirka
Příspěvky: 20
Registrován: úte lis 24, 2009 23:36
Bydliště: Praha

Re: Víko zadního kufru

Příspěvek od Wallyjirka »

Vyřešeno, koupena nová pružina a spínač kufru(9$)
Cruze 2.0 VCDi, 110kw, černá carbon
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Interiér a exteriér“