MATÍZ CLUB CZ

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od lomngi »

Iacobus píše:Žiadnu čočku (za Chevrolet Praha) tam nevidím. :shock: Vidieť ale to, že zainteresovaní páni vtedy ešte ako tak komunikovali, vedeli si priznať chybu, ospravedlniť sa atď. To všetko je už ale tatam a dnes sa do toho namotávajú podľa mňa úplne nezainteresovaní resp. nevinní ľudia (viď.Vazoun). Kde je chyba?
Ozaj a ten sľubovaný sud piva bol?
Ano sudok s pivom bolo..A dostal to človek ktrorý si to zaslúží.
A pri tom nema ani aveo ano cruza a ani Daewoo. Ale si to zaslúžil. :PP:
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Reklama
 

Uživatelský avatar
Veruli2
Příspěvky: 567
Registrován: ned bře 18, 2012 19:07
Bydliště: JmK

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od Veruli2 »

Z celé diskuze na mne dýchá "uražená mužská ješitnost" -P -P Všichni jste tu skvělí chlapi, ale to chování .... :cry:


Vazoune, ať se Vám s Aničkou daří :)
Renault Megane 1,4, r.v. 1998, Šedý blesk, dokud stále jezdí - nevzdám se ho
Chevrolet Aveo 1,2 16V r.v. 2011, mimísek
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od Vazoun »

Veruli2 píše:Z celé diskuze na mne dýchá "uražená mužská ješitnost" -P -P Všichni jste tu skvělí chlapi, ale to chování .... :cry:


Vazoune, ať se Vám s Aničkou daří :)
.............................
Díky " Veruli2 " i za Aničku a zcela s Tebou souhlasím / jsme holt blbouni , vztahuji pouze na sebe :lol: ahoj Vazoun :o)
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od lomngi »

Veruli2 píše:Z celé diskuze na mne dýchá "uražená mužská ješitnost" -P -P Všichni jste tu skvělí chlapi, ale to chování .... :cry:


Vazoune, ať se Vám s Aničkou daří :)
Úplne máš pravdu.. My chlapi sme strašný.. :PP: :PP: :PP: :PP:
Ale ešte že nás vy ženy máte.
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od Scorpion.11 »

Veruli2 píše:Z celé diskuze na mne dýchá "uražená mužská ješitnost" -P -P Všichni jste tu skvělí chlapi, ale to chování .... :cry:


Vazoune, ať se Vám s Aničkou daří :)
Z mé strany je to, že někdo tu píše výmysle a pak se to tu jen už mezi sebou dohaduje.
Jinak Ivoši odkaz co jsi dal nic neříká, ale nechám tě při tom a klidně rýpej dál.
Akorát se tu zbytečně spamuje :(

Prosím někoho z moderátorů ať to tu pročistí. Děkuji předem :PP:
Naposledy upravil(a) Scorpion.11 dne sob led 05, 2013 13:04, celkem upraveno 1 x.
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od Vazoun »

ZDRAVÍM VŠECHNY NA FORU :o)
KLUCÍ ... PROSÍM , MĚJTE OHLEDY NA TO, ŽE TATO SEKCE JE " MATÍZ CLUB CZ " A HODNĚ SE DIVÍM ADMINŮM, ŽE NÁS NA TUTO SKUTEČNOST NEUPOZORNIL !!
JDE POZNAT, ŽE ... PARTAFÍRA MATIZ CLUBU CZ ... SE OPRAVDU ODHLÁSIL , JINAK BY NÁM TO TU BEZ UPOZORNĚNÍ NEPROŠLO :!:
MOMENTÁLNĚ, TO JDE MIMO MNE ... PROTOŽE UŽ NEJSEM REGISTROVANÝM ČLENEM MATIZ CLUBU CZ . ALE MĚL JSEM TO TADY RÁD A BUDU VAŠE PŘÍSPĚVKY RÁD ČÍST A POKUD BUDU VĚDĚT A UMĚT, VŽDY RÁD POMOHU -i :lol: AHOJ " VAZOUN "
A DÍK ZA POCHOPENÍ :PP:
...........................
Matiz SE/II.o.8 r.v.07/2002 sv.zel.metlina U38 -- STK+Emise do 07/2014
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od alvin »

Ja už tiež s Matiz klubom de facto nemám nič,najmä po tejto SZ "Zastupovat a reprezentovat Matíz club s Hyudai mi připadá trochu zcestné "
Předmět: Pokec Olšovec 2013
takže úplne nezcestne som plnohodnotný člen GETZ-clubu,ktorého som členom vyše roka a rád by som osobne spoznal jeho členov a hlavne frontmana , Petra alias ViPe,kedysi som sníval o spoločnom zraze,mal som snahu o vytvorenie nejakej strešnej organizácie,ktorá by zastrešovala viac skupiniek,navzájom spolupracujúcich a nie proti sebe stojacích,lebo agilných obetavých a hodnotných ľudí sa nájde všade,bez ohľadu akého logo má jeho auto,bral som to ako kedysi Trabant.-wartburg,tie kluby kedysi spolu úzko spolupracovali,tak prečo by nemohli Daewrolet a Hyundai, Ako som spomenul som týmto dianim dosť sklamaný,rušiť členstvo na žiadnom fóre nebudem,samozrejme a môj názor na plnú hubu,prečo Vojta ostal generálom bez vojska ? ako my tu na Slovensku povieme,tentokrát ho nafackala jeho vlastná papuľa :P :P :P. ono asi najľahšie hodiť to na Lomngiho,ale ke´d on prisľúbi učasť na lokal zrazíku,zíde sa nás viac,ako v Maníne 2010 -i -i -i -i ,kým.. totsi nechám pre seba :P. ja nechcem nikoho tu vyzdvihovať do nebies,ani bezducho očierňovať,iba vysvetľujem dôvod môjho rozhodnutia,vyplývajuceho so sklamania.Gazara nebola nijaký trucpodnik, tá myšlienka zorganizovať grillparty na zakončenie sezony,niekde v Okolí BA vznila ešte na jar pri minizrazíkoch tu v BA,ale akosi to nejde tu v Petržalke medzi panelákmi a aj vzhľadom na bratov spoza rieky Moravy,Trnavský kraj bol výhodnejší. Pepíka, Vazouna by som vždy rád stretol a keď inak nie ,ak mi to vydá zastávkou a ceste na alebo z Hyundai zrazu,alebo pri jeho cestách do Slavošoviec. ale nakoľko sa pracujem tak,že u nás sa plánuje všetko zo dňa na deň,nič neviem sľúbiť vopred a ostatné sa pevne verím utrasieže sa stretneme všetci naozaj túžiaci sa neformálne pobaviť,odviazať,pokecať,ako tomu bolo v minulosti v tomto smere bol vrchol špičky rok 2009 tam sa vydarili zrazy
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od alvin »

No na Hyundai fore by som ma důtku za "double post" ale,ale táto myšlienka by sa stratila ako edit predošlého príspevku. Ja som vždy tvrdil,že skutočným tátom a vůdči osobností Matizkarov je bol Vazoun,on je človek,ktorý prirodezeným spôsobom si získa každého a nepotrebuje si masirovať svoje EGO,takže Pepíku fakt budeš na zrazoch chýbať. o čo vlastne ide vlastne v tých kluboch ? Podľa mňa snaha pomáhať si navzájom radami,alebo aj inou pomocou v prípade problémov a vôbec hrdo si vycapil preukaz či nálepku loga klubu znamená že ja na tomto jazdím z vlastného presvedčenia a som na patrične hrdý a kto chceš,pridaj sa k nám,budeme radi a nie boj kto z koho.
P.S. ak sa aj nejakeho zrazu nezúčastním,či z pracovných,alebo iných dôvodov,ale bude sa tam robiť hciaká zbierka,samozrejme rád a ochotne prispejem,ako som to písal pred Manínom 2011
Přílohy
logo1.JPG
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Docent II.
Příspěvky: 464
Registrován: pon čer 14, 2010 21:05
Bydliště: Kousek od Rudé záře
Kontaktovat uživatele:

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od Docent II. »

Do háje, vás tak spustit na chvíli z očí :evil: .

Jsem se těšil, jak se zeptám Vojty na stav sněhu na jižní Moravě, a teď zírám, že on i Vazoun jsou fuč...

Matýzka už od dubna loňského roku nemám, mám Hundýska i20, a přesto jsem pořád raději chodil sem... Asi jako Alvin...

Možná je to jenom můj blbý pocit, ale na tomhle fóru jsem si připadal jako v partě, byť jsme se někdy špičkovali, provokovali nebo vytáčeli... Ale nezapomenu, jak jsem sem někdy v r. 2005 napsal, jak mně chčije voda pod sacím potrubím, a za pár minut jsem měl od palikxe odpověď... Můj brácha, špičkový automechanik, na to nevěřícně zíral a podle odpovědi mně Matýzka opravil...

Moc rád vzpomínám na grilovačky u Richarda...

A teď na Hnůjdaj fóru... Připadám si jak mezi majiteli Ochcávie, kdo má větší vítr v turbu a lepší hliníky... Někdo dostane nápad uspořádat sraz a odpovědí je, že nikdo nikam nejede, protože nějací dementi mají tou dobou dloubat puk hokejkou po ledě...

No nic, tak jsem si pobrečel, a kdyby se ještě někde konal sraz Matýzků (a jejich nástupců) se starou partou, rád bych přijel.
† Daewoo Matiz 0,8 SE, 184395 km
Hyundai i20 Inclusive Plus
Uživatelský avatar
Kristian_PM
Příspěvky: 280
Registrován: pát srp 31, 2012 17:55
Bydliště: Beladice (SR)

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od Kristian_PM »

Ej bisťu!!! Prečítal som si celých 30 strán tejto témy a nešiel som spať a už sa brieždi. No neskutočné voľačo, zdá sa, že ste sa pohádali kvôli Olšovcu 2013. Mali ste menej čítať a radšej prísť. Ja som si nič nenaplánoval, len v piatok po skúškach som zavolal do kempu, či je voľná chatka a už sa išlo.

Rád by som tu, verejne prihovoril k týmto dobrým ľuďom:
Vazoun - čítal som všetky tvoje príspevky a si tu jeden z mála, čo nikoho slovne nenapadol.
Lomngi - ďakujem za usporiadanie perfektného zrazu, bolo nám super (mrzí ma, že som tam bol takmer celý čas jediným Matizákom, ale cítil som sa výnimočne :D )
Skodovak, Matiz 1999, Mikeš - cením si, vaše reakcie na moje príspevky (hlavne v mojej téme ZM-329AI)
A ešte sa klaniam Ľubici, skvelej kamarátke -i , ktorá so mnou na zraz v Olšovci šla, napriek tomu, že ja to s dievčatami neviem, ach jaj, proste neviem... :cry:
Daewoo Matiz SE 0,8 - 2000 (strieborný) - 126 000 km V/RS
Daewoo Matiz SE 0,8 - 2001 (strieborný) - † 226 492 km
Volkswagen Golf IV 1,4 - 1998 (tmavomodrý) - 202 000 km
Fiat 600D 0,8 - 1964 (fialový) - 90 000 km
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od Vazoun »

Zdravím všechny na foru ... :o) ale Matízkáře zvlášt' . Ano kolego Kristiane, s tímto Tvým názorem nutno souhlasit . Organizátorům srazu ... " Olšovec 2013 " se tento, opravdu vydařil jako nikomu žádný rok. -i -i -i
Nebudu zde vyjmenovávat kluky co se o to zasloužili neb je jich spousta a všeci zaslouží uznání a velikou pochvalu, všechna čest všem. :lol: Recenze na tuto akci ,jsou překvapivé, a zasloužené právem organizátorů. :PP:
Nyní k Vám mladým Matízkářům , je Vás stále dost hodně šikovných kluků které já, 75ti letý dědek obdivuji a strašně všem fandím.
Udržujte " Matiz club " který založili Ondráš s Vojtou i ostatní Matízkáři co se podíleli na jeho chodu. :o) Je to záslužná činnost hlavně pro Vás mladé :lol: kde si můžete vyměnovat zkušenosti a mnohé poznatky. Vždy se najde i mezi Vámi mladými hodně šikovných a fundovaných kluků fachmanů.
Jsem rád že jsem dokonce některé osobně poznal a fandím všem :o) -i Ahoj Vazoun :PP:
.........................
Bývalý člen Matiz clubu reg.č.20 :P
Matiz SE/II.o.8 - r.v.07/2002 sv.zel.metlina U38 -- STK+Emise do 07/2014
Poky Ul
Příspěvky: 2850
Registrován: ned srp 07, 2011 21:27
Bydliště: Ustí nad Labem

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od Poky Ul »

Občas potkávám u dcery školy toho to Matize .Podle samolepky a rámečku Matizclub :idea:
Přílohy
IMG_20140114_151137.jpg
Chevrolet Orlando LT+bílá OLYMPIC
1,8 16V benzín 104kW 141k
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON
Daewoo Matiz 38Kw 52k ZLATEJ
www.chevroletorlando.webnode.cz
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od Vazoun »

Poky Ul píše:Občas potkávám u dcery školy toho to Matize .Podle samolepky a rámečku Matizclub :idea:
...............................
Zdravím všechny na foru a Pavlíka alias Pokyho zvlášt', v našem Šluknovském regionu jezdí takových neznámých Matízků spousta ... ale registrovaných v Matiz clubu velice ojediněle.
Ten na tom obrázku má sice Ústeckou SPZ ale netuším o koho jde. Neznámý Matizáku prosíme ozvi se :lol: rádi se spolem seznámíme ... ahoj klucí zdraví " Vazounek s Aničkou " :lol:
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od milosh »

Poky spis aby to nebyl nekdo kdo uz se samolekou auto koupil, i takovy znam co ani netusi co ta adresa znamena....
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Poky Ul
Příspěvky: 2850
Registrován: ned srp 07, 2011 21:27
Bydliště: Ustí nad Labem

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od Poky Ul »

milosh píše:Poky spis aby to nebyl nekdo kdo uz se samolekou auto koupil, i takovy znam co ani netusi co ta adresa znamena....
Taky mě to napadlo a asi to tak bude :idea: Možná by mohl Vazounek zapátrat ve fotkách ze srazu Matiz clubu :idea:
Chevrolet Orlando LT+bílá OLYMPIC
1,8 16V benzín 104kW 141k
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON
Daewoo Matiz 38Kw 52k ZLATEJ
www.chevroletorlando.webnode.cz
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“