MATÍZ CLUB CZ

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Vojta

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od Vojta »

Protože jsem oficiálně požádal o zrušení registrace na tomto fóru, obracejte se na reprezentanty Matíz clubu Vazouna a Alvina.
Ať nám jezdí a nezlobí.
Hezký nový rok
Reklama
 

Uživatelský avatar
Ivo R.
Příspěvky: 870
Registrován: úte dub 05, 2005 00:08
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od Ivo R. »

Vojta píše:Protože jsem oficiálně požádal o zrušení registrace na tomto fóru, obracejte se na reprezentanty Matíz clubu Vazouna a Alvina.
Ať nám jezdí a nezlobí.
Hezký nový rok
Vojto, že tě pár blbců vytočí. Kašli na to. :PP: :PP:
CHEVROLET AVEO 1.4 16V ( 100 k ) bílá barva
DAEWOO LEGANZA - automat (předáno ml. synovi)
CHEVROLET SPARK
nový FORD S-MAX - bílá barva , automat , pohon 4x4
Člen SK fóra Daewoo http://www.daewooforum.cz/
Uživatelský avatar
hladolef
Příspěvky: 822
Registrován: sob dub 01, 2006 09:26
Bydliště: Baka

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od hladolef »

Vojto..vzdyt se jedna,jenom,o par lidi,co to tam toci.Nas skalnaky,to nemuze rozhazet.
Chevrolet Malibu LTZ 2.4 AT..06.2013 EX - Chevrolet Evanda CDX Sport03.2006
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od V.Brousek »

-i V roce 2013 přeji všem členům tohoto fóra, Matízkářům obvzlášť, spoustu km bez nehod a hodně štěstí. -i
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od J.Bad »

Teda Vojto - tímto rozhodnutím jsi překvapil nejen mě ,ale i ostatní - nechci tě přemlouvat ,ale přece neodejdeš kvůli pár zbytečným hádkám...

Jiank přeji Tobě i Jarce - hezký nový rok ! / vím že to se nepatří - ale moc tady nepíši - už jen mě rozčililo témo ohledně Olšovce - myslím nejen mě , ale kvůli tomu otrávit sklaního člena Matiz clubu - to je už silné kafe...
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od Scorpion.11 »

Vojta píše:Protože jsem oficiálně požádal o zrušení registrace na tomto fóru, obracejte se na reprezentanty Matíz clubu Vazouna a Alvina.
Ať nám jezdí a nezlobí.
Hezký nový rok
Nevidím důvod a ani nechápu, proč by jsi měl končit zde na fóre? -P
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
Skodovak
Příspěvky: 143
Registrován: pon pro 10, 2012 08:01
Bydliště: Plzeň

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od Skodovak »

Vojta: Chlape, nevzdávej se, radši si nevšímej témata a diskuze, který by tě vytočili (tak to dělám já, pač klidná povaha je nejhorší, dlouho klid, a pak výbuch) a radši oživme aktivitu Matiz klubu. :D
Jinak dám to i sem, je to především Matýskářské PF-ko :mrgreen:
Obrázek
Dokud nás STK nerozdělí!!
EX Daewoo Matiz S0,8 rv. 1998, najeto 200 000km (už na něj nebyl čas)
Daewoo Leganza 2.0 LPG rv. 1999, najeto 306 000km
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od Vazoun »

Všem na foru přejeme s Aničkou hezký den a štastný Nový rok 2013.
Nedá mi, abych nereagoval na nepochopitelný výrok našeho " partafíry Matiz clubu Vojty " mimochodem takto jsem mu začal říkat já, když jsem se přihlásil před lety do Matiz clubu pod registrační číslo 20.
Od té doby patřím mezi ty t.z.v. skalní členy Matiz clubu. Patřím také mezi nejstarší členy bývalého " Daewoochevrolet clubu, než byl přejmenován na " Chevroletdaewoo club " . Jelikož jsem ještě o deset roků starší od " partafiry Vojty " ... stal jsem se " Kmetem " na všech srazech kterých jsem se s mou manželkou Aničkou zúčastnil.
Již před více jak třemi lety po operaci bypassu , jsem chtěl ukončit naší účast na srazech do vzdálenějších míst . Ale zůstal jsem věrný clubu. Našeho partafíry Vojty , jsem si vždy vážil a oblíbil , ale bez váhání po jeho jednání, zde dávám na vědomí,že
se už na žádný hlavní sraz " Česko-slovenský ani Slovensko-český " nikdy nepřihlásíme ze zdravotních důvodů !! Všem se moc omlouvám, ale toto nemám zapotřebí -P
...............
Bývalý člen Matiz clubu reg.č.20 :P
Matiz SE/II.o.8 r.v.07/2002 sv.zel.metlina U38
kesko
Příspěvky: 1312
Registrován: sob úno 07, 2009 15:11
Bydliště: BA,SC

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od kesko »

Chlapci moji je mi z toho smutno. Začína sa to tu rozpadať. Ale žiadna kaša sa neje taká horúca ako sa uvarí, možno sa to ešte utrasie.
EX strieborná Leganza 1999 + LPG Lovato
Dacia Sandero 0,9TCe, Easy R, LPG STAG 05
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od palikx »

skoda.
ale asi to tam musi byt.duvody znam a proto tomu rozumim.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od Scorpion.11 »

Pepíku i ty máš zaječí úmysly? Neblbněte, vždy byli nějaké hádky či neshody, ale pokaždé se to vyřešilo a nebo se to dá řešit a né bezhlavě odcházet a rušit členství :?
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od J.Bad »

Scorpion.11 píše:Pepíku i ty máš zaječí úmysly? Neblbněte, vždy byli nějaké hádky či neshody, ale pokaždé se to vyřešilo a nebo se to dá řešit a né bezhlavě odcházet a rušit členství :?
Vždyť přece Pepík Vazounů nepíše že chce odejít z MATIZ CLUBU - píše že se již srazu nezůčastní - ale je fakt že většinu sklaních příznivců otrávila debata ohledně Olšovce 2013 .
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od Vazoun »

Scorpion.11 píše:Pepíku i ty máš zaječí úmysly? Neblbněte, vždy byli nějaké hádky či neshody, ale pokaždé se to vyřešilo a nebo se to dá řešit a né bezhlavě odcházet a rušit členství :?
..........................
Zdravím a sděluji Jirkovi alias Scorpionovi ,že to nejsou zaječí úmysly ... ale zdravotní důvody .Už tenkráte po operaci jsem dával na vědomí , že přestanu jezdit na srazy. Přemáhal jsem se co to jen šlo, ale aby mi partafíra Matiz clubu Vojta , naznačoval , že jsem s Alvinem snad důvodem jeho ukončení vedení clubu ... tak jsem se rozhodnul raději takto . Mám totiž místo cév , pouze jakési hadičky a chci se svých 75 narozenin dožít a raději i déle, neb tento posraný život mám rád. Ještě jsem si vlastně svých 11 vnoučat ani moc neužil . Děkuji za pochopení ... ahoj Vazoun :o) :PP:
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od Scorpion.11 »

J.Bad pokud jsem si všiml, tak Vazoun už má v podpisu už "Bývalý člen Matiz clubu reg.č.20" proto ta otázka s ukončením či rušením členství :PP:

Pepíku vím dobře, že jsi mi už psal ohledně zdravotních problému a k tomu není co dodat, každého jednou potká, že ho dostihnou zdravotní komplikace a bude se muset už spokojit aspoň s lokálními srazíky pokud zdravotní stav dovolí, ale já reagoval na to co se tu děje, že dva hlavní matízkáři a všeho se vzdáváte :?
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od Vazoun »

Ano, oba Jirkové ... pochopen jsem byl správně ... nemohu spolupracovat v clubu, kde jsem podezírán z něčeho nekalého čeho jsem se nedopustil ! Ani já ani kolega Alvin. / není mi nic známo /
Proto svou registraci v Matiz clubu ruším a už nebudu nikdy také jako člen clubu nikde účasten. Stejně jsem byl v poslední době na srazech, jako jeden ze skalní čtyřky Matízkářů / Vojta , Jarda , Pepa alias Ital , a Vazoun / ostatní členové clubu z neznámých důvodů už srazy několik roků nenavštěvují .
Zdravotní problémy se opravdu začínají hlásit . I když jsem byl s Aničkou dohodnutý , že ještě naposledy v tomto roce navštívíme " Jarní hlavní sraz Česko-slovenský Olšovec 2013 " a potom také " Podzimní hlavní sraz Slovensko-český na Manině 2013 ... končíme už nikam nepojedem, jsem znechucen !!
Na foru setrvám ... protože dokud Matize mám , budu občas přeci jenom potřebovat fundovanou radu a podobně. Niky neříkám nikdy. :o)
Všem Vám kolegáčci na foru děkuji za pochopení a přeji v Novém roce jen to dobré slovy - kolegáčka Vládi alias Topola :
" At' nám jezdí a nezlobí " mimochodem Vladimír má dnes narozeniny :PP: :lol: už jsem mu popřál videopohlednicí :o)
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“