MATÍZ CLUB CZ

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od Vazoun »

Poky Ul píše:
milosh píše:Poky spis aby to nebyl nekdo kdo uz se samolekou auto koupil, i takovy znam co ani netusi co ta adresa znamena....
Taky mě to napadlo a asi to tak bude :idea: Možná by mohl Vazounek zapátrat ve fotkách ze srazu Matiz clubu :idea:
........................
Nepamatuji se od roku 2007 ... co jezdíme na srazy, nikdy z Matiz clubu za Ústecký kraj nikdo nejezdil.
Alespon' ne na srazy / různé / kterých jsem se zúčastnoval s Aničkou.
A že, některý rok jsme my stihly i 3 ročně. Obyčejně hlavní : Česko-slovenský a Slovensko-český a mezi tím i Seletice nebo Velký Vřeštov a Březiny nebo i Litoměřice.
Ahojky všem na foru ... zdravíme všechny Daewoo-chevroletáky ... :lol: Vazounek s Aničkou :PP:
Reklama
 

Poky Ul
Příspěvky: 2850
Registrován: ned srp 07, 2011 21:27
Bydliště: Ustí nad Labem

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od Poky Ul »

A nevíš :idea: Vazounku kdo měl takovou barvu to auto může být klidně koupený třeba na Moravě .Ta spz 2u6 je určitě mladší než to auto :mrgreen:
Chevrolet Orlando LT+bílá OLYMPIC
1,8 16V benzín 104kW 141k
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON
Daewoo Matiz 38Kw 52k ZLATEJ
www.chevroletorlando.webnode.cz
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od Vazoun »

Poky Ul píše:A nevíš :idea: Vazounku kdo měl takovou barvu to auto může být klidně koupený třeba na Moravě .Ta spz 2u6 je určitě mladší než to auto :mrgreen:
............................
Souhlasím s tebou Pavle ... zrovna tyhle tmavě zelené barvy Matizů stojí 2 před naší bytovkou a žádný z nich nebyl registrován v Matiz clubu. A to jejich majitelé jsou o 40let mladší ode mne , ale nemají zájem o členství.
To já, když mi to členství parták Matiz clubu " Vojta " v roce 2006 v Hlinsku na srazu nabídnul ... tak jsem to vzal okamžitě a průkazku registrovaného člena Matiz clubu CZ čís.20 vozím za čelním sklem ještě dnes i když už členem clubu nejsem. / mám ji na památku / zdraví Vazounek :o) :lol: ahoj
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od Vazoun »

Zdravím všechny po půl roce na foru a nejen " MATÍZÁKY " ale všechny co sem občas vloží nějakou fotografii či jiný obrázek auta . :lol:
Byl jsem nedávno upozorněn odhlášeným " partafírou Matiz clubu VOJTOU " že nemá nic proti vkládání a zveřejnění jeho Matize na forum atˇdomácím či zahraničním . Ale podmínkou je nečitelná SPZ .
Mně osobně to několikráte uniklo v případech, že to neumím nebo že mi to uniklo . Omluvil jsem se mu a Vám všem ostatním to dávám na vědomí :o) :lol:
Přejeme všem společně s Aničkou hezkou dovolenou 2014 a ve všech případech štastný návrat :PP:
...................
Bývalý člen Matiz clubu reg.čís.20 :P
Matiz SE/o8 - r.v.07/2002 sv.zel.metlina U38 - STK+Emise do 07/2014 / čeká mne nová které se ale neobávám / -i vždy jsem prošel :lol:
Uživatelský avatar
3w1kk
Příspěvky: 12
Registrován: pát čer 06, 2014 01:41
Bydliště: Studeněves (okres Kladno)

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od 3w1kk »

Zdravím a mam dotaz zda teda nějaké ty samolepky matiz club jsou....diky za odpověď
Daewoo Matiz 0.8 r.v.99
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od Vazoun »

3w1kk píše:Zdravím a mam dotaz zda teda nějaké ty samolepky matiz club jsou....diky za odpověď
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Zdravim a vítám nováčka " 3w1kk " mezi námi a sděluji , že já osobně už žádné nevlastním . Pokud si tuto zprávu přečtou klucí z Matiz clubu :o) určitě se ti ozvou ... ahojky " Vazoun " :PP:
Uživatelský avatar
3w1kk
Příspěvky: 12
Registrován: pát čer 06, 2014 01:41
Bydliště: Studeněves (okres Kladno)

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od 3w1kk »

Diky za přivítání a za odpověď,nemohl by jsi mi poslat foto a rozmery tě samolepky? Ze bych si ji nechala udělat, diky :-)
Daewoo Matiz 0.8 r.v.99
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od Vazoun »

Znak Matiz clubu.jpg
registrovaní členové Matiz clubu CZ , pokud si ji každý zakoupil. Nalepena na obou dveřích .
3w1kk píše:Diky za přivítání a za odpověď,nemohl by jsi mi poslat foto a rozmery tě samolepky? Ze bych si ji nechala udělat, diky :-)
..........................................................
Zdravim , my na svých MATIZECH máme nalepené tyto samolepky : viz obrázek
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od Vazoun »

Zdravíme všechny na foru a přejeme hezký den . Po několika měsících jsem opět toto forum navštívil a zjištuji , že sem už zkoro nikdo nepíše ?
Matizáci nemají žádné problemy a ani potřebu se s něčím svěřit ??
Já osobně, jsem po 12 letém provozu svýho Matízka ... byl v červenci 2014 vyhozen od STK z důvodu jedné nebezpečné závady na řídícím kloubu . Nechal jsem si pochopitelně vyměnit hned tyto na obou stranách a za opakovanou kontrolu zaplatil 80.-Kč
Zase mám do 07/2016 ověřenou způsobilost k provozu .
.........................
Odhlášený člen Matiz clubu - reg.čís 20 :P
Matiz SE/II.0.8 - r.v.07/2002 sv.zel.metlina U38 - STK+Emise do 07/2016
MatizFM
Příspěvky: 1
Registrován: sob črc 18, 2015 22:57

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od MatizFM »

Trocha oživení. :lol:
Přílohy
20150714_160028.jpg
Uživatelský avatar
Viper54
Příspěvky: 51
Registrován: stř říj 02, 2013 08:22
Bydliště: Pardubice

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od Viper54 »

-i Móóóc hezký -i
Matiz 0,8 (2003)
Uživatelský avatar
Kristian_PM
Příspěvky: 280
Registrován: pát srp 31, 2012 17:55
Bydliště: Beladice (SR)

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od Kristian_PM »

Blížia sa Vianoce, máme dlhé zimné večery...nájdite si čas a kliknite na našu skupinu na facebooku. :arrow: :arrow: :arrow:

Kód: Vybrat vše

https://www.facebook.com/groups/matizownersclub/
Pekné sviatky želá KristianPM a Matiz ZM-322BP. ;)
Přílohy
Titulná fotografia 05.jpg
Daewoo Matiz SE 0,8 - 2000 (strieborný) - 126 000 km V/RS
Daewoo Matiz SE 0,8 - 2001 (strieborný) - † 226 492 km
Volkswagen Golf IV 1,4 - 1998 (tmavomodrý) - 202 000 km
Fiat 600D 0,8 - 1964 (fialový) - 90 000 km
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“