Imobilizer kodovanie diagnostika

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Jozko65
Příspěvky: 1
Registrován: čtv říj 22, 2020 16:51

Imobilizer kodovanie diagnostika

Příspěvek od Jozko65 »

Zdravím vás. Študujem toto forum hore dole, ale neviem najsť odpoveď aký software použiť na diagnostiku Daewoo Matiz 0,8 2000.
Moj problém je, kamaratka daewoo matiz r.v2000, pracuje daleko od bydliska a preto musí kombinovať auto+vlak, mala jeden kluc a aj ten stratila,dovtedy matiz slapal ako ma, sice mala ten plech s kodom, ale na zaklade toho jej ho len vyfrezovali, ani immo tycku jej tam nedali a pytaju 200€ za prisposobenie.
Obratila sa na mňa. Ja pre auta mimo VW použivam diagnostiku WOW SNOOPER, pre jej matiz som si musel kupit prevodnik z OBDII na ten 12pin a do klucu som dal immo typu T13 čo som zistil u predajcu, ale co teraz, aj ked to napichnem a v menu si vyberiem znacku rok a typ vozu tak sa nepripoji, len mi ukazuje nabitie baterie vo vozidle, pozeral som aj navody ako tam letuju nejaky bypas, ale neviem kde ho zohnať, už to riešim skoro mesiac.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2756
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Re: Imobilizer kodovanie diagnostika

Příspěvek od Slam »

Koupil jsem si originální klíč, nechal vyfrézovat v libovolném zámečnictví a nakódovat nechal v origo servisu na počkání (asi 5 minut).
Je na to samozřejmě potřeba originální Daewoo autodiagnostika, čínská šidítka z internetu jsou max. na měření rychlosti apod. zbytečnosti. :oops:
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“