Matiz olej kolem vačky

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Frogy90
Příspěvky: 38
Registrován: sob kvě 16, 2020 22:58

Matiz olej kolem vačky

Příspěvek od Frogy90 »

Ahojte.Najde se tady někdo prosim z
okolí okr.Sokolov.Máte někdo osobní zkušenost s výměnou gufer u vačky.Potřeboval bych nutně vyměnit už 2 autoservisy mi odpověděli že motory neopravují.Práci klidně zaplatím popř. jestli už jste si nechal někdo měnit včetně kladky a řemenu na kolik vás to vyšlo.Od koupi jsou s tím jen problémy nejrafši bych jen doléval olej ale vadí mi to i olej něco stojí a hlavně je to prostě hnus.
Reklama
 

Hobol
Příspěvky: 153
Registrován: sob led 12, 2013 20:14

Re: Matiz olej kolem vačky

Příspěvek od Hobol »

2x Kalos. Nedávno jsem to dělal na kalosovi. popsal jsem to v sekci kalos. Řemen je stejný. Tady v sekci Matiz je pár fotek z výměny toho gufera. Stačí trochu hledat. Podle těch fotek je to skoro stejný.
Frogy90
Příspěvky: 38
Registrován: sob kvě 16, 2020 22:58

Re: Matiz olej kolem vačky

Příspěvek od Frogy90 »

Odkuď jsi?Jestli ze Sokolova tak by to bylo super,můžeme se klidně domluvit.Tady v okolí servisy jsou ale to jsou takový pofidérní,vyučený kuchař opravuje auta samozřejmě to má jako koníčka a bastlí všechno co se dá.Nechci to dělat z toho důvodu abych to nepo...Jde mi jen o to abych nepootočil kolo vačkové hřídele.Abych řekl pravdu ještě jsem nesehnal autoservis ale věřim tomu že je hodně předražený.Do 5000 včetně práce.Předtím jsem našel tady na foru jednoho týpka,kterej popisoval že ho to vyšlo od známýho mechanika na necelou 2ku.ND vyjdou včetně rozvoďáku, kladky a gufer na 800kč zbytek práce.
Frogy90
Příspěvky: 38
Registrován: sob kvě 16, 2020 22:58

Re: Matiz olej kolem vačky

Příspěvek od Frogy90 »

Problém vyřešen,konečně jsem našel automechanika přičemž 9 servisů tvrdilo že dělají jen nápravy a diagnostiku.Bobánek jde na výměnu gufer u vačky a kliky + rozvod,pumpa,kladka,konečně to nebude už prochcávat.
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“