Problém s elektrikou

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
32jaja
Příspěvky: 137
Registrován: čtv srp 20, 2009 15:08
Bydliště: Horní Jelení

Problém s elektrikou

Příspěvek od 32jaja »

Zdravím všechny, potřebuji poradit ,co s tím? Vyměnil jsem páčku na levé straně, jak jsou blinkry a světla, sice z vrakáče,ale fungovala. Ta první ,co tam byla, tak mě vysely dálkový světla, kouřilo se z té páčky ,poněvadž když jsem vyol světla na polohu VYPNUTO,tak dálkový světla mě svítily pořád, tak jsem vyměnil za jinou, jak jsem již uvedl, chvíli to šlo, a opět ta sama závada. Ted kde je problém ?? v páčce nebo někde v elektice?? Díky všen za rady a za zkušenost, pokud jí někdo tuto závadu měl?
Reklama
 

Uživatelský avatar
andrejdudas
Příspěvky: 19
Registrován: sob dub 07, 2012 20:57
Bydliště: Veľký Krtíš (SK)

Re: Problém s elektrikou

Příspěvek od andrejdudas »

Ahoj. Ja som mal podobný problém. Mne svietili iba parkovačky a diaľkové. Chybu som našiel v tom veľkom konektore. On síce bol zasunutý nadoraz, ale aj tak tam bol zlý kontakt. Bol trošku zadymený a ten plastový konektor zdeformovaný od tepla, ktoré vzniklo iskrením. Vyčistil som kontakty, poriadne zasunul konektor a všetko fachčí ako má.
32jaja
Příspěvky: 137
Registrován: čtv srp 20, 2009 15:08
Bydliště: Horní Jelení

Re: Problém s elektrikou

Příspěvek od 32jaja »

Ahoj, díky za radu. U Tebe to je jasný, poněvadž Ti nesvítily tlumená světla, ale u mě svítí všechno, jenom s tím rozdílem, že při vypnutý poloze na páčce svítí pořád dálkový světla včetně i kontrolky, tudiž jsem vyndal pojistky. Takže můj názor je asi chyba v páčce ?
Uživatelský avatar
Vypravca
Příspěvky: 1056
Registrován: pát črc 07, 2006 06:12
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Problém s elektrikou

Příspěvek od Vypravca »

Podla mna to bude v packe. Nema tam byt co ine.
Odpoj konektor od packy a uvidis. Ak zhasne, tak je to naisto packa.
ex EVANDA, strieborná metalíza svetlá,
LPG BRC sequent 24
Automatické zapínanie svetiel, cúvacie senzory.
ex ESPERO strieborná metalíza.
ex ESPERO modrá metalíza.
DAEWOO MERCEDES McLAREN
LPG POZITIVE.
EGR NEGATIVE.
Diagnostika Autel Maxidiag univerzal.
janko351
Příspěvky: 2
Registrován: stř lis 28, 2018 08:59

Re: Problém s elektrikou

Příspěvek od janko351 »

nazdar ma na vas prosbu mam matiza a robi take veci ze ked idem napr v noci a mam pusteni ventilator na 1dnotke tak znicoho nic sa pisti na plne obratky a aj svetla sa viac rozsvietia a potom sa to vrati do normalu.cele to trva par sekund,,neviem co stym robi to skoro pravidelne..dikes za odpovede
JTR
Příspěvky: 115
Registrován: pon lis 26, 2012 15:11

Re: Problém s elektrikou

Příspěvek od JTR »

dost často je problém v uzemnění. Mnohdy vypadá, že to nemá souvislost, ale bývá to tak. Např u Š 120 po zapnutí potkávacích světel mi teploměr ukazoval teplotu přes 100 stupňů - problém byl nedotažená kostra sdruženého přístroje :PP:
Uživatelský avatar
kity
Příspěvky: 213
Registrován: sob čer 26, 2010 22:20
Bydliště: KE, BA

Re: Problém s elektrikou

Příspěvek od kity »

Ahojte,

alebo je problém s reguláciou napätia...
Daewoo Matiz M100 1999.
Honda PCX 125 model 2021.
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“