Klubové visačky - klíčenky

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
JanulaB
Příspěvky: 8
Registrován: pát led 16, 2009 09:01

Re: Klubové visačky - klíčenky

Příspěvek od JanulaB »

AHoj Vojto ,prosím Tě kolik stojí takové Matíz clubové tričenko,já bych si jedno ráda pořídila,a nebo možná i 3-4 jestli máš i dětskou velikost :D .Díky Jana ;)
Červený Matízek r.v.2002,Dacia Logan MCV r.v. 2007 (taktéž červená )
Reklama
 

Vojta

Re: Klubové visačky - klíčenky

Příspěvek od Vojta »

Tričko stojí 199,-Kč, velikosti od M až po XXXL. Na dětské velikosti bych se musel zeptat. Nechal jsem dělat bílá s emblémem Matíz clubu, zkušebně jsem si nechal udělat i černé (chtěl jsem modré, ale ta barva nic moc). Na barevných tričkách je emblém v bílém obdélníku. Posílal jsem je na dobírku, ale při dnešních cenách pošty se to pořádně prodraží. Proto je lepší je předat osobně na nějakém srazu.
Pokud někdo z členů bude mít zájem, nechám je zase udělat.
Vojta

Re: Klubové visačky - klíčenky

Příspěvek od Vojta »

Takhle vypadají
P2120144 trička.jpg
P2120144 trička.jpg (38.41 KiB) Zobrazeno 6084 x
Uživatelský avatar
JanulaB
Příspěvky: 8
Registrován: pát led 16, 2009 09:01

Re: Klubové visačky - klíčenky

Příspěvek od JanulaB »

díky za foto vypadají dobře,jen s tím srazem to u mě asi neklapne.No uvidíme.Zatím moc díky. :PP: :D
Červený Matízek r.v.2002,Dacia Logan MCV r.v. 2007 (taktéž červená )
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: Klubové visačky - klíčenky

Příspěvek od Vazoun »

Zdravim partafíru " Vojtu " a sděluji,že pokud bude zajištovat clubová trička - objednávám si černé - L - vel. jelikož to moje bílé je již značně seprané a to jej nosím pouze na srazy :lol: děkuje " Vazoun " :lol:
Odkoupím na nejbližším společném srazu -i
-----------------------
Člen Matiz clubu reg.čís. 20 :P
Matiz SE r.v. 07/2002 sv.zel.metlina U38 - STK+Emise do 07/2010
Uživatelský avatar
Závůrka
Příspěvky: 38
Registrován: čtv pro 29, 2005 19:44
Bydliště: Jablonné v Podještědí

Re: Klubové visačky - klíčenky

Příspěvek od Závůrka »

Ahojda všem, dlouho jsem tady nebyl, lépe řečeno byl, ale nepřihlášen. Trička se mi líbí, já bych si taky jedno černé objednal ve velikosti XL. Díky Vláďa
Daewoo Matiz I,NEstavitelný volant, bez klimošky, ale hlavně že jedééé
TK do 09/011
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Re: Klubové visačky - klíčenky

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D
To teda opravdu dlouho :!: To snad bylo v minulím tisíciletí :lol: Já už myslel,že jsi změnil značku :!: Tak tě zas rád vidím ;)
Ať nám jezdí a nezlobí :D
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: Klubové visačky - klíčenky

Příspěvek od Vazoun »

Topol píše:Pěkný den :D
To teda opravdu dlouho :!: To snad bylo v minulím tisíciletí :lol: Já už myslel,že jsi změnil značku :!: Tak tě zas rád vidím ;)
Ať nám jezdí a nezlobí :D
-------------------------
No to je asi tím :lol: že klucí jménem " Vlád'a " Vladimír " nebo " Vládík " jsou skoupí na slovo :lol: že jo klucí :?: čau " Vazoun " :lol:
Uživatelský avatar
Závůrka
Příspěvky: 38
Registrován: čtv pro 29, 2005 19:44
Bydliště: Jablonné v Podještědí

Re: Klubové visačky - klíčenky

Příspěvek od Závůrka »

Ahoj a díky za pěkné přivítání. No ne že bych byl zase až tak skoupý na slovo, spíš jsou trošičku problémy v životě hmm (rozvod, stěhování atd.) Rád se tady zase ukážu ale na sraz no nevím, uvidím. Zatím se mějte, Vl.
Daewoo Matiz I,NEstavitelný volant, bez klimošky, ale hlavně že jedééé
TK do 09/011
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: Klubové visačky - klíčenky

Příspěvek od Vazoun »

Závůrka píše:Ahoj a díky za pěkné přivítání. No ne že bych byl zase až tak skoupý na slovo, spíš jsou trošičku problémy v životě hmm (rozvod, stěhování atd.) Rád se tady zase ukážu ale na sraz no nevím, uvidím. Zatím se mějte, Vl.
-----------------------------
Určitě se " Vládíku " někdo najde, kdo ti to triko ze srazu přiveze.Ale musíš si to s " Vojtou " / partafírou Matiz clubu / domluvit. Čau " Vazoun " :lol:
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Re: Klubové visačky - klíčenky

Příspěvek od Topol »

Závůrka píše:Ahoj a díky za pěkné přivítání. No ne že bych byl zase až tak skoupý na slovo, spíš jsou trošičku problémy v životě hmm (rozvod, stěhování atd.) Rád se tady zase ukážu ale na sraz no nevím, uvidím. Zatím se mějte, Vl.
Pěkný den :D
Já jsem si termín poznamenal a když do toho nic vážnýho nevleze tak bych ti to triko mohl přivést.Ale co víš možná se nakonec rozhodneš a pojedeš taky :lol:
Takže ať nám hlavně jezdí a nezlobí -i
Stanley
Příspěvky: 112
Registrován: pon bře 23, 2009 12:56
Bydliště: Děčín

Re: Klubové visačky - klíčenky

Příspěvek od Stanley »

:P To,co se tu objevilo za nápady je super.Rád se připojím a pomůžu s realizací,ale je to dosti i na domluvě.Vím,co mluvím.Máme v Děčíně Fan Club,pomáháme fandit na děčínském basketbale a jezdíme na hokej do Litvínova.ˇ5ešíme to tím způsobem,že máme pokladníka a dáváme měsíčně 100 kč (ta nikoho nezruinuje ).Z toho máme udělány samolepky ,vyrobena trička a mykiny.Ale je to hodně na odebraném množství-čím víc,tím líp.Zeptám se,kolik by stála výroba samolepek s motivem co je na tričkách a dám vědět.Nabízím pomoc s realizací jakéhokoliv nápadu.
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: Klubové visačky - klíčenky

Příspěvek od Vazoun »

Stanley píše::P To,co se tu objevilo za nápady je super.Rád se připojím a pomůžu s realizací,ale je to dosti i na domluvě.Vím,co mluvím.Máme v Děčíně Fan Club,pomáháme fandit na děčínském basketbale a jezdíme na hokej do Litvínova.ˇ5ešíme to tím způsobem,že máme pokladníka a dáváme měsíčně 100 kč (ta nikoho nezruinuje ).Z toho máme udělány samolepky ,vyrobena trička a mykiny.Ale je to hodně na odebraném množství-čím víc,tím líp.Zeptám se,kolik by stála výroba samolepek s motivem co je na tričkách a dám vědět.Nabízím pomoc s realizací jakéhokoliv nápadu.
-------------------------------------
No výborně kolegáčku " Stanley " ty jsi také " Daewoo - příznivec z Děčína ? To je můj okres , čau " Vazoun " :lol:
Stanley
Příspěvky: 112
Registrován: pon bře 23, 2009 12:56
Bydliště: Děčín

Re: Klubové visačky - klíčenky

Příspěvek od Stanley »

8) Zdravím Vazouna a ostatní matizáky.Všiml jsem si,že jsi z Poustevny a říkal jsem si,hele taky děčínský výběžek.Rád tebe a ostatní poznám.Bohužel sraz mi nevyjde,z práce mě bohužel nyní nepustí.S pozdravem Stanley
drimo69
Příspěvky: 38
Registrován: ned srp 23, 2009 13:15

Re: Klubové visačky - klíčenky

Příspěvek od drimo69 »

Dobry by som sa chcel spytat ze keby som chcel nejake nalepky alebo nieco take dalo by sa vybavit?dakujem za odpoved
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“