Klubové visačky - klíčenky

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
shaman
Příspěvky: 298
Registrován: ned zář 05, 2004 22:04
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shaman »

Tak co bude se samolepkama a šňůrkama na krk? Děje se něco, nebo se jen teoretizuje? Já už bych chtěl lepit a nosit (s hrdosti). Mimochodem dnes jsem jel s Matizem na Svitavy, tam (proti větru) na rovince 142, zpátky (po větru) 167 :)) Příště beru GPS a poměřím odchylku tachometru.. H
Pro ty co mají rádi skútry - www.scootland.cz
Reklama
 

Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Já zatím řeším jen ty šňůry. Pořád nemám kalkulaci. Popoženu to...
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

Ondráši chce to klídek,protože pokud se to nevyrobí ve větší serii a zde nemáš zajištěn odběr,tak to bude asi drahé.Teda drahé,špatně jsem se vyjádřil.Né každý dostatečně vydělává.Mě osobně na krk šňůra neláká.A to samé bude určitě i s těmi samolepícími proužky pod SPZ.Již jsem uvažoval udělat si to doma sám a potom to přelepit průhlednou samolepící páskou,ale zatím vyčkávám co se bude dít zde na fóru.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
shaman
Příspěvky: 298
Registrován: ned zář 05, 2004 22:04
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shaman »

Tak já bych dal vyrobit ty trička, co říkáte. Pokud máte někdo nějaký graf. návrh, tak mi ho pošlete. Z hlediska ceny by asi bylo nejlépe bíle tričko + černý potisk. Co vy na to? H
Pro ty co mají rádi skútry - www.scootland.cz
Agent-Morpheus
Příspěvky: 1
Registrován: stř dub 20, 2005 14:17
Bydliště: Neratovice
Kontaktovat uživatele:

klíčenka

Příspěvek od Agent-Morpheus »

já bych bral také klíčenku červenou
Uživatelský avatar
shaman
Příspěvky: 298
Registrován: ned zář 05, 2004 22:04
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shaman »

Do cervna budu neco takoveho delat pro svoji firmu, tak dam pak vedet jak to vypada cenove...
Pro ty co mají rádi skútry - www.scootland.cz
Vojta

Příspěvek od Vojta »

shaman píše:Tak já bych dal vyrobit ty trička, co říkáte. Pokud máte někdo nějaký graf. návrh, tak mi ho pošlete. Z hlediska ceny by asi bylo nejlépe bíle tričko + černý potisk. Co vy na to? H
:lol: Ondráš tady svého času hodil návrh Matiz clubu ve dvojím provedení.
Ten první se dvěma Matýsky I a II. Červený a modrý. Graficky to vypadalo dobře. Já osobně mám bílé triko s fotkou mého Matýska - dostal jsem ho k Vánocům. Ale bral bych i jiné.
Michal Novák
Příspěvky: 2
Registrován: sob kvě 14, 2005 11:51
Bydliště: Hradec Králové

vysačky

Příspěvek od Michal Novák »

taky bych si jí nechal poslat michal..
Michal Novák
Návštěvník

foto

Příspěvek od Návštěvník »

Ahojky,

chtěl bych Ti zaslat foto ze srazu, ale nemám na Tebe mail.

Roman
Karviná

roman.w@centrum.cz
Uživatelský avatar
dannn
Příspěvky: 11
Registrován: pát zář 09, 2005 12:46
Bydliště: děčín

Příspěvek od dannn »

dopadlo to nějak s těma klíčenkama?Osobně bych ji bral všema deseti a pěkně bych se naparoval :P
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Bohužel, visačky jsou momentálně pasé.
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

klíčenky

Příspěvek od J.Bad »

Ondras píše:Pokud nálepky na auto tak, jsem pro formát na podložku RZ / SPZ (taková nudle)

Ke klíčenkám: Ještě jednou pro jistotu upozorňuji, že všecky musí být stejné, tzn. nicky, barvy aut apod. bohužel není možné zohlednit...
Jo to by bylo fakt dobrý - jsem taky pro tu modrou - určitě bych jí bral,ale snad nás nebude málo a náklady se zaplatí!!Jirka B.
Uživatelský avatar
Miso29
Příspěvky: 390
Registrován: úte dub 18, 2006 20:59
Bydliště: Banska Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: klíčenky

Příspěvek od Miso29 »

J.Bad píše:
Ondras píše:Pokud nálepky na auto tak, jsem pro formát na podložku RZ / SPZ (taková nudle)

Ke klíčenkám: Ještě jednou pro jistotu upozorňuji, že všecky musí být stejné, tzn. nicky, barvy aut apod. bohužel není možné zohlednit...
Jo to by bylo fakt dobrý - jsem taky pro tu modrou - určitě bych jí bral,ale snad nás nebude málo a náklady se zaplatí!!Jirka B.
Hej bolo bi to fajn
Zlaty Matiz 0.8SE r.v.98 green filter,cierna kapota,vyfuk Ulter Sport
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Všechny tyto pokusy končí katastrofálním fiaskem. Nápady, to jo, to jsou. Ty řeči.....mělo by se.....mohlo by se....nedalo by se....., . Ale když dojde na konkrétní věc, zájem není. To je jako u srazů: ....měl by se udělat sraz, ale pokud možno kousek od bydliště, ať to někdo zajistí, možná přijedu. Zeptejte se Ivana, kolik měl problémů se srazem v Baldovci. Samozřejmě se do toho nikomu nechce.
Ondráš navrhoval klíčenky, já čepice - zájem minimální. Zatím jediné, co se podařilo, byly samolepky www.daewooclub.com (Tomáš), sklenice (Topol), trička Daewoo (Ivan) a trička Matíz clubu (já - kdybych se se někoho ptal, jaké a co na ně, tak do dneška nemáme nic, ani průkazky pro členy clubu). Do těchto věcí je nutno nejdřív investovat a to já v mé současné finanční situaci nemůžu.
Howg
J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od J.Bad »

Vojta píše:Všechny tyto pokusy končí katastrofálním fiaskem. Nápady, to jo, to jsou. Ty řeči.....mělo by se.....mohlo by se....nedalo by se....., . Ale když dojde na konkrétní věc, zájem není. To je jako u srazů: ....měl by se udělat sraz, ale pokud možno kousek od bydliště, ať to někdo zajistí, možná přijedu. Zeptejte se Ivana, kolik měl problémů se srazem v Baldovci. Samozřejmě se do toho nikomu nechce.
Ondráš navrhoval klíčenky, já čepice - zájem minimální. Zatím jediné, co se podařilo, byly samolepky www.daewooclub.com (Tomáš), sklenice (Topol), trička Daewoo (Ivan) a trička Matíz clubu (já - kdybych se se někoho ptal, jaké a co na ně, tak do dneška nemáme nic, ani průkazky pro členy clubu). Do těchto věcí je nutno nejdřív investovat a to já v mé současné finanční situaci nemůžu.
Howg
Tak když se do toho chceš vrhnout - tak zjisti zájem a není přece problém se podívat do uživatelů a najednou je oslovit a zjistit jakej je zájem - podle toho se dá spočítat kolik kousků objednat a pak jednat.Jak sleduju sice novej,ale nadšenej z tohohle fóra tak myslím že ten zájem by mohl bejt velkej...Jirka B.
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“