Klubové visačky - klíčenky

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Příspěvek od jakub »

Ondras píše:Pokud nálepky na auto tak, jsem pro formát na podložku RZ / SPZ (taková nudle)

Ke klíčenkám: Ještě jednou pro jistotu upozorňuji, že všecky musí být stejné, tzn. nicky, barvy aut apod. bohužel není možné zohlednit...
hele udelejme modry (nebo jinak, muzem udelat hlasovaci otazku ..., ja bych spis modry, ale koupim oboji - k cerny se hodi vse :lol: ) a napis "matizclub" + adresu fora?

co se nalepky tyce, opet souhlas - nudle pod spz
Reklama
 

Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

jakub píše:...muzem udelat hlasovaci otazku ...
Jasně, to příjde, nechám tomu čas, možná se objeví nějaké návrhy a pak se udělá hlasování :)
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Příspěvek od jakub »

Ondras píše:
jakub píše:...muzem udelat hlasovaci otazku ...
Jasně, to příjde, nechám tomu čas, možná se objeví nějaké návrhy a pak se udělá hlasování :)
myslis navrhy potisku? textu? - hele, ja bych duveroval tvymu vkusu - ted tady neodpalujem raketoplan do vesmiru, cili pojdme si odhlasovat barvu, text jsme snad dohodli na matiz club a jediny dalsi bod bych videl jestli ma smysl zridit nejakou vlastni domenu, jejiz link by tam byl

matizclub.cz
matizclub.net (imho pruchodnejsi pro bratry zo slovenska)
jestli ji udelat jako alias na daewooclub?
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

matizclub.net je OK a nápad s aliasem na daewooclub.com je skvělý. Do doby než se zmůžem na vlastní stránky 8)

Až budu mít nějaký nástřel od výrobce, tak to sem hodím s hlasováním o barvě. Ať to jde hezky vidět na náhledech.
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
zabijec
Příspěvky: 474
Registrován: stř zář 01, 2004 07:26
Bydliště: Milevsko

Příspěvek od zabijec »

Šnůrka mě moc neláká, ale ta podložka pod SPZku by nemusela být špatná. Nedávno to tu někdo nabízel - http://www.infernits.com/grafika_katalo ... oplnky.htm
Už bez Matesa
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Příspěvek od jakub »

zabijec píše:Šnůrka mě moc neláká, ale ta podložka pod SPZku by nemusela být špatná. Nedávno to tu někdo nabízel - http://www.infernits.com/grafika_katalo ... oplnky.htm
taky nevypada zle, ja jsem pro cokoliv, klidne snurka i todle, holt me ozebracite o dve stovky, ale aspon zalozime spravnou sektu ;)
Rosťa
Příspěvky: 19
Registrován: čtv zář 09, 2004 12:21
Bydliště: Mělník

Příspěvek od Rosťa »

Já bych šel také do obojího,nápad se mi líbí,ty samolepky jsou super 8)
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

plastovou podložku pod SPZ má každý a je zbytečné jenom kvůli nápisu to měnit.Já osobně bych byl pouze pro samostatný samolepící proužek s jednotným nápisem.
Co vy na to.Pokud by se to nechalo vyrobit najednou v celé serii bylo by to i levnější.
Kdo se mnou souhlasí ať se ozve - třeba k Ondrášovi
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
shaman
Příspěvky: 298
Registrován: ned zář 05, 2004 22:04
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shaman »

jasně, jsem pro. Určitě koupím a nalepím.. H
Pro ty co mají rádi skútry - www.scootland.cz
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Souhlasím s nalepením proužku !!!! :)
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 1266
Registrován: úte srp 31, 2004 19:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert »

A ted si rejpnu ja...:lol: Videli jste nekdo nalepku Nexia Clubu??? Byl bych pro takovouhle a snad bych to i zaridil :) 8)
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Příspěvek od jakub »

mne je to jedno, ja si klidne koupim podlozku, ale co se odhlasuje, do toho jdu (tady by se taky dalo imho hromadnejsim odberem slevit)

mmchdm na tohle by to chtelo fakt to hlasovani ...
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Kde bude Matíz, do toho jdu. Možná budu mít i triko s Matýskem.
zabijec
Příspěvky: 474
Registrován: stř zář 01, 2004 07:26
Bydliště: Milevsko

Příspěvek od zabijec »

Nalepovací proužek beru.
Už bez Matesa
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Robert píše:A ted si rejpnu ja...:lol: Videli jste nekdo nalepku Nexia Clubu??? Byl bych pro takovouhle a snad bych to i zaridil :) 8)
Dekuji za pochvalu, s Ivanem jsme ji vymysleli :)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“