Zimné pneumatiky

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
viki
Příspěvky: 113
Registrován: stř zář 01, 2004 09:21

Re: zimní gumy

Příspěvek od viki »

zabijec píše:
viki píše:jojo, hezkej to zivot:)
Hezkej, akorat když nejsou rodice zazobaný, tak se většina plánů přesouvá z reality do fantazie :(
to jo, bydlet u rodicu tak si asi plno veci nebudu moct poridit, ale stejne, je to takovy "bezstarostny" zivot
Reklama
 

Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Re: zimní gumy

Příspěvek od jakub »

viki píše:
zabijec píše:
viki píše:jojo, hezkej to zivot:)
Hezkej, akorat když nejsou rodice zazobaný, tak se většina plánů přesouvá z reality do fantazie :(
to jo, bydlet u rodicu tak si asi plno veci nebudu moct poridit, ale stejne, je to takovy "bezstarostny" zivot
Eh, tak na todle jsem primo alergickej - zatimco v praci te jebou za penize, tady ses jebana zadarmo. Nevim, co je "bezstarostny", jako fakt ne, asi bych to potreboval vic popsat, ...
Uživatelský avatar
viki
Příspěvky: 113
Registrován: stř zář 01, 2004 09:21

Re: zimní gumy

Příspěvek od viki »

jakub píše:
viki píše:
zabijec píše: Hezkej, akorat když nejsou rodice zazobaný, tak se většina plánů přesouvá z reality do fantazie :(
to jo, bydlet u rodicu tak si asi plno veci nebudu moct poridit, ale stejne, je to takovy "bezstarostny" zivot
Eh, tak na todle jsem primo alergickej - zatimco v praci te jebou za penize, tady ses jebana zadarmo. Nevim, co je "bezstarostny", jako fakt ne, asi bych to potreboval vic popsat, ...

no, mozna jsem mela na rodice stesti, ale mela sem docela klid, clovek nemusi resit temer vubec penize a spustu veci, ja si jen tak spokojene zila:) nerikam ze ted to je blby, ale mam mnohem vic starosti...ale to uz je uplne mimo tema:)je to vec nazoru a zkusenosti..
Uživatelský avatar
Loobo
Příspěvky: 172
Registrován: čtv zář 09, 2004 22:23
Bydliště: Praha

Re: zimní gumy

Příspěvek od Loobo »

mad píše:Zůstaly mi po prodeji Matízka 4 takřka nové(cca 500 km) gumy Barum Polaris na discích.Cena komplet za 4000,- Kč. martindr@seznam.cz
Koupím z fleku :lol:
Červený Matiz 0.8 CD (dual airbag, ABS, posilovač, stylový interiér, zadní kšilt, atd. )
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Re: zimní gumy

Příspěvek od jakub »

viki píše:no, mozna jsem mela na rodice stesti, ale mela sem docela klid, clovek nemusi resit temer vubec penize a spustu veci, ja si jen tak spokojene zila:) nerikam ze ted to je blby, ale mam mnohem vic starosti...ale to uz je uplne mimo tema:)je to vec nazoru a zkusenosti..
tak vim, ze to nemyslis zle, ale to o cem mluvis, to nevim, ale jde mimo me (tim nemyslim zly rodice ci tak neco), ale pracovat se musi a zatimco nebyt skoly, tak resim "jenom" praci, takhle jeste tohle - individual ne-e (mozna kdybysme udelali oficialni zaovdy v matezovi a ja mohl rict, ze jsem sportovec ;), dalkove studium ne-e (neni jeste tak daleko, ...) takze se z toho stavaji mala jatka ;) pak se ti do cesty postavi clovek, kteryho asi z principu bavi buzerace a ponizovani studentu a mas vystarano ...
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Re: zimní gumy

Příspěvek od PavelZ »

jakub píše:
viki píše:no, mozna jsem mela na rodice stesti, ale mela sem docela klid, clovek nemusi resit temer vubec penize a spustu veci, ja si jen tak spokojene zila:) nerikam ze ted to je blby, ale mam mnohem vic starosti...ale to uz je uplne mimo tema:)je to vec nazoru a zkusenosti..
tak vim, ze to nemyslis zle, ale to o cem mluvis, to nevim, ale jde mimo me (tim nemyslim zly rodice ci tak neco), ale pracovat se musi a zatimco nebyt skoly, tak resim "jenom" praci, takhle jeste tohle - individual ne-e (mozna kdybysme udelali oficialni zaovdy v matezovi a ja mohl rict, ze jsem sportovec ;), dalkove studium ne-e (neni jeste tak daleko, ...) takze se z toho stavaji mala jatka ;) pak se ti do cesty postavi clovek, kteryho asi z principu bavi buzerace a ponizovani studentu a mas vystarano ...
Tak u tohohle uz jde opravdu o to, co si kazdej zazije. Ja si na sva studijni leta nemuzu stezovat, mel sem kliku na profesory a na to, jak mi skola umoznila studovat. Byla to proste moc hezka leta, kdyz uz pak clovek chodi do skoly jen na to, co ho bavi a v podstate jen tehdy kdyz se mu chce a jeste dostava stipko je to pohodicka :).
Vojta

Zimní gumy

Příspěvek od Vojta »

Ve svým věku už nemám sponzora, takže si všechno musím koupit za svoje. Už řadu let (cca 15) všechno řeším tak, že DENNĚ dávám do kasičky jednu dvacetikorunu. Při počtu 25 je rozmněním za papír a jedu dál. Na každý auto, co jsem měl, jsem si postupně nakupoval, co bylo třeba. Na zimáky bude příští týden. Pokračování "dvacek" bude na alu kola.
Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 1266
Registrován: úte srp 31, 2004 19:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert »

Tak to se mas 8)

Me ty "dvacky" krade otec na pivo :lol:
Vojta

Zimní pneu

Příspěvek od Vojta »

Tak jsem Maťulku už obul do zimních. Barum Polar 155/70-13. Celkem i s montáží 4.275,-Kč. Na stejném typu jsem jezdil tři zimy s Favoritem a problémy žádné.
Návštěvník

Re: Zimní pneu

Příspěvek od Návštěvník »

Vojta píše:Tak jsem Maťulku už obul do zimních. Barum Polar 155/70-13. Celkem i s montáží 4.275,-Kč. Na stejném typu jsem jezdil tři zimy s Favoritem a problémy žádné.
Barum Polar :? není to spíš Polaris? Koukal jsem na ceny a gumy 155/70 jsou o dost levnější než 155/65(v tomhle rozměru ani Polarisky nejsou) a je v nich výběr. Jo a do zítřka mají na www.kkpneu.cz navíc slevu 5% 8)

Já si ještě chvilku pojezdím na letních, alespoň do konce měsíce :)
zabijec
Příspěvky: 474
Registrován: stř zář 01, 2004 07:26
Bydliště: Milevsko

Příspěvek od zabijec »

To já, člověk si smázne cookies a přihlásit se už zapomene :?:
Už bez Matesa
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Vojta píše:Ve svým věku už nemám sponzora, takže si všechno musím koupit za svoje. Už řadu let (cca 15) všechno řeším tak, že DENNĚ dávám do kasičky jednu dvacetikorunu. Při počtu 25 je rozmněním za papír a jedu dál. Na každý auto, co jsem měl, jsem si postupně nakupoval, co bylo třeba. Na zimáky bude příští týden. Pokračování "dvacek" bude na alu kola.
Vojto, dik za tip, to je asi jediny reseni, jak usetrit. Btw. pocitaji se do toho i soboty a nedele? :lol:

K otazce bydleni se taky musim vyjadrit.

U rodicu v rodinnem domku to byla pohoda, byla to doba, kdy jsem mel penize, platil 1500,- mesicne za nocleh a jidlo a zbytek vyplaty mi zbyl. Ale to bylo v dobach, kdy jsem mel po vojne, coz je 7 let (nyni je mi 27) ale sam bydlim uz 5 let (s pritelkyni) (s jednou :lol: )
U rodicu to je prima, kdyz clovek dovede usetrit, mi rodice jsou prima, ale jakmile ma clovek partnerku ci dokonce manzelku, tak se to neda, protoze to nedela dobrotu, kdyz dospely deti bydli se svymi rodici.
Ivan se k tomu jiste taky vyjadri :D

Je pravda, ze ted tech penez opravdu moc neni, prestoze delam v bance :? , ale zase mam svuj byt a az ho splatim, tak uz budu mit svy jisty :)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
viki
Příspěvky: 113
Registrován: stř zář 01, 2004 09:21

Příspěvek od viki »

jo jo, ja taky teda ve skole mela celkem klid, nikdo me nijak neprudil, uceni taky nebylo tak hrozny (nejak jsem to zvladla i bez nej) 8)
u rodicu zadny pocitani penez atd, proste sem si en tak zila v teplicku a pohodlicku. ale souhlasim s tim, ze ted uz bych asi to brala jinak, prece jen uz je clovek dospelej a sobestacnej a sem spokojena ze bydlim jinde, ale na studentsky leta si nemuzu stezovat:)
zabijec
Příspěvky: 474
Registrován: stř zář 01, 2004 07:26
Bydliště: Milevsko

Příspěvek od zabijec »

viki píše:jo jo, ja taky teda ve skole mela celkem klid, nikdo me nijak neprudil, uceni taky nebylo tak hrozny (nejak jsem to zvladla i bez nej) 8)
u rodicu zadny pocitani penez atd, proste sem si en tak zila v teplicku a pohodlicku. ale souhlasim s tim, ze ted uz bych asi to brala jinak, prece jen uz je clovek dospelej a sobestacnej a sem spokojena ze bydlim jinde, ale na studentsky leta si nemuzu stezovat:)
Ja si na studentska leta taky neztezuji, ale ono si kazdy pamatuje vzdycky jen to lepsi ;)
Už bez Matesa
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Příspěvek od jakub »

milosh píše:5 let (s pritelkyni) (s jednou :lol: )
co se taky da delat no, holt musi ta jedna stacit ... ;)
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“