Matiz - servisní manuál

Moderátor: Blue Lanos

Vojta

Re: Matiz - servisní manuál

Příspěvek od Vojta »

alvin píše:Vojto,nebuď taký prísny na nováčka :lol: :lol: :lol: :lol:
Musím, Matýskář - a v nicku nemá bydliště -P
Reklama
 

Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Re: Matiz - servisní manuál

Příspěvek od V.Brousek »

:D Vojto nejsme ve škole :D a myslím si, že to není ani podmínkou zůčastnit se těchto diskuzí. Tak že, dávám palec tobě. -P
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Vojta

Re: Matiz - servisní manuál

Příspěvek od Vojta »

Václave, máš samozřejmě pravdu. Omluv moji stařeckou demenci - u nás důchodců už se s tím musí počítat - zapomněl jsem, že jsem tady kdysi prohlásil, že nebudu reagovat na příspěvky, jejichž autor nenapíše, odkud je. Zase jsem to porušil. Mea culpa.
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Re: Matiz - servisní manuál

Příspěvek od V.Brousek »

Vojto, nevím jestli tě to též potěší, jsem na tom podobně, :D Alzhamer také u mě pěkně úřaduje. :D Vím že máš tuto zásadu, že tě štve, když tazatel neuvede své bydliště, ale je snad lepší když ho nenapíše, než kdyby si ho vymyslel. Já jsem dlouho zde místo bydliště, měl pouze znak svého města a pamatuji si, jak jsi mi to vytknul. Již si nepamatuji kdo si dal tu práci a odhalil mě. Tak jsem ho uvedl do svého profilu slovně.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Vojta

Re: Matiz - servisní manuál

Příspěvek od Vojta »

[quote="V.Brousek"]...... Již si nepamatuji kdo si dal tu práci a odhalil mě. quote]
No kdo asi :lol:
fiky
Příspěvky: 2
Registrován: sob říj 27, 2007 23:53
Bydliště: Kladensko

Re: Matiz - servisní manuál

Příspěvek od fiky »

Hledal jsem ale nenašel, díky :PP:
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Matiz - servisní manuál

Příspěvek od alvin »

fiky píše:Hledal jsem ale nenašel, díky :PP:
Tu sú tiekódy,na konci tejto stránky
viewtopic.php?f=10&t=13903
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
martini
Příspěvky: 1
Registrován: pon zář 14, 2009 12:01

Re: Matiz - servisní manuál

Příspěvek od martini »

ahojte..som tu novy aj v klube aj majitel matiza..priatelka ma se0,8 1999 rok vyroby..a neviem zohnat ziaden navod na pouzitei ani servisny manual ani nci podobne a ni ta linka co si nefunguje :(( nemoze mi ho nekto poslat na mail..alebo neci podobne??
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Matiz - servisní manuál

Příspěvek od palikx »

na matizka mam knizku obsluha a udrzba,je to ta knizka co byla v kazdem novem aute.normalne jsem ji prodaval za 100.pokud bys mel zajem.ale samo se daji sehnat i zadarmo na netu a jen si je vytisknes
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
mckidney
Příspěvky: 4
Registrován: pon zář 28, 2009 12:27

Re: Matiz - servisní manuál

Příspěvek od mckidney »

palikx píše:na matizka mam knizku obsluha a udrzba,je to ta knizka co byla v kazdem novem aute.normalne jsem ji prodaval za 100.pokud bys mel zajem.ale samo se daji sehnat i zadarmo na netu a jen si je vytisknes
Knížečku, kterou dostaneš k autu marně sháním, není možné mi ji poslat z netu/půjčit, klidně nascanuju viz:
viewtopic.php?f=10&t=14737&sid=2339ba2d796befb64ff0fafe2acc2375
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Re: Matiz - servisní manuál

Příspěvek od V.Brousek »

Kup si od Palikx(se) za kilo a máš ušetřeno spoustu práce ze skenováním. Kdyby jsi aspoň uvedl bydliště, třeba by se někdo z tvého okolí našel a zapůjčil.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
mckidney
Příspěvky: 4
Registrován: pon zář 28, 2009 12:27

Re: Matiz - servisní manuál

Příspěvek od mckidney »

V.Brousek píše:Kup si od Palikx(se) za kilo a máš ušetřeno spoustu práce ze skenováním. Kdyby jsi aspoň uvedl bydliště, třeba by se někdo z tvého okolí našel a zapůjčil.
Napsal jsem tam všecky kontakty, pokud by se našel někdo takový, rád se mu budu věnovat. Adresa kde mě zastihnete je prakticky nemožná, leda tak Praha ;)

Jinak rád ho koupím, protože je otrava tisknout. Napsal jsem mu PM tak uvidíme
lobotom
Příspěvky: 1
Registrován: sob črc 24, 2010 14:32

Re: Matiz - servisní manuál

Příspěvek od lobotom »

Heslo pro rusky manual je: www.newshot.ru
misojogi
Příspěvky: 458
Registrován: pon pro 13, 2010 15:05

Re: Matiz - servisní manuál

Příspěvek od misojogi »

Bujański Krzysztof
Daewoo Matiz - Jak na to?

Obrázek

je to v kvalite vhodnej na vytlacenie
cize celkom dobre

stahujte rychlo kym to tam este je ...
:-D

Ja som tu nie je...
misojogi, ještě jednou a budem si hrát na banány :twisted:
Moderátor
Uživatelský avatar
Kristian_PM
Příspěvky: 280
Registrován: pát srp 31, 2012 17:55
Bydliště: Beladice (SR)

Re: Matiz - servisní manuál

Příspěvek od Kristian_PM »

Ahojte, mám rád vo všetkom poriadok, preto som sa rozhodol uploadnúť všetky dostupné návody na "Mediafire" aby boli konečne pokope:

- Prvý návod je originálna príručka v angličtine rozdelená na obsah a 9 častí. Mám ju inak aj ako celistvú, ale ťažšie sa tam potom vyhľadávajú kapitoly. Príručka je užitočná najmä na zväčšovanie detailov obrázkov.

Kód: Vybrat vše

http://www.mediafire.com/download.php?lrhrz2hn1ml6awp
- Druhý návod je známe Bujański: Jak na to? v češtine . Kniha je skenovaná v peknej kvalite, uložená v PDF.

Kód: Vybrat vše

http://www.mediafire.com/download.php?tw4jd4mxde26z49
- Tretí návod je čierno-biela ruská kniha skenovaná do PDF. Nepredpokladám, že by sa niekomu tento návod v azbuke hodil, ale keď existuje, nech je tu.

Kód: Vybrat vše

http://www.mediafire.com/download.php?tjkvqhuoc8yxt9h
- Štvrtý návod je Poradnik Serwisowy v Poľštine, je to vlastne príručka užšie špecializovaná na diagnostiku a elektrické zariadenia v aute.

Kód: Vybrat vše

http://www.mediafire.com/?wjyopwc03e16ro4
- Piaty návod je kompletný digitálny manuál celého automobilu okrem Matiza zahŕňa aj Daewoo Tacuma, Nubira, Kalos a Evanda. Predával sa zrejme na CD. Celý ZIP súbor má až 200MB a nemohol som ho dať na mediafire, takže musíte stiahnuť a nainštalovať program "BitTorrent" (bezplatný program na sťahovanie od iných užívateľov) a potom už len kliknite na GET THIS TORRENT na tejto stránke:

Kód: Vybrat vše

http://thepiratebay.se/torrent/4642587/tacuma_rezzo_evanda_kalos_matiz_lacetti_%5Bhtml%5D%5Beng%5D
Občas súbory skontrolujem, ale v prípade, že by niektorý nefungoval, alebo treba pomôcť s torrentom tak rovno napíšte na: kristianculik(zavináč)yahoo.com Ďakujem. 8) -i
Přílohy
návody.jpg
Naposledy upravil(a) Kristian_PM dne sob črc 05, 2014 01:26, celkem upraveno 1 x.
Daewoo Matiz SE 0,8 - 2000 (strieborný) - 126 000 km V/RS
Daewoo Matiz SE 0,8 - 2001 (strieborný) - † 226 492 km
Volkswagen Golf IV 1,4 - 1998 (tmavomodrý) - 202 000 km
Fiat 600D 0,8 - 1964 (fialový) - 90 000 km
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“