Matiz - servisní manuál

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Příspěvek od jakub »

Richard píše:Já nevím co tady pláčete? Dnes jsem byl náhodou v Bílé Labuti v Praze a tam měli pro Matese příručku "Jak na to" ...
https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?t=1621
Reklama
 

Uživatelský avatar
PetrCBR
Příspěvky: 102
Registrován: stř srp 18, 2004 22:22
Bydliště: Roznov pod Radhostem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PetrCBR »

Richard píše:Já nevím co tady pláčete? Dnes jsem byl náhodou v Bílé Labuti v Praze a tam měli pro Matese příručku "Jak na to" je to taková z řady knih o opravách aut samozřejmě česky, ale z Daewa je v té řadě jen pro Mates. Stojí asi 300,- , nijak zvlášť jsem ji nestudoval, ale má tak zhruba 150 -200 stran a tak by v ní něco mohlo být. :) :) Jó to my chudáci s Nubirou musíme překládat :cry: :cry:
No a co tak jeste my, Esperaci ? :-((
Daewoo Espero 2.0MPi, '97 (šmudla)
Kia Cee'd SW 1.6 CVVT, '08 (nový šmudla)
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Příspěvek od jakub »

PetrCBR píše:
Richard píše:Jó to my chudáci s Nubirou musíme překládat :cry: :cry:
No a co tak jeste my, Esperaci ? :-((
kuci, nakupte mateze a tendle problem Vam odpada ...
Uživatelský avatar
Radoslav Hološka
Příspěvky: 856
Registrován: sob kvě 08, 2004 09:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoslav Hološka »

Z Polska mam aj knizku o Nexii aj Ticu. Myslim,ze mali aj Espero,Matiz,Lanos. Je to velky trh,tieto auta sa tam aj vyrabaju. Mozno to nejaky sikovny cloviecik prelozi aj do SK a CZ a neskor budu aj u nas.
rossi
Příspěvky: 18
Registrován: čtv říj 21, 2004 09:48

Re: Matiz - servisní manuál

Příspěvek od rossi »

milosh píše:Ahoj vsem, vsiml jsem si, ze v par sekcich uz je taky odkaz na service manual toho ktereh omodelu, tak si myslim, ze ani zde u vas by nemel chybet odkaz na MATIZ SERVICE MANUAL. Sice Ondrasova stranka je vsem uz dost znama, ale myslim, ze kdyz se sem da odkaz, tak se tim nic nezkazi :)

http://matiz.uragan.cz/manual.php
Nevíte kde bych mohl stáhnout celý manuál dohromady?Protože po jednotlivých dílech mi to moc nefunguje,některé jsou nedostupné.
A jak to vypadá s překlady?? :D
Uživatelský avatar
radovan
Příspěvky: 44
Registrován: čtv zář 02, 2004 15:53
Bydliště: Praha

Re: Matiz - servisní manuál

Příspěvek od radovan »

Nejake odkazy jsou spatne - stahni si to primo z: http://www.malyweb.cz/mates/manu/
rossi píše: Nevíte kde bych mohl stáhnout celý manuál dohromady?Protože po jednotlivých dílech mi to moc nefunguje,některé jsou nedostupné.
A jak to vypadá s překlady?? :D
Stříbrný sršáň r.2000 - ABS, klima, servo, AL kola
a Zelená moucha cabrio na náhradní díly r.2000 po zkrácení o cca 0.5 m způsobeném autobusem.
rossi
Příspěvky: 18
Registrován: čtv říj 21, 2004 09:48

Příspěvek od rossi »

Díky,tak jsem to vše stáhnul a je toho asi 37 MB
Vlado

servisny manual...

Příspěvek od Vlado »

Z tych stranok sa uz vobec neda stiahnut. Poradte prosim nejake iné. Vdaka. Vlado.
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

milosh píše:Vaclave, ceske manualy nikde nesezenes, precejen to neni ceska znacka, kterou jezdime. Budme radi aspon za ty v anglictine 8)
Dobrý večer :D
Nachci se vnucovat ale jde přeci použít Eurotran ten to sice přeloží stylem
"Ja byt dobra sokolovna" ale když víte o co jde takje to dobrý.A překládá i němčinu.
Tak ať nám jezdí a nezlobí :P
Malanchi
Příspěvky: 10
Registrován: čtv říj 12, 2006 22:28
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Malanchi »

Keby to niekto chel ako jeden subor PDF nech sa ozve, spristupnim vsetkym.. ma to okolo 37 MB ako tie male dokopy.
Rado77
Příspěvky: 1074
Registrován: čtv bře 01, 2007 14:24

Příspěvek od Rado77 »

Caute chlapi,

good job! Tomu hovori share informacii ;) Malanchi - ak sa da, bol by super aj ten share 1 .pdf, lahko sa to potom vytlaci ;)
Matiz 0.8 - predany, 8 rokov sluzil v podstate bez problemu
sepo
Příspěvky: 148
Registrován: stř črc 04, 2007 17:28
Bydliště: ruzomberok

Příspěvek od sepo »

Richard mam doma tu knihu je super ale ak potrebujes nieco rozobrat musis aj tak do angli. manualu tam to mas presne pokreslene co ako odkrutit kadial vybrat(alternator atd... :twisted: :? aspon v tom co mam ja je to tak 8)
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

JEDEN PARADOX

Příspěvek od alvin »

Konečne sa mi dostala do rúk (požičal som si od kolegu) príručka na obsluhu Maťa v slovenčine,lebo originál sa autom som dostal len francúzsku,nakoľko bolo dovezené z Luxemburg.,a paradoxne tam predpisovali servisný interval po 15.000 km,kdežto v našej je 10.000.Najprv som sa smial,že či našim servisom tí Kórejci neveria,keď skrátili ten interval na 10.000 (Ople a Seaty majú tiež 15.000,tak ma to neudivilo),ale skôr to stanovili už u nás,nakoľko predsalen,si myslím,že Francúzi a aj ostatné frankofónne národy si nekupujú autá na 8-10 rokov,tak maximálne 5-6 rokov a podom predať,hoc aj na Slovensko. :P
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Rejnok
Příspěvky: 5
Registrován: stř říj 17, 2007 07:25

Příspěvek od Rejnok »

Ahoj všichni,

nějak se mi nedaří stáhnout žádný z manuálů, na které jsou tu odkazy.
Nemůžete mi prosím někdo poslat alespoň jednu stránku ze standardního manuálu dodávaného s novým autem?
Zajímá mne co se a při jakém stavu počítadla kilometrů kontroluje a mění.
Pokud se to někomu podaří naskenovat, nebo vyfotit, tak prosím na mejlík:
rrejna@seznam.cz

Díky moc
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“