Vynechává (cuká)

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
WeeTR
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: pon srp 12, 2019 13:37

Vynechává (cuká)

Příspěvek od WeeTR » pon srp 12, 2019 18:44

Zdravím, po výměně zapalovacího modulu, matiz 0.8 2001 za tepla, hlavně při nízkých otáčkách a málo plynu vynechává, vždy když vynechá rozsvítí se kontrolka motoru. V jednotce je uložená chyba 0320 a 0110. Se starým modulem než odešel tak auto cuklo jen když se dal plný plyn. Jinak vyměnil jsem cívku, kabely a svíčky. Bude potřeba vyměnit komplet rozdělovač???. Předem děkuji za rady.

Reklama
 

Topol-1
Stále na netu
Stále na netu
Příspěvky: 161
Registrován: sob črc 22, 2017 18:54

Re: Vynechává (cuká)

Příspěvek od Topol-1 » pon srp 12, 2019 21:50

Pěkný den nebo vlastně noc !?
Jako nemám Matize ale jen chci říct, že zatím jsou všechna auta "stejná" !?! Vždy při problému začínat toho základního a nejlevnějšího !!! Jako když motor cuká tak benzin jiskra/elektrika/ a vzduch. Podle mě jestli jsi vyměnil palivový filtr na trubkách
tak co filtr v nádrži ? Nevím jestli máš auto od novoty a kolik má najeto ale benzin je to první co motor potřebuje. Jen tak,
někdy asi před 45 lety jsem měl Škodu 1202 a tam jsem si dělal pomalu všechno. No a tenkrát jsme jeli na dovolenou na Moravu /já jsem ze severu Čech/ a jeli jsme na Radhošť a protože je to pořádný krpál a auto nechtělo jet už ani na jedničku ! Tenkrát jsem si uvědomil, že jsem dal silnější těsnění pod benzinové čerpadlo a tím dávalo čerpadlo miň benzinu. Protože jsem vozil pomalu celou "dílnu s náhradníma dílama" tak jsem zajel na kraj lesa a vyměnil a Žabička /stříkal jsem si auto sám a zelenou barvou proto žabička/ jela na Radhošť dvojkou trojkou ! Potom elektrika základ jiskra co kabely ke svíčkám jsou čistý?
Jako napsal jsem toho dost /dal jsem si mléko starců/ ale opravdu začínat od to základního a nejlevnějšího až potom jít třeba na váhu vzduchu řídící jednotku atd.!!!
Tak hlavně ať nám jezdí a nezlobí !!!
Vl.

Odpovědět

Zpět na „MATIZ“