Lakování palubovky

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 1266
Registrován: úte srp 31, 2004 19:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert »

Jojojo, presne tak, akorat si dejte pozor na ty bazmeky, ktery jsou nacvaknuty na dirkach pro sroubky, jinak to uz NEPRISROUBUJETE!
Ja si toho nevsiml a a 2 mi nekam spadly a pul hodky jsem je ´hledal. (nakonec byly pod kobercem :lol:)
Reklama
 

Damek
Příspěvky: 876
Registrován: pát srp 06, 2004 15:31

Příspěvek od Damek »

Čo sa týka lakovania, tak do nexie som si nechal nalakovať lem okolo strednej konzoly, radiacej páky a kryty reprákov do farby karosérie. Robili mi to profíci a stálo to 1000sk. Mám to už 3 roky a perfektne to drží. Len pri demontáži repráku som to trošička obrazil, ale inak je to 100%. Dokonca aj dennodenne zasúvaná tyč od zámku radiacej to nepoškodila. A údržba nie je nijaká špeciálna. 8)
Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 1266
Registrován: úte srp 31, 2004 19:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert »

PALUBOVKA NALAKOVÁNA DO BARVY HLINÍKU!!! VYPADÁ TO SUPER ! 8)
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Robert píše:PALUBOVKA NALAKOVÁNA DO BARVY HLINÍKU!!! VYPADÁ TO SUPER ! 8)
foto foto foto !
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 1266
Registrován: úte srp 31, 2004 19:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert »

Bohuzel nemam fotak fotak fotak :lol:

Reknu kamosovi, at to blejskne, ale az tam nalepim zitra ty novy polepy na budiky 8)
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Příspěvek od jakub »

Robert píše:Bohuzel nemam fotak fotak fotak :lol:

Reknu kamosovi, at to blejskne, ale az tam nalepim zitra ty novy polepy na budiky 8)
vyfot i karu jako celek, at se muzem inspirovat barevnou kombinaci 8)
Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 1266
Registrován: úte srp 31, 2004 19:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert »

no ja nevim....barevna kombinace...zluto-zlata perlet a hlinikova stribrna
Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 1266
Registrován: úte srp 31, 2004 19:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert »

A HURAAA JSOU TU FOTKY!!!
(fotil to kamos, kterej nema vubec oko fotografa :lol:)

Obrázek

Obrázek
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Paráda! Vidím, že sis nechal stříknout i plastík okolo budíků. Airbag už ti nesvítí, nebo máš vyplé zapalování? Lakovalo se krom toho ještě něco (konzole šaltru, kliky atp...) ?
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 1266
Registrován: úte srp 31, 2004 19:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert »

Airbag sviti porad...:cry:

Lakoval jsem pouze ten platovej kryt a ten kryt kolem budiku, ale tu konzoli chytam taky, ale zatim nevim, jak na to...prece jenom je ten plast hodne hrbatej....snad plnic, ale nevim, jak by to korespondovalo s tim zbytkem...ten totiz pod plnicem neni (pouze zaklad na plasty) 8)
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Robert píše:...ale tu konzoli chytam taky, ale zatim nevim, jak na to...prece jenom je ten plast hodne hrbatej....
u mně to dopladlo dobře. Lakýra říkal, že nešetřil na plniči a je to skoro hladké.
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 1266
Registrován: úte srp 31, 2004 19:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert »

Hmm, takze tam uz ten plnic bude potreba....:cry:

Chtel jsem i kliky, ale nejak se mi je nepodarilo sundat (asi nejakej figl)
Nechtel jsem do toho rejpat, abych to zase nejak nepotentil 8)

Jinak ted budu delat muziku a na jare chystam FLOCK vyplne dveri 8)

A az bude hotovej styling, tak premyslim o tom, ze necham prelepit kapotu karbonem 8)
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Robert píše:Chtel jsem i kliky, ale nejak se mi je nepodarilo sundat (asi nejakej figl)
Sundat výplně dveří a pak tu kličku vyháknout z drátu k zámku. není to nic složitého.
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Joj, tak to nevypada spatne, i kdyz ta Ondrasova bila se mi libi vic, ale zase to asi neni prakticky. Ja taky chci nexii trosku "omladit" a doprat ji nejake upravy interieru, ale nevim, jakou barvu vybrat :-/ Esli stribr. nebo tmave zelenou, aby to nebyl tuzing :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 1266
Registrován: úte srp 31, 2004 19:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert »

Milosh: Me by se k Tvymu autu nejvic libila kontrastni zarive ZLUTA, ale o to bys asi nestal, co? Ja volil hlinikovou stribrnou, protoze je to takovy hodne zajimavy a sportacky :lol: :lol: :lol: Zalezi ale na tom, jak kdo ma jaky vkus
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“