Zdochyna motor

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
DarkAngelOne
Příspěvky: 27
Registrován: úte kvě 19, 2009 18:44

Zdochyna motor

Příspěvek od DarkAngelOne »

Ahojte. Mam nasledovny problem s Matizom. Ked je studeny motor auto v pohode jazdi. Po zahriati vsak pri volnobehu zacne skackat motor a ked nepridam plyn tak motor zdochne a uz nejde nastartovat. Nastartovat sa opet podari az po vychladnuti motora. Motor sa neprehrieva, startovacie sviecky aj kable som menil. Neviete mi niekto poradik kde moze byt problem?
Reklama
 

Uživatelský avatar
Happy
Příspěvky: 166
Registrován: čtv bře 22, 2007 06:51
Bydliště: Šumperk

Re: Zdochyna motor

Příspěvek od Happy »

Ahoj,mrkni na rozdělovač.Já měl ten samý problém a byla to vlhkost v rozdělovači.
DarkAngelOne
Příspěvky: 27
Registrován: úte kvě 19, 2009 18:44

Re: Zdochyna motor

Příspěvek od DarkAngelOne »

Happy píše:Ahoj,mrkni na rozdělovač.Já měl ten samý problém a byla to vlhkost v rozdělovači.
Priatelu velmi pekne ti dakujem. Dal som ho dolu pozrel dnu, vyplestil oci na tu koroziu. Kontakty boli pokryte bielim povlakom. Vycistil som to zmontoval dokopy a skusil nastartovat. Tak cisto ako startoval teraz nestartoval ani predtym :D

Este raz ti velmi pekne dakujem, usetril si mi cestu a peniaze na diagnostiku.
Uživatelský avatar
Happy
Příspěvky: 166
Registrován: čtv bře 22, 2007 06:51
Bydliště: Šumperk

Re: Zdochyna motor

Příspěvek od Happy »

Ahoj,to je dobře,že to bylo ono.Rád jsem pomohl. :lol:
Rado77
Příspěvky: 1074
Registrován: čtv bře 01, 2007 14:24

Re: Zdochyna motor

Příspěvek od Rado77 »

Chlapci to je este dobre....stary zlaty mechanicky rozdelovac !!! Na Fieste je uz elektricky ako 1 suciastka (neviem ci aj Matizky II ho maju ako 1 suciastku), a ked prestane palit na jeden z valcov, musi sa kupit cely novy (cca 3000 korun). Na MeganeII su zase cievky nasadene priamo na svieckach a dost casto odchadzaju (jedna cca 1800 - 2300 korun), a tam im dava povel k palbe RJ. Mechanicky rozdelovac bol genialny, ze ho stacilo vysparchat a bolo.....ten opticky snimac je uz horsia vec, ale zas tak casto neodchadzal...
Matiz 0.8 - predany, 8 rokov sluzil v podstate bez problemu
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“