Stránka 1 z 1

plátěná skládací garáž

Napsal: ned čer 11, 2006 18:57
od Vincent
vím že to sem přímo nepatří, ale nevíte náhodou ,zda se ještě někde vyrábí plátěné skládací garáže? Rodiče mají zánovní auto na dvorku ,ale pořád po něm pochodují kočky. Zakrývají ho plachtou,ale je to nepohodlné a rosí se.Na webu jsem nenašel zatím nic. Dík za každý odkaz :?

Napsal: ned čer 11, 2006 19:05
od peter
neviem kde to zohnat, ale vobec neodporucam. kamarat mal pod tym auto a za rok bolo zhnite na nepoznanie. pod to platno totiz na zem tecie voda a okamzite sa po zasvieteni slnka vypari a je tam ako v parnom kupeli a to iste pri chladnych nociach sa zo spodnej strany platno orosi a dalej to iste.

Napsal: ned čer 11, 2006 19:18
od Kessler
Obávám se že bude třeba zastřelit kočky, nebo postavit normální zděnou nebo dřevěnou garáž...případně ještě zkusit tohle, ale stojí to fůru peněz...

Napsal: ned čer 11, 2006 21:06
od Vojta
Kessler píše: tohle, ale stojí to fůru peněz...
Švagr ji má už hezkých pár let na zahradě a nemůže si ji vynachválit.

Re: plátěná skládací garáž

Napsal: čtv srp 03, 2017 15:25
od PetB
No, záleží o jakou garáž jde. Jestli o klasickou plátěnou garáž resp. čistě plachtu jako přehoz přes auto, co stojí asi pár tisíc, ale moc bych to nedoporučoval, dle mého spíše na motorku... Anebo jestli vás zajímá plachtová garáž s montovanou nosnou konstrukcí viz. třeba www.plachtovegaraze.cz, která je rozhodně bytelnější. A i když hurikánu Catrina asi neodolá, standardní či lehce silnější větřík určitě ustojí bez ztráty kytičky :) Takže záleží, obě varianty plátěné/plachtové garáže jsou cenově poměrně dostupné.