Czech NEXIA Club - news

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Odpovědět
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Czech NEXIA Club - news

Příspěvek od milosh »

Pratele, protoze uz si myslim, ze by to chtelo nejakou zmenu, tak jsem se rozhodl predelat trosku nas web a proto se ve ctvrte nezapomente podivat na nase stranky, ktere budou sice designove jeste stale skoro stejne, ale najdete predelanych par kategorii, jednu novou sekci, par novych clenu a taky clanku. Takze snad budete mit do konce tydne co cist :lol:
Naposledy upravil(a) milosh dne úte úno 03, 2004 06:55, celkem upraveno 3 x.
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Reklama
 

jurajz
Příspěvky: 17
Registrován: stř lis 12, 2003 21:10
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

zmena:)

Příspěvek od jurajz »

Mam dojem, ze v poslednych dnoch je tu nejako mrtve, aktualizacia tak raz za tyzden aj to len, ze pribudlo par clenov. V kategogii ako na to sa nezmenilo nic aspon pol roka, teda aspon co to ja sledujem. Chapem Milosha, ze nema casu nazvys, ale vyzera to tak, ze sa to zacne uberat tym spravnym smerom, tak mu drzim palce :P
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Pratele, tak takhle by to neslo. Ja ze svy dobry vule delam tenhle web, platim hosting ze svych penez a Jurajz bude mit reci, ze nejsou zadny novy clanky. Takze asi takhle, klidne muztee sami prispivat na web a ja to sem rad dam, ja nemam na starost jen tyhle stranky a navic to vsechno delam zadarmo, takze se nedivte, ze se tady v posledni dobe nic nedeje. Ja si myslim, ze by vsichni meli byt radi, ze neco takovyho existuje a ne ZE SE DLOUHO NEAKTUALIZOVALO :cry:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

:cry: Je to smutne ked niekto pise a sam do nicoho neprispeje :cry: Ked si kazdy uvedomi, ze keby nebolo milosa a Granka tak toto forum ani neexistuje a bolo by mozno v tvare ako ficalo na daewoodedkovej sajte, kde sa to moc nazvat forom nedalo. :(
Myslim, ze si treba vazit pracu milosha a inych.... a tiez kazdy ma narok na odpocinok...

peace
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
jurajz
Příspěvky: 17
Registrován: stř lis 12, 2003 21:10
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jurajz »

Tak kriticky som to zase nemyslel a nechcel som nikoho urazit, ospravedlnujem sa. Uvedomujem si, ze som len tichy citatel a co sa tyka aut tak prispevok do kopy nikdy nedam, lebo tomu moc nerozumiem, beriem tu len namety a kazdy novy prispevok ma potesi, lebo x-krat sa mi stane, ze v praci nemam co robit a prave tieto stranky su tie kde zamierim denne aj niekolko krat. Este raz prepacte. Ak mas problemy s web priestorom staci povedat, nieco by som mozno vedel vybavit.
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

No vidis juraj ked nebude prispiavatelov nebude co citat :roll: :(
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Juro, prostor na web je v pohode, mame neomezene mista, ale platim 400kc/rok, coz neni moc, ale na to, ze to jde z meho vcetne nahravani webu atd.. to vyjde na par penez. Ale zatim o placenem clenstvi neuvazuju, delam to pro radost a kdyz mi obcas prijde pochvalny dopis, to jsem pak rad, ze ma prace ma smysl :wink:

Samozrejme pokud mate kdokoliv namet na zajimavy clanek ci informaci, ktera se tyka nexii ci daewoo, muzete mi to napsat. Rad uvitam nove prispevky, sam taky nemuzu porad neco noveho vymyslet a kdyz nas bude vic, kdo se o tuto "problematiku" bude zajimat, budeme mit nejlepsi web na svete :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Tomas T.
Příspěvky: 53
Registrován: čtv lis 06, 2003 11:23
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas T. »

Tak ja by som mohol spracovat ten navod na kozeny volant pokial by to niekoho zaujimalo.
Tomy
Daewoo Nexia GLX 2000 - 2006
Mazda 6 2006 - 2009
Chevrolet Corvette 2009 - ?
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

no kdyz mate kdokoliv neco, co tu jeste na webu neni, tak sem s tim. vzdycky se najde vec, ktera by zajimala minimalne 2 lidi. Mimochodem, jak myslis KOZENY VOLANT?

Tomasi,prosim, posli mi to na mail. THX
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Tomas T.
Příspěvky: 53
Registrován: čtv lis 06, 2003 11:23
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas T. »

Tomy
Daewoo Nexia GLX 2000 - 2006
Mazda 6 2006 - 2009
Chevrolet Corvette 2009 - ?
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

Tomas je celkom sikovny calunik :wink: tuto https://www.chevroletclub.cz/viewtopic. ... 3&start=30 sme to trocha riesili (zase sme odbehli od temy :oops: )
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

tak pratele, novinky jsou na webu, nejvic prace jsem si dal s timhle, tak se snad bude libit :wink:

http://nexia.jinak.cz/vase_auta_en.htm
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

tak opet jsem zase neco malo prihral na web, tentokrat doporucuju kategorii VIDEO, protoze uz jsem konecne vsechno usporadal a vsechna videa ted najdete na jednom miste !!!

https://www.nexiaclub.com/videa/
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Tak jako Nova ma novy design, tak nexia bude mit taky zitra vecer, az to nahraju, novy kabatek ;)
Nové kategorie, optimalizaci rozliseni pro 800x600 = 15" monitory
nove kategorie atd...
a to vse zdarma, jak jste zvykli :lol:

takze si k nam zitra nezapomente serfnout - https://www.nexiaclub.com/
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Tak je to tady, novy design atd..takze kritiku, nazory postrehy atd.. muzete psat sem. uz mam jeden, ze by to pry chtelo vycentrovat na stred, no nevim, mozna to udelam, ale chci slyset vic nazoru..
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“