Czech NEXIA Club - news

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Odpovědět
Uživatelský avatar
Radoslav Hološka
Příspěvky: 856
Registrován: sob kvě 08, 2004 09:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoslav Hološka »

Aj ja sa pripajam k pochvale Miloshovi,je to snazivy chalan a robi to pre nas vsetkych. Este niekto pochybuje a ma vyhrady k vyske clenskemu? Ja som mu clenske poslal v liste,NO PROBLEM. Nech si niekto skusi robit forum v takejto kvalite,venuje mu takmer vsetok volny cas a skulturnuje ho.. Myslim,ze k tomu sa netreba vyjadrovat. Vsetci nerozhodni,nevahajte a stante sa platiacimi clenmi. Myslim,ze nikto nebude lutovat.
BTW: Milosh,poslal si mi uz nalepky? Staci,ked mi ich das na zraze v HK!
Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Zase se vratim k tematu :D

Konecne jsem predelal krome CZ-SK seznamu clenu i ten svetovy a nyni se muzete podivat na seznam WORLD of NEXIAS ;)

ZAtim jsem to udelal jako seznam pouze pro anglickou verzi, ale brzy to zaclenim i do nasi ceske, at si muzete prohlizet vsechny nexie, ne jen v te vasi jazykove verzi :)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Tak jiz nyni si muzete na uvodni strane vsimnout nahodne fotogalerie ze seznamu zahranicnich majitelu nexii, vcetne naposledy zaregistrovaneho clena 8)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Tak jsem opet udelal nejake zmeny na uvodni strance. Sice na tom jeste pracuji, ale to hlavni tam je. Vpravo si muzete vsimnout odkazu na 3 nejnovejsi temata v daewoo foru, coz je myslim docela dobra vec, ne? :)

https://www.nexiaclub.com 8)

PS. pokud byste to chtel nekdo dat i k sobe na web (lanos atd.) tak no problem, rad poradim ;)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

janse, budeme radi 8)
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

A nejvetsi zmena samozrejme domena http://WWW.NEXIACLUB.COM :)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Hlasujte v nové anketě na webu - http://www.nexiaclub.com :)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Libi se vam barevne schema nexiaclubu? Me tedy uz moc ne a rad bych tam dal nejake jine, co vy na to, clenove? Jake barvy by se vam libily?
Nejvic mi vadi to modre svitive pozadi u clanku. VY, kdoz pamatujete jeste stary vzhled nexiaclubu, kdy bylo pozadi svetlemodre a sloupce po stranach, to se mi libilo vic. Tak se prosim vyjadrete, co by se vam nejvic zamlouvalo, web nedelam jen pro sebe ;)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Pajda
Příspěvky: 335
Registrován: pon úno 02, 2004 11:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajda »

Jsem konzervativní, takže barva mi vyhovuje.Možná bych obrátil řazení příspěvků u jednotlivých témat. Tak aby nahoře byl poslední příspěvek a dole nejstarší. :roll:
Na Nexii vzpomínám v dobrém :-) , ale MPV je MPV
neválí se vám v garáži nepotřebná SPZ - v mé sbírce je pro ní místo,
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Pajda píše:Jsem konzervativní, takže barva mi vyhovuje.Možná bych obrátil řazení příspěvků u jednotlivých témat. Tak aby nahoře byl poslední příspěvek a dole nejstarší. :roll:
No to by vyzadovalo dost velky upravy v databazi, coz sam nezvladnu. Ale muzu se pozeptat u autoru redakcniho systemu 8)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Popravdě řečeno, je mi to úplně fuk. Hlavní je forum a když funguje, tak já jsem spokojený 8)

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

News on web, svetla jaky jste jeste nevideli 8)

http://www.nexiaclub.com
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Tak skoro po mesici opet nejake news, Martin ze Slovenska poslal celkem zajimavy clanek, ktery jiste bude zajimat nejen nexiare :)

Take mame par novych clenu, a to nejen z Cech, ale i ze zahranici :)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Podobne jako na strankach Lacetti jsem i na nexiaclub pridal velmi dobru fotogalerii, kam si i sami muzete pridavat fotky svych motorovych milacku :lol:

Staci se jen zaregistrovat jako ctenar a pak uz muzete obrazky pridavat.
Samozrejme ale musite mit zaplaceny clensky poplatek, jinak si vase auto muzete dat maximalne sem do fora :?:

Myslim ze to bude dobre, ze tim odpadne me prace s aktualizovanim fotek u vasich karek 8)

https://www.nexiaclub.com/vase-auta/
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

:lol: Caute som z Košic a mám Daewoo Nexia 16 V 67 kW a chcel by som sa prihlásiť do Nexiaclubu. Vedel by mi niekto povedat koľko sa platí členské?
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“