Servisní manuál - NEXIA

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Servisní manuál - NEXIA

Příspěvek od milosh »

Takze pro vas mame asi ten nejlepsi nexia darek :) Pepe byl tak laskav a oskenoval servisni manual, takze uz je konecne na svete. Ale mensi problemek je v tom, ze za nej zaplatil a proto by bylo dobře, aby se mu vynalozene peníze vratily. Proto manual nebude na webu, ale bude si ho mozne na CD objednat a Pepe vam ho zasle za 350kc vcetne postovneho. Na CD budou i ostatní manualy pro nexii, schema elektroinstalace a snad i nejake fotky a videa ze srazu, pro ty z vas, co třeba nemaji pristup k netu ci mají pomale pripojeni. Takze cena je myslim OK na to, co tam vsechno bude. Mozna casem se u nas na webu manual objevi, ale hlavne se musí vynalozene prostredky vratit Pepemu :)

Objednavat muzete na tomto mailu - PEPE.CORP@POST.CZ
Naposledy upravil(a) milosh dne úte bře 23, 2004 07:19, celkem upraveno 3 x.
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Reklama
 

Uživatelský avatar
voyo
Příspěvky: 181
Registrován: stř říj 29, 2003 14:10
Bydliště: BA
Kontaktovat uživatele:

manual

Příspěvek od voyo »

co tak aspon nahlad - jednu dve stranky, aby som mal predstavu ako je to spravene.
a vlastne ko je to spravene? ako obrazky ci ako text + obrazky?
Katka

Příspěvek od Katka »

Servisní manuál ke svému autíčku už dlouho schánim ale moc se mi to nedaří. Jsem ráda že jsem ho sehnala ale mrzí mě že už i mezi nadšenci se vyskytují vydřiduši kteří chtějí vydělat na každé blbině.Strčte si ho za klobouk.
Uživatelský avatar
Granko
Příspěvky: 430
Registrován: stř črc 02, 2003 09:55
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Granko »

hmm, to bolo drsne :-)
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

To Katka? zrejme jsi necetla vyse uvedeny mail. Kdyz je to pro tebe blbina, tak nam ho sezen sama a zadara. Dneska ti zadarmo nikdo nic neda, vubec se tomu prispevku nedivim :cry:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Myslím, že bychom si měli vážit své práce. Chceš-li, kup, nechceš-li, nekupuj....

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Kerim

Příspěvek od Kerim »

Než jsem se stal majitelem nexie tak jsem měl Renaulta 19.Manuál k tomuto autu mě přišel na 950,-Kč.Takže cena za tento je dost dobrá. :lol:
Jaro

Příspěvek od Jaro »

...zaujimava tema... Ale uz par dni cakam na odpoved od majitela manualu a nic. Co robim spatne?
Uživatelský avatar
Pepe
Příspěvky: 302
Registrován: sob říj 18, 2003 21:52
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepe »

Omlouvam se vsem, ale sklatila mne chripka, takze jsem nemel naladu na vubec nic a z Vanoc a Silvestra sem mel taky kulovy ... :( .
Protoze se mnozi i dotazy jak ten manual vlastne vypada, a taky aby kazdy vedel co vlastne kupuje a jestli to splnuje jeho predstavu, mrknete sem sem: http://daewoo.wz.cz - doufam ze ten odkaz bude fungovat, ale snad jo :?

Btw: mel jsem ho s sebou na Prazskem minisrazu, tak se mohli vsichni priject podivat, neeeee ?

Puvodni predpoklad byl, ze ho rozeslu az budu mit 10 zajemcu, aby se mi vratily naklady zpatky (pro Katku - kazdej servis Daewoo ji muze tento manual objednat - je docela levnej, v mem oblibenem servisu si rekli jen 1690,-Kc vc.DPH :shock: ) - ostatni at se nezlobi, ale jsme cesi a zname lidi co znaj lidi a vypalovacku ma skoro kazdej. Tak aspon 8 lidu pls.
Jinak se ozvali zatim 4 zajemci a jeden to zase zrusil, asi se "ji" to nezdalo dost promptni, ale to je rozhodnuti kazdeho jedince. Takze zatim 3. (Miloshi tebe nepocitam).

Mam ale jinej problem - a to zaslani na Slovensko. Jak na to - poradte nekdo, tohle jsem jeste neresil jak poslat dobirku do zahranici.
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Pepe, vypada to celkem solidne !!

a co se tyce dobirky, tak ja, kdyz jsem posilal na Slovensko obalku s CD, tak jsem platil tusim 86kc, takze do 100 by ses mel vejit, podle me :!:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Pepe
Příspěvky: 302
Registrován: sob říj 18, 2003 21:52
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepe »

Hmm, rychlej :)

Jde mi spis o to, kdyz zapkati slovak dobirku ve SK jestli ja dostanu SK nebo KC. :?:
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

dostanes KC !!!
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Pepe
Příspěvky: 302
Registrován: sob říj 18, 2003 21:52
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepe »

Spica :D
Predpokladam ze v patricnem kurzu.
Dneska je to asi 100 SKK = 77 CZK. Takze pokud ta dobirka do SK stoji jen 86 Kc odpovida cena pro Slovensko - 450 SKK. Pokud dobre pocitam.
Uživatelský avatar
Granko
Příspěvky: 430
Registrován: stř črc 02, 2003 09:55
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Granko »

ste si isti, ze dobierka chodi aj z Ciech ? ako sa to potom riesi s clom ? nie ze teraz by to bolo treba, ale musia to mat nejak osetrene, ved potom by sa na dobierku posielali aj auta....
Uživatelský avatar
Pepe
Příspěvky: 302
Registrován: sob říj 18, 2003 21:52
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepe »

Poptam se radsi na poste, snad potom budu moudrejsi. :)
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“