Servisní manuál - NEXIA

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

Mildo, ty už to auto prodáváš snad dva roky, ne?
Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

hehe, neprodavam, rozmyslim prodej, ale ted uz definitivne 8)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
exphil
Příspěvky: 1
Registrován: ned srp 27, 2006 22:38

Příspěvek od exphil »

Hi!

I'm Gábor and I live in Budapest. I've got a new thing in my car. I thought show it to you. Here are some photos from it. I hope you'll like it... ;)

Bye

Gábor[/img]
Uživatelský avatar
csali
Příspěvky: 60
Registrován: čtv říj 05, 2006 00:08
Bydliště: Želiezovce

Příspěvek od csali »

Tak ako, má to už niekto v češtine(Jak na To?), ak áno vyriešily ste problém dobierka na slovensko?
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

csali píše:Tak ako, má to už niekto v češtine(Jak na To?), ak áno vyriešily ste problém dobierka na slovensko?
Asi pred rokem mi napsal clovek z vydavatelstvi, kde vysla, ze jako ji pripravuji atd.. a clenove nexiaclubu by mohli mit slevu. ale ten mail nemzuu najit, ale pokusim to nejak zaridit, 10% by se taky hodilo ne? 8)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
csali
Příspěvky: 60
Registrován: čtv říj 05, 2006 00:08
Bydliště: Želiezovce

Příspěvek od csali »

Tá príručka už existuje. Ja som sa pítal, či to už má niekto, alebo ešte nie. Ak to ešte nemáte, mohli by sme sa dohodnúť na tom skenovaní.
Napr. Ak by bol záujem ja to objednám naskenujem a za nejaké stovky to pošlem každému.
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

csali píše:Tá príručka už existuje. Ja som sa pítal, či to už má niekto, alebo ešte nie. Ak to ešte nemáte, mohli by sme sa dohodnúť na tom skenovaní.
Napr. Ak by bol záujem ja to objednám naskenujem a za nejaké stovky to pošlem každému.
To ses asi zblaznil ne? Zadny piratstvi tady podporovat nebudem !!!!!!

Pokud mas zajem o zablokovani uctu tak v tom pokracuj .... :evil:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
csali
Příspěvky: 60
Registrován: čtv říj 05, 2006 00:08
Bydliště: Želiezovce

Příspěvek od csali »

To si napsal ti a nie ja Milosh: Takze pro vas mame asi ten nejlepsi nexia darek Pepe byl tak laskav a oskenoval servisni manual, takze uz je konecne na svete. Ale mensi problemek je v tom, ze za nej zaplatil a proto by bylo dobře, aby se mu vynalozene peníze vratily.

Ja by som bol i za to keby som to vedel kúpiť od niekoho iného
cubafire
Příspěvky: 555
Registrován: pát led 14, 2005 07:58
Bydliště: Staré Město u UH, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cubafire »

csal:
mám dojem, že v době, kdy toto milosh psal, tak tato knížka o které se tu teď bavíme, na světě nebyla a servisní manuál stál snad 1500,-. ale psat o skenování knížky za 500 je i na mě moc.... Za víkend nechá půlka lidí v hospodě víc jak 500, tak nevidím důvod proč šetřit na něčem co se opravdu hodí...
Naposledy upravil(a) cubafire dne sob říj 14, 2006 11:36, celkem upraveno 1 x.
dřív: NEXIA 1.5 8V, GLE, LPG-BRC
dnes Citroen Xsara Picasso 2.0 HDi :twisted:
Nexia = srdeční záležitost
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

cubafire píše:csal:
mám dojem, že v době, kdy toto milosh psal, tak tato knížka o které se tu teď bavíme, na světě nebyla a servisní manuál stál snad 1500,-. ale psat o skenování knížky za 500 je i na mě moc.... Za víkend nechá půlka lidí v hospodě víc jak 500, tak nevidím důvod proč šetřit na nščem co se opravdu hodí...
tak tak, navic JAK NA TO NEXIA je v cestine a tento oskenovany v angline, takze co si cech /slovak radsi vybere? 8)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
talat
Příspěvky: 127
Registrován: ned úno 04, 2007 20:09
Bydliště: Martin/Priekopa city

Příspěvek od talat »

miloshi ahoj.prosím te je v te knize jak na to i presny navod na výmenu rozvodu.sehnal sem totiž servis ale nemají tam postup výmeny rozvodu pro nexii no a bez nej mi to neudelaj.Díky
nexia gtx 1,5 16V
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

rozvody

Příspěvek od Serpico »

....nejsem milosh ale v knize " Jak na to " KOOP je uvedeno jak nastavení pro 16V tak i na 8V pro rozvody - jinak značky na řemenicích se musí shodovat se značkou na plastovým krytu zářez....

mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
talat
Příspěvky: 127
Registrován: ned úno 04, 2007 20:09
Bydliště: Martin/Priekopa city

Re: rozvody

Příspěvek od talat »

Serpico píše:....nejsem milosh ale v knize " Jak na to " KOOP je uvedeno jak nastavení pro 16V tak i na 8V pro rozvody - jinak značky na řemenicích se musí shodovat se značkou na plastovým krytu zářez....

mějte se fajn
díky
nexia gtx 1,5 16V
talat
Příspěvky: 127
Registrován: ned úno 04, 2007 20:09
Bydliště: Martin/Priekopa city

Re: rozvody

Příspěvek od talat »

Serpico píše:....nejsem milosh ale v knize " Jak na to " KOOP je uvedeno jak nastavení pro 16V tak i na 8V pro rozvody - jinak značky na řemenicích se musí shodovat se značkou na plastovým krytu zářez....

mějte se fajn
kdysi sem bydlel v Modřanech.škoda chodil bych s ní tam kam ty.
nexia gtx 1,5 16V
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“