Servisní manuál - NEXIA

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Uživatelský avatar
daredriver
Příspěvky: 84
Registrován: ned led 18, 2009 11:33
Bydliště: Rovensko pod Troskami

Re: Servisní manuál - NEXIA

Příspěvek od daredriver »

" Jak na to " pro nexii je kniha opravdu na dvě věci, jen díky tomu že spousta věcí na nessí je umístěňa stejně jako na astře F se mohu koukat do knihy jak na to pro otcovu astru f, v ní je vše zpracováno detailněji, prostě pro nessí to řádně odflákly
DAEWOO TICO
DAEWOO NEXIA 1,5 16V
ŠKODA 120
https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=57&t=13482 nahradní díly na Nexii
Reklama
 

Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Servisní manuál - NEXIA

Příspěvek od Serpico »

...to dare driver na dvě věci snad nééé - tisknou to tuším v Budějovicích ale řekněme tématické zpracování je mimo nás asi z polska a to je trochu kámen úrazu...nicméně mnoho věcí jsem tam našel...

A tak mějme se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
daredriver
Příspěvky: 84
Registrován: ned led 18, 2009 11:33
Bydliště: Rovensko pod Troskami

Re: Servisní manuál - NEXIA

Příspěvek od daredriver »

Serpico píše:...to dare driver na dvě věci snad nééé - tisknou to tuším v Budějovicích ale řekněme tématické zpracování je mimo nás asi z polska a to je trochu kámen úrazu...nicméně mnoho věcí jsem tam našel...

A tak mějme se fajn
Máš pravdu na dvě věci je asi moc silně řečeno, něco tam člověk najde, ale zpracováním je opravdu nic moc a myslím, že cena 500,- je přemrštěná, nevím jestli je teď aktualní, ale mě tolik stala loni z jara. A fakt mě naštvalo, že Kniha pro Opel Astra f je zpracovaná o něco líp (přehlednější).
DAEWOO TICO
DAEWOO NEXIA 1,5 16V
ŠKODA 120
https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=57&t=13482 nahradní díly na Nexii
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Servisní manuál - NEXIA

Příspěvek od Serpico »

...ještě daredrive musím dodat, cena se řídí nákladem čím vyšší - tím nižší...kvalita polygrafického zpracování mizerná, listy vypadávaj - vazba V1, tedy jenom lepený hřbet a to už se nepoužívá z uvedeného důvodu ( prostě si musíme zvyknout na to, že zisk je to hlavní ), tématické zpracování " zaplať pánbůh " aspoň něco, právě proto, jsem rád, že mám aspoň něco a svým způsobem mohu doporučit ( běžnému spotřebiteli má co říci...), hlavně nic jiného není na trhu

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“