teče spojkova kapalina kolem pedalu prosim o radu

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Odpovědět
rodinka3
Příspěvky: 1
Registrován: stř úno 10, 2016 20:42

teče spojkova kapalina kolem pedalu prosim o radu

Příspěvek od rodinka3 »

postrehl jsem ze mi ubyva spojkova kapalina z nadobky dolyl a zase prazdna nakonec mi tece kapalina kolem pedalu mam ho mokry prosim o radu jak opravit dekuji
Reklama
 

Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: teče spojkova kapalina kolem pedalu prosim o radu

Příspěvek od Richard »

vyměnit hlavní spojkový válec, nebo koupit opravnou sadu zkusit ho rozebrat a vyměnit gumové díly...
poté odvzdušnit a jezdit ..... hlavní válec je třeba zde: http://www.automedik.cz/autodily.html?p ... ct=2309414 máš tam i tu opravnou sadu.....
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
prcek1
Příspěvky: 132
Registrován: pát kvě 13, 2011 13:35

Re: teče spojkova kapalina kolem pedalu prosim o radu

Příspěvek od prcek1 »

Richard píše:vyměnit hlavní spojkový válec, nebo koupit opravnou sadu zkusit ho rozebrat a vyměnit gumové díly...
poté odvzdušnit a jezdit ..... hlavní válec je třeba zde: http://www.automedik.cz/autodily.html?p ... ct=2309414 máš tam i tu opravnou sadu.....
Zkoušel jsem opravnou sadou opravit pomocný válec spojky a bylo to napytel. Stejně jsem pak kupoval nový, znova bych se s tím už určitě nebabral, zvlášť při této ceně...
Tacuma 2.0 CDX, LPG D.T.Gas, 2004
Praha 9
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: teče spojkova kapalina kolem pedalu prosim o radu

Příspěvek od Richard »

Jasně, proto píšu "zkusit" někdy se to může povést, někdy když je opotřebení (vydření) příliš velké tak tofungovat nemusí..... celý nový díl bývá sázka na jistotu...
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“