prestalo jet

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Odpovědět
Uživatelský avatar
smokie567
Příspěvky: 84
Registrován: pon lis 18, 2013 06:34

prestalo jet

Příspěvek od smokie567 »

zdravim nexiaky jel jsem dnes do ostravy a najednou zdechnul motor a rozsvitila se kontrolka motoru po vyblikani hlasilo 13 vadu v soustave lamba po schladnuti motor naskocil a jel jsem dale pak zase vypnul a pri vyblikani 12 bez chyby zase schladnul a nastartovat jde ale triska vacka pricemz oleje je dost nevite co by to mphlo byt ?
Reklama
 

Uživatelský avatar
smokie567
Příspěvky: 84
Registrován: pon lis 18, 2013 06:34

Re: prestalo jet

Příspěvek od smokie567 »

tak na vine byla civka v rozdelovaci vymena neni slozita spis komicka neudelal jsem znacku na te hvezde nastesti jsem nasel rozdelovac z astry tak jsem to otocil podobne a funguje s natocenim rozdelovace a zapojeni vn kabelu to same :-D tak jsem si protahnul jednoduchou praci na par dnu :-D
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: prestalo jet

Příspěvek od Serpico »

...můžeš to pootočit na vačce o 180° při sestavování.

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
smokie567
Příspěvky: 84
Registrován: pon lis 18, 2013 06:34

Re: prestalo jet

Příspěvek od smokie567 »

tak tech 180° teotericky by vadit nemelo ta hvezda magnet ma mit potkane ty trojuhelnicky v dobe kdy je palec u jednoho z vyvodu na kabel
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: prestalo jet

Příspěvek od Serpico »

...samozřejmě, že to můžeš pootočit na vačce o 180° podívej se pozorně na vačku a její přírubu na hlavě. Jo stalo se mě to taky ale nemíním se hádat, nemá to smysl.
Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
smokie567
Příspěvky: 84
Registrován: pon lis 18, 2013 06:34

Re: prestalo jet

Příspěvek od smokie567 »

to vim ze ta drazka je vyosena ale pri vymene civecky se tpho da zdupat dosti :-D bud se da sundat ten magnet nebo ten krouzek co jde na vacku
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: prestalo jet

Příspěvek od Serpico »

...když chceš můžeš zkurvit všechno, nicméně tento rozdělovač do nessí pokud si dáváš pozor při demontáži složíš jednoduše i to pootočení pokud to nechceš znova rozdělávat, prostě přehodíš kabely o 180°, jiný problém je, že se údajně nedodává originální zapalovací modul, nevím ani jestli ho dokáže objednat Václav - drafel, jinak velmi dobrý prodejce daewoo dílů.

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“