otvírá se mi kapota

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Odpovědět
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

otvírá se mi kapota

Příspěvek od Franta P. »

nazdar mám problém jak mám utáhnout dotáhnot podlepit na kapotě tu pružinu s bodcem co drží kapotu zacvaklou, pořád se mi to vytáčí a kapota drží jen na tom háčku. vždy se mi to stane na D1 a neni to zrovna příjemné.
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
Reklama
 

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: otvírá se mi kapota

Příspěvek od -peha- »

Teda Franto to je asi syndróm velkomesta :lol: Teraz som bol v Prahe a po jazdách po no asi pôvodných ulicách som párkrát musel zatvárať kapotu lebo tiež držala len na háčiku a to sa mi ješte nikdy nestalo a od odjazdu domov je to v pohode tak že zmen trasu :lol:

Jo na to aby sa skrutka nevytáčala je taká zelená vodička ale sú aj iné čo sú proti povolovaniu no a už som to videl robené aj tak že tam natočili konopie na rúry alebo tu silikónovú pásku :idea:
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Re: otvírá se mi kapota

Příspěvek od Franta P. »

už se mi to stalo jednou když sem jel po prahy, tak jsem to na dálnici opravoval pak jsem jezdil týden doma a nic. včera jedu do prahy a zase :-) tak nevim.
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: otvírá se mi kapota

Příspěvek od Serpico »

...no já nevím, taky musím jezdit po Praze ( lunární krajina - testovací dráha ) ...no prostě bydlím tam ale mám vzpěru mezi předními tlumiči a tak se to snad míň kroutí a neotvírá se mi i když na D1 ve směru na Brno to je taky síla pravý pruh je tankodrom, zmiňoval jsem se jinde a ani tam se mi neotevřela...
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Re: otvírá se mi kapota

Příspěvek od Franta P. »

nejen na Brno jsou i už úseky na Prahu.
já chci sakra taky rozpěru. a nemůžu jí sehnat.
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: otvírá se mi kapota

Příspěvek od Serpico »

...to Franto p zkus tady www.riegger.cz nebo info@riegger.cz tam jsou chromovaný a relativně drahý 3 - 4tisíce, já mám už dlouho rozpěru od Bervida asi za 1 600 Kč z www.globalnet.cz/motorsporthobbyprofi E mail: hpmotorsport@quick.cz měli prodejnu Pikrtova 7/1314 ale ta prodejna už na Pankráci není, navíc je to snadný dej si vyhledávač Google - rozpěrné tyče a výrobců je tam hafo...
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: otvírá se mi kapota

Příspěvek od Serpico »

...no já ji mám už dlouho právě z té Pankráce z motosportu od Heřmánka a originál na deawoo - nexii... aneb kdo hledá najde...
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
knox
Příspěvky: 7
Registrován: sob zář 10, 2011 18:17

Re: otvírá se mi kapota

Příspěvek od knox »

Zdravim, mam podobny problem...kapota drzi len na haciku a nejde riadne zatvorit - to co by malo uchytit tu pruzinu s bodcom je zjavne opotrebovane. Nenepadne niekoho nejake docasne riesenie (kym budem moct ist mechanikovi) ako kapotu uchytit aby sa mi to neotvorilo pri vyssej rychlosti uplne? Poradili mi SK pasky ale nejako som neprisiel na to kde a o co by som to uchytil. Myslel som ze to pojde o mriezku ale ta je plastova a bojim sa ze sa to urve cele a bude to este horsie.
Diky vopred za rady a napady.
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“