Tajny vypinac

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 459
Registrován: pát čer 16, 2006 22:35
Bydliště: Bratislava - Dúbravka
Kontaktovat uživatele:

Tajny vypinac

Příspěvek od Viktor »

Ahojte,
prave som kupil Lanosa a chcem sa spytat, ci nemate, alebo ste niekde nevideli nejaky postup ako si zhotovit tajny vypinac.
Diky. :?:
(predane) Lanos SE 1.5MPI 8V 63kW/86HP sedan
(teraz) Ford Focus 16V 74kW/100HP hatchback
Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Ja ho mam, stalo me to asi 500kc, ale kde ho mam ti nereknu ;) jen dodam ze na nej dosahnes z mista ridice, je to vlastne udelany takze kdyz je "zapnuty" tak to startuje jakoby si mel prazdnou nadrza pak to chcipne, kdyz ho vypnu tak startuju normalne. Idealni vec, lepsi nez naky drahy alarmy, co stejne do daewoo nemaji smysl ;)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

To samé v modrém

Příspěvek od Vazoun »

Že se jedná o běžný způsob zabezpečení vozidel, je zřejmé z toho, že již
před více jak 10 lety jsem ve svém Favoritu měl přesně to samé jak to ve
svém příspěvku popisuje " Milosh ". Jedná se o nějaký přerušovač,který byl
zabudován ve sloupku a také v kufru.Dokud jsem je nezapnul,nešlo auto
nastartovat.Moc užitečná věc.Mám v úmyslu si tento systém nechat také do
Matízka zabudovat.Zdravim všechny na foru " Vazoun "


-----------------------------------------------------------------------------------
Matiz SE r.v. 2002 světle zelená metlička U38 :D :evil:
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Ja to mel uz ve S105 :lol: Ale stejne mi ji vykradli :roll:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 459
Registrován: pát čer 16, 2006 22:35
Bydliště: Bratislava - Dúbravka
Kontaktovat uživatele:

No jo

Příspěvek od Viktor »

No to mi je jasne:) pravdepodobne by bolo fajn prerusit privod pre palivovu pumpu, ja som skor myslel nejake fotky ktore dratky prerusit a pod. Druha moznost je dat si to spravit, ale to potom uz nie je tajny vypinac:) (teda ako pre koho)
(predane) Lanos SE 1.5MPI 8V 63kW/86HP sedan
(teraz) Ford Focus 16V 74kW/100HP hatchback
Uživatelský avatar
richiprofi
Příspěvky: 760
Registrován: stř lis 12, 2003 15:29
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od richiprofi »

no ja to sice ako tajny vypinac nemam...ale mam to ako dodatocny spinac vetraku chladica na vectre...kto to auto pozna, vie preco...akousi nahodou montovali do moc teply termostat na 98°C :lol:
Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

kamos ma v 130-ke spravenu specialnu koncovku do ktorej ide konektor a bez zastrcenia sa neda nastartovat a dokonca sa neda anstaťrtovat ani prepojenim kontaktov, doteraz neviem ako to mal riesene, asi pomocou nejakej elektroniky ;)

a ze vraj ho to vyslo n apar korun ;)
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Uživatelský avatar
GHOST
Příspěvky: 351
Registrován: stř kvě 24, 2006 08:50
Bydliště: Revúca, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od GHOST »

Riešenie je jednoduché : stačí si zohnať nejaké 12V relátko dimenzované na vyššie prúdy a zapojiť jeho silové kontakty priamo na prívod z batérie trebárs ešte v kufri a spínacie kontakty si natiahnuť šťavu priamo z batérie. No a ako spínač si môžeš dať aj hociaký jack alebo tlačítko.(podľa fantázie)
Daewoo Nexia 1,5 GLX 16V 1996
ABS, ABG, El.okná, el.anténa,klíma
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

GHOST píše:Riešenie je jednoduché : stačí si zohnať nejaké 12V relátko dimenzované na vyššie prúdy a zapojiť jeho silové kontakty priamo na prívod z batérie trebárs ešte v kufri a spínacie kontakty si natiahnuť šťavu priamo z batérie. No a ako spínač si môžeš dať aj hociaký jack alebo tlačítko.(podľa fantázie)
Pokud to dobře chápu, tak chceš přerušovat přímo kabel k baterii???
Tak to mi nepřijde jako dobré řešení. Nejlepší je to, co se tady už psalo - přívod k palivovému čerpadlu. Startét sice točí, ale auto nechytne ...
Uživatelský avatar
Ardy
Příspěvky: 121
Registrován: pon úno 06, 2006 15:37
Bydliště: Slovensko VK

Příspěvek od Ardy »

Ten spinač je dobrá vec v %Skodovke, ale imobolozér to nenahradí. Ten je montovaný do Lanosa v sérií, tak načo ešte spinač?
Lanos S 1.5 8V, r.v. 98, Sedan, bledozelená metalíza 43U, modré podsvietenie palubovky.

http://www.lanosclub.com/gallery.php?mo ... erie_id=54
Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 459
Registrován: pát čer 16, 2006 22:35
Bydliště: Bratislava - Dúbravka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Viktor »

Ardy píše:Ten spinač je dobrá vec v %Skodovke, ale imobolozér to nenahradí. Ten je montovaný do Lanosa v sérií, tak načo ešte spinač?
No prave preto, lebo je montovany v serii, cize potencionalny zlodej ho pozna a za druhe preto lebo som kupil auto z bazaru a neviem kto vsetko mal v rukach moje kluce (aj ked boli na 100% ochranene a bla bla bla) a do constructu sa mi investovat teraz nechce a rozne paky su aj tak na dve veci.
(predane) Lanos SE 1.5MPI 8V 63kW/86HP sedan
(teraz) Ford Focus 16V 74kW/100HP hatchback
Uživatelský avatar
Lanosik
Příspěvky: 15
Registrován: stř říj 15, 2003 19:14
Bydliště: Stará Turá

Příspěvek od Lanosik »

Vypinač je dobrá vec ale odradi len zlodeja ktory chce auto ukradnut len nahodou ( chce sa povozit,nahodou ide okolo parkoviska a paci sa mu).Kes si profesionalnejsi zlodej zobere zalusk na tvoje auto nepomoze ti tajny vyponac preto ze prv ako ti ho zobere ta bude sledovat.A pride na to hravo nakolko vzdy ked sadnes do auta spravis ten isty ukon.Zohnes sa ,natiahnes ruku na to iste miesto a pod.potom vie ze tam ten vypinac mam zial su to skusenosti byvalich soferov odcudzenych aut. takze moj nazor je vzpinac je ucinny tak na 50% ale to je slusne cislo nie?
Daewoo Lanos 1,5 SE zelena metaliza 4 dverovi,hmlove svetla,klima,4xelek.okna / v minulosti /
Škoda ROOMSTER 1,2 HTP 51kW Modrá oceán Výbava Style MR 2007
LPG sekvenčné vstrekovanie Lovato
Uživatelský avatar
tomisoft
Příspěvky: 86
Registrován: čtv čer 01, 2006 13:06
Bydliště: Šurany

Příspěvek od tomisoft »

Nemyslim si ze je pre zlodejov profesionalov Lanos take atraktivne auto. Podla mna staci zabezpecenie jednoduchym alarmom. Aby sa nepovedalo :D
LANOS 1,5S 5-dver. hatchback, modrá metalíza
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

vypínač

Příspěvek od Serpico »

Ahojka, cokoli nestandartní namontujete, je dobrá věc, zloděj se naučí montované immobilizéry překonat. Mimochodem nesiie má immobilizér, poznáte podle klíčku, na straně klíče je malé kolečko. Nebo stačí si zajít tam, kde dělaj klíče a hned vám zjistí, zda tam je.Takže s Jablotronem mám dva, zámek zpátečky ( lze překonat, vyšší stupeň - automechanik mechanicky rozpojí převod řazení a dá tam II. převodový stupeň ) + tajný vypínač. Korejci se moc nekradou. A to je plus našich aut. U předchozího auta jsem měl vypínač, který fungoval tak, že jsi auto nastartoval - běželo 5-10 vteřin a následně zhaslo, jakákoliv dedukce byla, já mu to přeci nebudu spravovat, mějte se fajn.
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Odpovědět

Zpět na „LANOS“