AAA

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Kubis
Příspěvky: 2
Registrován: stř říj 14, 2015 15:40

AAA

Příspěvek od Kubis »

Zdravim, mate nekdo zkusenosti s Ackama? mam vplanu tak koupit tohodle mazlika http://www.aaaauto.cz/cz/chevrolet-cruz ... min=100000
predem diky vsem za reakce :)
Reklama
 

Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: AAA

Příspěvek od alvin »

Tu je celá tribúna našich názorov a skusenosti, no holt ja som mal šťastie pri kúpe z AAA https://www.chevroletclub.cz/viewtopic. ... &hilit=AAA
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Zbyněk
Příspěvky: 82
Registrován: pát úno 24, 2012 20:06
Bydliště: Jesenicko

Re: AAA

Příspěvek od Zbyněk »

Já teda u Áček nekoupil. Byl jsem se jen zeptat na auto. Byl jsem proškolen od kamaráda co tam koupil Mazdu a nechával jim Vectru.
K ceně auta připočítej 4000kč za vyřízení dokladů a budeš čekat 2 měsíce.
Ke každému autu mají papír o přijetí auta do bazaru, je tam od jejich technika vyplněno co má za sebou.
Chtěli po něm kauci za převoz vozu do pobočky, potom tu kauci vrátí.

Toď vše. Snad dobře vybereš.
Uživatelský avatar
Rudolf Š.
Příspěvky: 3591
Registrován: ned srp 07, 2011 19:50
Bydliště: Brno-Chrlice

Re: AAA

Příspěvek od Rudolf Š. »

když neberu to co jsem o Áčkách slyšel a vím jak vypadala auta známých tak už jen přístup a neprofesionalita personálu by mě odradila -P -P -P
a ke Cruzikovi :D jsi si jistý tou 1.6? :)
Aktuálně: Škoda Superb Combi II 2.0 TDI Šedá Platin

Bylo: Cruze HB 2013 LTZ 1.8 16v Černá Carbon Flash :) :)

Bylo: Aveo Sedan 2007 1.2 8v Modrá Sport :( :(
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2756
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Re: AAA

Příspěvek od Slam »

Podle inetu to vypadá, že můžeš vybírat auta dle poboček ale není to pravda, v HK nikdy neměli to co podle inetu měli mít na place.

Jinak se schovávají pod různé značky: Auto Diskont, Mototechna atp. U Auto Diskont jsem chtěl vidět auto, co měli na inetu (tam není napsáno, kde skutečně auto je, pokud vůbec je) a baba mi po telefonu řekla, že mi ho dovezou na pobočku za NEVRATNOU kauci 2000 Kč. :roll: Takže jsem radši auto koupil tam, kde prodávají reálná auta...
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
denny
Příspěvky: 455
Registrován: ned bře 20, 2011 21:12
Bydliště: Třinec

Re: AAA

Příspěvek od denny »

Zdravím, zkušenost s AAA nemám, ale s Cruze 1.6 ano :-) Možná bych se na tvém místě poohlédl po silnější variantě 1.8. benzín. Přeci jen je ta 1.6 trošičku lenivá. Pokud bych mohl auto na začátku vrátit a vyměnit za 1.8, tak bych to udělal.

Co jsem tak pak pročítal fórum, tak 1.8 nabídne lepší výkon a spotřeba skoro stejná :-)
Moje: Chevrolet Cruze 1.6 LS+ Misty Lake, 17" origo chevy, K&N filtr

Tátovo: Chevrolet Orlando 1.8 LTZ, Smoke Grey
Uživatelský avatar
Rudolf Š.
Příspěvky: 3591
Registrován: ned srp 07, 2011 19:50
Bydliště: Brno-Chrlice

Re: AAA

Příspěvek od Rudolf Š. »

1.8 výkon asi taky nenabídne :D a spotřebu mám teď 9.4 :?
Aktuálně: Škoda Superb Combi II 2.0 TDI Šedá Platin

Bylo: Cruze HB 2013 LTZ 1.8 16v Černá Carbon Flash :) :)

Bylo: Aveo Sedan 2007 1.2 8v Modrá Sport :( :(
Uživatelský avatar
denny
Příspěvky: 455
Registrován: ned bře 20, 2011 21:12
Bydliště: Třinec

Re: AAA

Příspěvek od denny »

Tak stále lepší jako 1.6 :-) Táta má 1.8 Orlando a jede to líp než Cruze 1.6 :lol: A to je Orlando ještě koráb :D
Moje: Chevrolet Cruze 1.6 LS+ Misty Lake, 17" origo chevy, K&N filtr

Tátovo: Chevrolet Orlando 1.8 LTZ, Smoke Grey
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: AAA

Příspěvek od Petr S. »

Kdyby ten motor tak neškrtilo EURO V tak by jel líp a mín žral. Takhle je strašně přiškrcenej.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Kubis
Příspěvky: 2
Registrován: stř říj 14, 2015 15:40

Re: AAA

Příspěvek od Kubis »

Takže silnější, tak co třeba tohle ? http://www.aaaauto.cz/cz/chevrolet-cruz ... model=1887
Vojtech B.
Příspěvky: 5
Registrován: stř říj 21, 2015 16:53

Re: AAA

Příspěvek od Vojtech B. »

Ja od nich mám cruze a doporučil bych tam zajít s někým kdo autům rozumí a poohlédnout se po 1.8
prcek1
Příspěvky: 132
Registrován: pát kvě 13, 2011 13:35

Re: AAA

Příspěvek od prcek1 »

Slam píše:Podle inetu to vypadá, že můžeš vybírat auta dle poboček ale není to pravda, v HK nikdy neměli to co podle inetu měli mít na place.

Jinak se schovávají pod různé značky: Auto Diskont, Mototechna atp. U Auto Diskont jsem chtěl vidět auto, co měli na inetu (tam není napsáno, kde skutečně auto je, pokud vůbec je) a baba mi po telefonu řekla, že mi ho dovezou na pobočku za NEVRATNOU kauci 2000 Kč. :roll: Takže jsem radši auto koupil tam, kde prodávají reálná auta...
Moje Tacuma je z Áček a taky mi jí vezli z jiný pobočky a tvrdili že tu kauci samozřejmě vrátí a pak na papíře bylo že je nevratná.
Ale nedošlo na to, takže nevím co by se dělo kdybych jí pak vrátit chtěl. Jinak jsem tam přijel po obědě a odjel někdy v jedenáct v noci, protože jsem tam ještě dával starý auto na protiúčet. Jo a platil jsem to kartou, hotovost vůbec nechtěli :)
Dostal jsem předem report od Cebie ohledně najetých km a zřejmě jí nikdo nestáčel (což by šlo hůř i proto že byla prodaná jako nová v ČR). Skryté závady žádné nebyly.
Tacuma 2.0 CDX, LPG D.T.Gas, 2004
Praha 9
Odpovědět

Zpět na „POKEC“