Elektronika

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: Blue Lanos, Scorpion.11, lomngi

Odpovědět
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Elektronika

Příspěvek od Kjub »

Zaujimalo by ma ake mate skusenosti s displejom, ktory ukazuje radio, cas... (v LT bez navigacie). Ukazuje aj vam cas tak ze raz o minutku meska, raz ide dopredu...Vonkajsiu teplotu vam ukazuje spravne? Mam pocit, ze vonku je teplejsie ako ukazuje...
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Reklama
 

Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Elektronika

Příspěvek od chrudoš »

Ahoj, a jak poznas, ze jde o minutu dopredu a o minutu zpet? :) Kontrolujes co pet minut podle hodinek? To mi prijde jako dost nepodstatna informace, staci, ze vim, ze je okolo pul nebo cele, minuty prece nejsou az tak dulezite. Nicmene je to podle me jen tvuj dojem ,spatne to asi nepujde. A teplotu podle me uvadi perfektne, az koukam, jak to treba v tom parnu zvlada, uz jsem premyslel, kde to cidlo muze byt. Auto stoji na slunku (cca streda minuly tyden), pecak jak prase a auto ukaze realnych 30 stupnu a ne 45-50, jak by slunku odpovidalo. Takze ja jsem spokojeny, dle me je vsechno v poradku
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Elektronika

Příspěvek od Kjub »

Takze zistil som to. Hodiny mi meskaju presne o 3 minuty a vzdy ked si ich nastavim spravne, ked vypnem motor a znova nastartujem, tak zase meskaju. Uz som si na to zvykol. Je to divne, co myslis?
A teplotu to ukazuje v tieni a spravne.
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Elektronika

Příspěvek od chrudoš »

Tak divne to urcite je, pokud to mas takto overene. Ja bych v tom nehledal takovy problem, pokud potrebujes v aute presny stredoevropsky cas, potom s tim zkus do servisu. I hodinky na ruce mam ja osobne jen kvuli tomu, abych vedel, jestli je ctvrt nebo pul, zbytek jsem jaksi nikdy moc neresil :)
A ta teplota, to je parada, pokud to je uplne presne
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
honza72
Příspěvky: 554
Registrován: úte čer 23, 2009 11:31
Bydliště: Ostravsko

Re: Elektronika

Příspěvek od honza72 »

Já jsem zase zjistil, že hodiny si dělají co chtějí, pokud mám zapnutou synchronizaci s RDS, kterou beztak nikdo ani nevysílá (nebo vysílá a každá stanice jak chce, bez návaznosti na časový normál). Pokud je nastavím a nezapnu synchronizaci s časem RDS, tak jdou celkem správně (+/- minuta, kterou stejně nastavím asi špatně já).
Mitsubishi Lancer Sportsedan 1,6 MIVEC
Ex. Cruze, Kalos, Nexia
--------------------------------------
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Elektronika

Příspěvek od chrudoš »

aha, tak to je docela naprd teda. No nezbyva nez brat cas pouze jako orienatcni. To je ale treba to, co mi vadi na palubnim pocitaci, ze tam neni cas jizdy, ten si musis odmerit
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Elektronika

Příspěvek od Kjub »

Tak som si minule vypol tu RDS syncho a od vtedy mi ide cas tak ako si ho nastavim. A inak nevie niekto, kde je senzor, cidlo co meria vonkajsiu teplotu?
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
Avik_CZ
Příspěvky: 13
Registrován: pon čer 07, 2010 14:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektronika

Příspěvek od Avik_CZ »

Kjub píše:Tak som si minule vypol tu RDS syncho a od vtedy mi ide cas tak ako si ho nastavim. A inak nevie niekto, kde je senzor, cidlo co meria vonkajsiu teplotu?
Už jsem to tu psal... je to u levé přední mlhovky, v takové malé kulaté prohlubni.
Cruze 1.8 LT, Black Carbon
Obrázek
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Elektronika

Příspěvek od Kjub »

Avik_CZ píše:
Kjub píše:Tak som si minule vypol tu RDS syncho a od vtedy mi ide cas tak ako si ho nastavim. A inak nevie niekto, kde je senzor, cidlo co meria vonkajsiu teplotu?
Už jsem to tu psal... je to u levé přední mlhovky, v takové malé kulaté prohlubni.
Aha. dik.
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Odpovědět

Zpět na „Aveo - Elektronika“