Co mě dnes nepotěšilo

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

No ja byl cely vikend v Usti nad Labem a to me nepotesilo celkove, ja z hor zvyklej trosku na prirodu, jsem se tam cejtil jak na konci sveta :roll: :roll:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Reklama
 

Vojta

Příspěvek od Vojta »

Každý dobrý skutek musí být potrestán. Včera v poledne soused potřeboval někam odvézt, já vůl se nabídl a cestou do garáže jsem ztratil klíče od auta. Polepil jsem celé okolí papírky s mým telefonním číslem, ale zatím nic.
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Vojta píše:Každý dobrý skutek musí být potrestán. Včera v poledne soused potřeboval někam odvézt, já vůl se nabídl a cestou do garáže jsem ztratil klíče od auta. Polepil jsem celé okolí papírky s mým telefonním číslem, ale zatím nic.
To je síla , hlavně ať ti Matízka nikdo nešlohne.......
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2756
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

Ja zas vcera cely odpoledne zkusil poprve (a zrejme naposled) rucne nalestit auta a rano koukam, ze je cely pokropeny drobnyma kapickama smuly z nedalekeho topolu... :x BTW da se toho nejak setrne zbavit, aniz bych musel znova mejt auto? :cry:
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Slam píše:Ja zas vcera cely odpoledne zkusil poprve (a zrejme naposled) rucne nalestit auta a rano koukam, ze je cely pokropeny drobnyma kapickama smuly z nedalekeho topolu... :x BTW da se toho nejak setrne zbavit, aniz bych musel znova mejt auto? :cry:
jestli je to smula, tak jen technickym benzinem :lol:
jestli myslis ale spis ten pyl, co uplne drobne prsi z kvetoucich stromu a lepi, tak ten zase jedine vodou :lol: :lol:
K nam jezdi magori taky s tim, ze maji auto od toho pylu a zkousi to drhnout vselijakyma pripravkama a ze to nejde, ja vezmu houbu a vodu a udelam par tahu a oni se zastydi, daji mi stovku a zase jedou pod strom, ty budes to samy :lol: stovku mi posli uz predem :lol:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

Slam píše:Ja zas vcera cely odpoledne zkusil poprve (a zrejme naposled) rucne nalestit auta a rano koukam, ze je cely pokropeny drobnyma kapickama smuly z nedalekeho topolu... :x BTW da se toho nejak setrne zbavit, aniz bych musel znova mejt auto? :cry:
topol nema smulu, muze to byt takova fruktifikacni tekutina ktero stromy vylucuji na jare. Je to lepka ve a sladke a musi se to umyt
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

Akri píše:
Slam píše:Ja zas vcera cely odpoledne zkusil poprve (a zrejme naposled) rucne nalestit auta a rano koukam, ze je cely pokropeny drobnyma kapickama smuly z nedalekeho topolu... :x BTW da se toho nejak setrne zbavit, aniz bych musel znova mejt auto? :cry:
jestli je to smula, tak jen technickym benzinem :lol:
jestli myslis ale spis ten pyl, co uplne drobne prsi z kvetoucich stromu a lepi, tak ten zase jedine vodou :lol: :lol:
K nam jezdi magori taky s tim, ze maji auto od toho pylu a zkousi to drhnout vselijakyma pripravkama a ze to nejde, ja vezmu houbu a vodu a udelam par tahu a oni se zastydi, daji mi stovku a zase jedou pod strom, ty budes to samy :lol: stovku mi posli uz predem :lol:
Pyl neni lepkava sam od sebe, musi se prilepit na tu tekutinu. Obecne se rika ze stromy meduji
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Brainman píše:Pyl neni lepkava sam od sebe, musi se prilepit na tu tekutinu. Obecne se rika ze stromy meduji
Jak říká přísloví "Všechno je na hovno, akorát včely jsou na med a ten je taky na hovno :lol: ?
BTW když už jsem v tomhle threadu: Soused s IQ asi 65 nám stále láme psí víno na plotě (našem), že prý mu to "leze na jeho půlku". Máte jiný nápad, než do toho plotu pustit 220 V :( ?
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Vykašlat se na něj a zasadit to na plotě, kterej sousedí s někym jinym... 8)
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2756
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

Akri píše: jestli je to smula, tak jen technickym benzinem :lol:
jestli myslis ale spis ten pyl, co uplne drobne prsi z kvetoucich stromu a lepi, tak ten zase jedine vodou :lol: :lol:
K nam jezdi magori taky s tim, ze maji auto od toho pylu a zkousi to drhnout vselijakyma pripravkama a ze to nejde, ja vezmu houbu a vodu a udelam par tahu a oni se zastydi, daji mi stovku a zase jedou pod strom, ty budes to samy :lol: stovku mi posli uz predem :lol:
Jsem rad, ze jsem Te pobavil. :twisted: Pyl to neni, ten byl na poradu dne cca pred mesicem, asi to bude ten "med". Zkousel jsem ho vodou ze skel a sel dolu (i kdyz ne zrovna snadno), takze pockam, az zaprsi, snad to sleze i z karoserie. BTW pod stromem jsem nestal, ale zrejme vitr to donesl. A za druhe - stal jsem tam jen proto, ze se po*ralo stahovani okna a potreboval jsem auto co nejbliz baraku, normalne stojim na louce, kde zadny strom neni... A vubec, ja sem nastvanej a misto, abys me politoval, tak si jeste prisadis... :lol:

P.S.: Jen pro jistotu - tohle je ten "pachatel" (doufam, ze je to topol, nebo snad ne?):

Obrázek
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Kessler píše:Vykašlat se na něj a zasadit to na plotě, kterej sousedí s někym jinym... 8)
Rada je ta hezká, jenže já to tam jednak dal právě proto, aby na nás furt nečuměli jak telata na nový vrata, druhak proto, že původně tam byl jenom nízký plůtek a přes ten nám ustříhl tůji hned první den poté, co jsem ji zasadil :evil: . Jeden nápad mám - sehnat někde dvoumetrovej vlnitej plech a před ten drátěnej plot prostě postavit druhej z toho vlnitýho plechu :twisted: .
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Docent píše:Jeden nápad mám - sehnat někde dvoumetrovej vlnitej plech a před ten drátěnej plot prostě postavit druhej z toho vlnitýho plechu :twisted: .
Alebo tam daj zrkadlo a otoč ho na nich, nech sa vynadívajú:-)
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Docent píše:
Kessler píše:Vykašlat se na něj a zasadit to na plotě, kterej sousedí s někym jinym... 8)
Rada je ta hezká, jenže já to tam jednak dal právě proto, aby na nás furt nečuměli jak telata na nový vrata, druhak proto, že původně tam byl jenom nízký plůtek a přes ten nám ustříhl tůji hned první den poté, co jsem ji zasadil :evil: . Jeden nápad mám - sehnat někde dvoumetrovej vlnitej plech a před ten drátěnej plot prostě postavit druhej z toho vlnitýho plechu :twisted: .
Aha...tak to je jiná...tak to asi fakt bude nejlepší tam dát ten vlnitej plech...
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

Docent píše:
Kessler píše:Vykašlat se na něj a zasadit to na plotě, kterej sousedí s někym jinym... 8)
Rada je ta hezká, jenže já to tam jednak dal právě proto, aby na nás furt nečuměli jak telata na nový vrata, druhak proto, že původně tam byl jenom nízký plůtek a přes ten nám ustříhl tůji hned první den poté, co jsem ji zasadil :evil: . Jeden nápad mám - sehnat někde dvoumetrovej vlnitej plech a před ten drátěnej plot prostě postavit druhej z toho vlnitýho plechu :twisted: .
Tyhle lidi nesnasim, jim bych lamal ruce za ty zlomeny vetve. Tohle je bohuzel bez rady, s tim nic moc nejde delat
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Iwoš
Příspěvky: 335
Registrován: čtv říj 27, 2005 11:01
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Iwoš »

Tak se mi dnes potvrdilo co jsem si myslel. Fakt nějakej kokot škrábe moje auto, uz tam mám tři libový rýhy, a jedna jde přes dveře a bok. :evil: Tak přemýšlím jak toho hajzla chytnout a zlámat mu ruce, a hlavně ho chytnout, aby to zacvakal. Ku..a mě to tady se.e!!! :x
Jde to se mnou z kopce :roll: A pěkně prudkýho! Lanos 3D 1.5
"Držel jsem vlka za uši." A. Breisky
Odpovědět

Zpět na „POKEC“