Koupil jsem Matize :-) ( Matýska )

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
TurboČmelda
Příspěvky: 57
Registrován: úte úno 04, 2014 20:07
Bydliště: Moravskoslezský kraj :-)

Re: Koupil jsem Matize :-) ( Matýska )

Příspěvek od TurboČmelda »

Už to je namontovane na autě u nás vrakač je jen jeden a tam to nemají a ja nepojedu sto kiláku nekde.... Hold to byla drahá oprava ale jeste si s borcem co to lozisko menil predtim promluvim...Pac mezi to vnejsi lozisko a náboj kde má být lozisko nalisované se klidne vlezlo deset párátek bylo tam volně uplně.... šílené proste....
Reklama
 

TurboČmelda
Příspěvky: 57
Registrován: úte úno 04, 2014 20:07
Bydliště: Moravskoslezský kraj :-)

Re: Koupil jsem Matize :-) ( Matýska )

Příspěvek od TurboČmelda »

Tady je stav když nechal předchozi majitel auto opravit člověku který je nezodpovědný a hloupý ... Jednom slovem řečeno Kok*t :-)

http://www.youtube.com/watch?v=a9bFf1uR ... e=youtu.be

IMG_1515.JPG
IMG_1512.JPG
IMG_1513.JPG

Co nato říkáte chlapi ? Dobrá prasárna co ?
Uživatelský avatar
MATIZ 1999
Příspěvky: 110
Registrován: ned říj 28, 2012 19:52
Bydliště: OL kraj

Re: Koupil jsem Matize :-) ( Matýska )

Příspěvek od MATIZ 1999 »

No on to až takový ko..ot není. On dobře prodal ty jsi blbě koupil. Kolik tě ta sranda nakonec stála?
Babeta 1986 Zelený šíp
Fáčko Silver line
Matiz 99 ABS,2xbag,servo
Toyota Carina E 1,6 etalon 100% spolehlivosti aut
TurboČmelda
Příspěvky: 57
Registrován: úte úno 04, 2014 20:07
Bydliště: Moravskoslezský kraj :-)

Re: Koupil jsem Matize :-) ( Matýska )

Příspěvek od TurboČmelda »

Nova těhlice novej náboj nové ložisko celkově 4800 včetně práce :) Celkem dost no... Doufám, že snad to bude už jen sloužit ;)
Uživatelský avatar
MATIZ 1999
Příspěvky: 110
Registrován: ned říj 28, 2012 19:52
Bydliště: OL kraj

Re: Koupil jsem Matize :-) ( Matýska )

Příspěvek od MATIZ 1999 »

Za ty peníze je to 1/6 ojetýho auta :D
Babeta 1986 Zelený šíp
Fáčko Silver line
Matiz 99 ABS,2xbag,servo
Toyota Carina E 1,6 etalon 100% spolehlivosti aut
TurboČmelda
Příspěvky: 57
Registrován: úte úno 04, 2014 20:07
Bydliště: Moravskoslezský kraj :-)

Re: Koupil jsem Matize :-) ( Matýska )

Příspěvek od TurboČmelda »

Zdar chlopi neválí se někomu doma levé zrcátko u řidiče ??? Bych potřeboval na toho malého tygra ;) Za nějakou lidskou cenu ;) Dejte vědět kdyžtak ;)
Uživatelský avatar
Kristian_PM
Příspěvky: 280
Registrován: pát srp 31, 2012 17:55
Bydliště: Beladice (SR)

Re: Koupil jsem Matize :-) ( Matýska )

Příspěvek od Kristian_PM »

TurboČmelda píše:Zdar chlopi neválí se někomu doma levé zrcátko u řidiče ??? Bych potřeboval na toho malého tygra ;) Za nějakou lidskou cenu ;) Dejte vědět kdyžtak ;)
Ak by si mal ty alebo niekto z tvojich známych cestu na Slovensko (Žilina/Nitra) tak u mňa by sa zrejme našlo (ale nie som si úplne istý).
Daewoo Matiz SE 0,8 - 2000 (strieborný) - 126 000 km V/RS
Daewoo Matiz SE 0,8 - 2001 (strieborný) - † 226 492 km
Volkswagen Golf IV 1,4 - 1998 (tmavomodrý) - 202 000 km
Fiat 600D 0,8 - 1964 (fialový) - 90 000 km
TurboČmelda
Příspěvky: 57
Registrován: úte úno 04, 2014 20:07
Bydliště: Moravskoslezský kraj :-)

Re: Koupil jsem Matize :-) ( Matýska )

Příspěvek od TurboČmelda »

No tam cestu prave nikdo nemá no. Kolik by jsi za nej chtel ? A byl by jsi ochotny poslat postou ? Samozřejmě že bych to zaplatil ... Skusim ještě se poptat po okolí nato zrcátko :-)
Díky za info
Uživatelský avatar
Kristian_PM
Příspěvky: 280
Registrován: pát srp 31, 2012 17:55
Bydliště: Beladice (SR)

Re: Koupil jsem Matize :-) ( Matýska )

Příspěvek od Kristian_PM »

TurboČmelda píše:No tam cestu prave nikdo nemá no. Kolik by jsi za nej chtel ? A byl by jsi ochotny poslat postou ? Samozřejmě že bych to zaplatil ... Skusim ještě se poptat po okolí nato zrcátko :-)
Díky za info
kuknem sa doma, či ho ozaj máme a kuknem koľko je poštovné
Daewoo Matiz SE 0,8 - 2000 (strieborný) - 126 000 km V/RS
Daewoo Matiz SE 0,8 - 2001 (strieborný) - † 226 492 km
Volkswagen Golf IV 1,4 - 1998 (tmavomodrý) - 202 000 km
Fiat 600D 0,8 - 1964 (fialový) - 90 000 km
TurboČmelda
Příspěvky: 57
Registrován: úte úno 04, 2014 20:07
Bydliště: Moravskoslezský kraj :-)

Re: Koupil jsem Matize :-) ( Matýska )

Příspěvek od TurboČmelda »

Kristian_PM: díky moc dej pak vedet

Jinak jeste scháním krytku na zadní kolo na náboj taková plastová a tesnení pod víko ventilů.Ano vím koupím na internetu, ale máte nějaký ověřený e-shop kde bych to mohl koupit kde jste už něco obědnávali a bylo to vpohodě?

Díky
Uživatelský avatar
Skodovak
Příspěvky: 143
Registrován: pon pro 10, 2012 08:01
Bydliště: Plzeň

Re: Koupil jsem Matize :-) ( Matýska )

Příspěvek od Skodovak »

TurboČmelda: Ecat-ELIT, tam jsem posledně objednával díly, a nebo polské aukro, tam seženeš vše.
Dokud nás STK nerozdělí!!
EX Daewoo Matiz S0,8 rv. 1998, najeto 200 000km (už na něj nebyl čas)
Daewoo Leganza 2.0 LPG rv. 1999, najeto 306 000km
TurboČmelda
Příspěvky: 57
Registrován: úte úno 04, 2014 20:07
Bydliště: Moravskoslezský kraj :-)

Re: Koupil jsem Matize :-) ( Matýska )

Příspěvek od TurboČmelda »

Cau chlapi jak bude cas tak se pustim do vymeny brzdovych desek ted tam mam uz jen asi odhadem 4mm masicka :-) koupil jsem nove desky TRW za 540 kč :-) Jinak prijednom vymenim brzdovou kapalinu za novou dival jsme se do prirucky a psane tam je DOT 3 , DOT 4 co dáváte vy ? Popřípadě je problem když tam mám dot 3 a vymenim ji za DOT 4 ? Jinak sem taky koukal na křižový systém okruhů a reknu vam zajimave no vidim poprve :-)
TurboČmelda
Příspěvky: 57
Registrován: úte úno 04, 2014 20:07
Bydliště: Moravskoslezský kraj :-)

Re: Koupil jsem Matize :-) ( Matýska )

Příspěvek od TurboČmelda »

Tak jsem vymeňil předni desky za TRW vysli me na 540 kč a prijedno msem koupil i litr brzdovky znacky taky TRW DOT4 a vymenil sem cely litr sem to dost proplachl at je klid :-) Celkem dobry pocit mit to v cajku ted :-) Sem spokojen :-)
PS: jinak se mi zda ze brzdovy pedal je takovy trosku gumovy ale to je asi nezvyk z jineho auta ;)
kocickamia
Příspěvky: 4
Registrován: pon lis 17, 2014 22:03
Bydliště: Kroměříž

Re: Koupil jsem Matize :-) ( Matýska )

Příspěvek od kocickamia »

Zdar Matizáci :-) Od 16.10 mám Matesa taky. 800SE, barva červená základní, nalítaných 170 tisíc, 2x airbag, bez klimy a posilovače. Za ten měsíc, co ho mám, jsem měnil přední gumy, homokineťák na pravém kole, pravé rameno, svíčky+kabely, brzdovou trubičku k pravému zadnímu kolu, termostat+nezmrzku. Čekají mě destičky, čepy v levém brzdiči, pravé přední ložisko, vlnovec, vzduchový filtr, olej+filtr a časem zadní pakny. A geometrie. Na jaře asi nový prahy, ty starý jsou zhnilý, zespodu jsou tam asi tři díry. Jo a ještě jsem teď náhodou zjistil, že tam není jeden držák pod nádrží, to jsem provizorně chytil aspoň vázacím drátem, ať to neblembá. Ale celkově jsem s jízdníma vlastnostma spokojený, kupoval jsem to s tím, že to není nový auto a na cesty do práce/z práce to stačí. Spotřeba se drží na 5,6l/100, naposledy jsem ujel 509km a tankoval lehce přes 28l. A to to nijak nešetřím, kdybych se krotil, tak věřím tomu, že by to šlo i na nebo pod 5/100. Jen mám trochu problém s uhýbáním Matesa na stranu, když začnu brzdit. Šlápnu na pedál, lehce se to zhoupne doleva a pak se to vyrovná. Mám dojem, že bude zatuhlý píst na pravém kole a začíná brzdit později než levá strana. Někdy je i cítit v pedálu takové lupnutí a v ten moment to začne brzdit dobře. Tak Matesům zdar!
If ain't broken, don't fix it!
Uživatelský avatar
PG
Příspěvky: 16
Registrován: sob dub 23, 2005 07:25
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupil jsem Matize :-) ( Matýska )

Příspěvek od PG »

kocickamia píše:Zdar Matizáci :-) Od 16.10 mám Matesa taky. 800SE, barva červená základní, nalítaných 170 tisíc, 2x airbag, bez klimy a posilovače.
Tak ať dobře a dlouho slouží :-) My máme modrého a červeného, oba první generace ve výbavě SE. Červeného jsme koupili rodičům začátkem roku za 30000, r.v. 2001. A oba jezdí jako draci!
Daewoo Matiz SE 1999
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“