Co mě dnes nepotěšilo

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od alvin »

Zomrela,nalepšia česko-slovenská rockerka,z mojich mladých čias, naša " Suzi Quatro".možno aj lepšia, ja som aj na jej skladbach odrastal,ale keď nie každú skladbu som vzal za svoju, túto určite,preto ju sem dávam, nie nejakú truchlivu
https://www.youtube.com/watch?v=GlEKNe6otT4
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Reklama
 

Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Topol »

Pěkný den !
I když je to už tradiční pozdrav, který i znamená,že po noci vždy přijde den tak i problémy a "neštěstí"
skončí .Tak to nebudu už víc rozvádět ale Koloušek už není !!! Ve středu 29.3 jsem jel s České Lípy na Bor no a v Pihelu přede mnou zastavilo auto které odbočovalo na Skalilici /doleva/.Já zastavil za ní no a zezadu do mě narazil maník s dvojkovou Oktávkou !!! Rána ,že jsme poskočili tři metry .Rána ,že mě drhly i dveře u řidiče !!! To bylo někde kolem 11.20 .Jako policajti a tak a i já i když jsem byl v šoku a otřesen tak jsme si říkali s dcerou "zaplať pámbů" že to tak dopadlo No ale doma asi po třech hod.
bolesti břicha a na prsou tak mě odvezl zeťak do nemocnice no a v pátek jsem se vrátil dnes jsem byl na kontrole a ještě za čtrnáct dní.Diagnoza "krvácení do břišní dutiny,poraněná slezina a naražený
plíce /voda na plicich/. I když je to totálka tak za něj moc nedostanu no a oprava? To snad ani
nemusím psát na kolik by vyšla !
Pro dnešek stačí .Auto je sice v servisu a zítra se má objevit likvidátor tak když bude zájem tak napíši
později jak jsme dopadli !?!?
Jak jsem psal: Já jsem optimista a v každý sr-čce hledám pozitivum,že zas po noci bude den !!!
Určitě bez auta nezůstanu tak ať nám jezdí a nezlobí -i
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od lomngi »

hlavné je zdravie. Nič nie je tak dôležité.
Tak to zdravie nech slúži. :PP:
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6260
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Scorpion.11 »

No to teda nepotěší :( To musela být rána, když máš takové zdravotní problémy :? Určitě dej vědět a napiš jak zdravotně bojuješ dál ty a i jak skončilo autíčko :PP:
Jinak držím pěsti -i
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Petr S. »

Ježišmarja Topole,čert vem auto,hlavně at jsi ty i dcera v pořádku!!! No vzhledem k novému občanskému zákoníku,by jsi mohl dostat slušné peníze,ale musíš se ozvat. Ještě lepší je,když to udělá právník.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od alvin »

No to je smola, ale pri toľkej smole zas aj kúsok šťastia.
Mňa 3x narazili zo zadu, ja ešte nikoho,mali by byť za to prísnejšie tresty, aspoô by sa nikto nelepil na uto idúce pred ním,to neznášam
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Richard »

Topole, znám to tam a jezdím tudy občas na chalupu (Kyjov) přeju ať se dáte oba zdravotně rychle dopořádku, bohužel jakmile vyjedeš na silnici musíš s něčím takovým počítat. Lidi nečuměj, nemyslej a zcela jim chybí základní lidský pud a to sebezáchovy..... místo toho aby se věnovali řízení stále častěji čumí do mobilu, do dotykového displeje na palubní desce na kterém se ten mobil zrcadlí.... :-( prostě vyřešit vše ihned a během jízdy... Kdyby se všem v případě "nevysvětlitelných a nepochopitelných" nehod zkontroloval mobil, dle mě bychom se asi hodně divili ....
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od smire666 »

Tak to bolo teda zlé (a mohlo sa to skončiť oveľa horšie). Držím palec a skoré zotavenie -i
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od alvin »

Ty koxooooo, pri tej Vlkave je to snáď pobosorované,na detské autobusy. Pamatníci si isto spomenú na fatálnu nehodu z 2.3.1986,kde vyhasli životy oboch vodičov :(,pri zrážke Karos LC735 a C734. Našťaststie,jeden sa vracal prázdny,do deti na prázdniny zaviezol a druhý šiel pre dete z prázdnin,inak by tých obetí bolo asi viac :(
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-krimi ... enych.html
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Petr S. »

Tak Topole jsme na tom dost podobně. 18.5. jedu do práce. Stojím v Letenském tunelu,koukám do papírů a najednou bum,airbag ven bum a ještě jednou bum. Transit je na odpis,já naštěstí v pořádku. Taxikár vyletěl ze zatáčky a bez brzd se zastavil o mě. Přede mnou Punto,před ním audina. Superb total,tekl z něho olej,já total,auto o 10 cm kratší,Punto total,předek i zadek,audina odrbanej nárazník+ promáčklej blatník.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6260
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Scorpion.11 »

hm...tak to byla pěkná bouračka s tolika auty, takže aspoň, že se ti nic nestalo :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Petr S. »

Scorpion.11 píše:hm...tak to byla pěkná bouračka s tolika auty, takže aspoň, že se ti nic nestalo :PP:
Během půl roku druhá. Leganzu se podařilo opravit,ale Ford už nepůjde. Na to,že to tam musel znát,tak tam vletěl jak blázen. -P :(
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od smire666 »

No fasa... hlavne, že si celý :(
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Ondrapb
Příspěvky: 171
Registrován: čtv říj 29, 2015 14:11
Bydliště: Brno/Veverská Bitýška

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Ondrapb »

Ondrapb píše:
Ondrapb píše:Tak na začátku ledna mě nabořil 73 letý pán.. Souběžná jízda, já v pravém, on v levém a prostě zatočil volantem.. Bez blinkru, bez ničeho...
Já promačklé levé př. dveře, blatník, odřený nárazník. On na Passatu pomačkaný komplet pravý bok, od předku až po zadek.
Dva týdny ho naháním ať to nahlásí, sliboval že druhý den, volal mu můj mechoš(končí mi technická) - tomu řekl že už to hlásil, když mu volal likvidátor tak tomu řekl že nic hlásit nebude a že nevidí důvod s ním cokoliv řešit.
Tak jsem to nahlásil na PČR k dořešení nehody, volnou hlídku měli až v 8 večer tak jsem tam s klukama tvrdl skoro do 10 :evil:

A hlavně - můžete mít podepsanej euroformulář a neznamená to VŮBEC nic, stačí když tam zavolá a řekne že nerozuměl, byl otřesen, byl na něj činěn nátlak = pojišťovna to stopne a veškeré dokazování je na Vás...
Tak jsem zvědav co vyšetří, dle kluků z PČR je "jasnej" už jen podle poškození vozidel.
Tak po měsíci a půl stále nedořešeno... PČR si jej zvali k podání vysvětlení - nedorazil, když mu volali tak že prý je to daleko a že ani omylem.. Vsetínská PČR požádána o vyslechnutí - zatím bezvýsledně, na výzvy nereaguje. No to jsem zvědav jak to dopadne.
Allianz nic neřeší - jednou měsíčně mu zkusí zavolat, on je pošle někam a to je vše. Člověk by čekal že mu třeba dají termín - vyjádři se do XX a když ne tak budeme plnit poškozenému, zjevně ne, hra na mrtvého brouka zabírá. :evil:
Tak po více než 5 měsících od nehody stále nedořešeno... :
PČR jej nakonec odchytla, měl skoro 2 měsíce na vymýšlení tak přišel s jinou verzí, tuto nemohla PČR jednoznačně vyloučit tak to šlo na úřad a tam to odložili bez možnosti odvolání protože je nepřípustné, aby byl trestán dodatečně za situace kdy jsme nevolali PČR ihned . Co z toho v případě nehody plyne je asi jasné - vždy volat švestky...
Příští týden jdu jako svědek do přestupkového, kde chcou dědkovi dát flast za neprodlené nenahlášení nehody.
Ten zmetek má za posledních 10 let 3 zákazy řízení (1 x těžké ublížení na zdraví, 1 x vybodování, 1 x za nespecifikovaný TČ spáchaný za volantem), pár správních řízení kde mu dali dohromady 50K flastrů a X dalších přestupků...

Allianz celých 5 měsíců pouze pasivně čekala jestli dodám jasný důkaz, nebo jak dopadne správní řízení. Celou věc uzavřeli že se "nepodařilo prokázat". Čekám jak dopadne odvolání, Allianz jasně pochybila viz. https://www.ochrance.cz/aktualne/tiskov ... i-udalost/ . Oni prostě nedělali vůbec nic krom čekání.. Uvidím jak se postaví k odvolání a půjde to buď k finančnímu arbitrovi, nebo přímo jako podnět k ČNB.
Daewoo Tacuma r. 2000/1,8 - 72 KW, LPG BRC
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od ladinek »

Tak na Aveu po 71 000km odešla lambda jedna špatně přenáší napětí, druhá zase předehřívání, auto, ale jede normálně, nijak nežere, čepy a 10 000kč oprava je na světě. To ty lambdy vyrábí z hlíny?
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Odpovědět

Zpět na „POKEC“