Audio v espere lacno a lahko :)

Rady, jak co zapojit, jaké jsou nejlepší značky komponentů do auta, co koupit a co ne.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Noxx
Příspěvky: 114
Registrován: čtv pro 08, 2005 22:50
Bydliště: BA

Příspěvek od Noxx »

co myslite ktore su lepsie TIETO alebo TOTO ? :)
...
Reklama
 

Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

ked to chces dat dopredu (co urcite aj chces) tak radsej ten stredobas + vysky k tomu dokupit
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
Uživatelský avatar
peter NR
Příspěvky: 1081
Registrován: sob dub 30, 2005 22:25
Bydliště: Nitra

Příspěvek od peter NR »

najprv som ti chcel napisat, ze tie druhe, tak ako mrk, ale potom som si vsimol, ze to niesu stredobasy, ale len stredy (frekv. odozva od 400Hz), tak potom asi tie prve... mas maly vyber... :lol:
ex: Chevrolet AVEO SE pearl black
ex: Espero 1.5 16V
Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

ahaaa, tiez sa mi zdali nejake divne (plytke), tak uz je jasneee. vyber nieco kompletne, mozes zostat pri tej istej znacke.
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
Noxx
Příspěvky: 114
Registrován: čtv pro 08, 2005 22:50
Bydliště: BA

Příspěvek od Noxx »

jaaaj tiez som si to nevsimol :D :oops: tak potom tie prve. :)
...
Noxx
Příspěvky: 114
Registrován: čtv pro 08, 2005 22:50
Bydliště: BA

Příspěvek od Noxx »

ako umiestnit do zadu ovalne repra ?
...
Uživatelský avatar
peter NR
Příspěvky: 1081
Registrován: sob dub 30, 2005 22:25
Bydliště: Nitra

Příspěvek od peter NR »

tazko... :lol:
ex: Chevrolet AVEO SE pearl black
ex: Espero 1.5 16V
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

tezko jednoduse ale jde to vyrezat primocarou pilkou zevnitr z kufru. Ja jsem tam mel 16" 3pasmovy Xplody a stacily. Dokonce se vesly pod ty kryci mrizky.
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Noxx
Příspěvky: 114
Registrován: čtv pro 08, 2005 22:50
Bydliště: BA

Příspěvek od Noxx »

aha, a neda sa to vyriesit nejakou "podlozkou" na ktoru by sa to repro upevnilo ?
...
Uživatelský avatar
peter NR
Příspěvky: 1081
Registrován: sob dub 30, 2005 22:25
Bydliště: Nitra

Příspěvek od peter NR »

bratranec tam mal narvane ovaly, ale boli tak vselijako... a ani mriezky nevosli... a potom - z hladiska zvuku - zle osadeny repro=akust. skrat... ale myslim si, ze tie 16,5 su v pohode... ja tam mam GZ a som spokojny
ex: Chevrolet AVEO SE pearl black
ex: Espero 1.5 16V
Uživatelský avatar
MilanK
Příspěvky: 125
Registrován: úte pro 06, 2005 16:57
Kontaktovat uživatele:

RAdio

Příspěvek od MilanK »

No kedze ide o Daewoo tak tam mam radio Daewoo mp3, 4*45 W, dialkove, cena okolo 4 tis. Vyzera celkom fajn aspon si myslim {foto v galerii Espero} a co som prekvapeny aj celkom dobre hraje, da sa na nom nastvit cokolvek a polovicu gombikov ani neviem na co tam su ....
Espero 1,5 GlX, 66kW, 65 000 km
Uživatelský avatar
MilanK
Příspěvky: 125
Registrován: úte pro 06, 2005 16:57
Kontaktovat uživatele:

Rada s repro

Příspěvek od MilanK »

Doposial som bol spokojny zo seriovymy zadnymy reprami na Espere no uz tyzden mi akosi sumia, ked to tam hlasnejsie pocujem len sum ... Je mozne ze odisli oba naraz? To sa mi nezda ?
Espero 1,5 GlX, 66kW, 65 000 km
Uživatelský avatar
T-PK
Příspěvky: 501
Registrován: úte srp 31, 2004 09:49
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od T-PK »

Pánové,nechci zakládat nové téma,ale hodně zvažuju poměrně LEVNE! audio do auta.. (Jsem opravdový AMATER a vubec se v tom nevyznám)

Začnu rádiem:
- Clarion BD 269RGMP
Cena = 2895 Kč
http://www.autohifi.cz/data/2006-03-16-10-56-33s.jpg

NEBO

- PIONEER CD DEH-2820MP
Cena = 2796 Kč
http://aka.fotovista.com/dev/6/4/144002 ... 400246.jpg

A teď,jaké repro do předních dveří a jeké do zadního plata (Pokud možno,at jdou dopasovat za originály bez problémů). Jo a fakt mi záleží na nízké ceně,takže spíše něco od DEXONu (www.dexon.cz).. Díky za tipy,co koupit ;)
1,8 MPI r.v. 97, Ronal R38 195/50/15, rádio Clarion BD 359RGMP, 165mm koaxiální repro v předních dveřích..
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

Co sa tyka znacky a typu neporadim ale z vlastnych skusenosti mozem len povedat ze vpredu budes limitovany priemerom 16.5cm a aj to u vodice bude zavadzat tlacidlo na otvaranie kufra, ja ho nemam poriadne usadene. Ale niekto z fora pouzil repraky s nizsou hlbkou (kvoli sklu) a pripevnil ich priamo na dvere a nie na tapacir. Vzadu je to este zaujimavejsie pretoze tam zavadzaju skrutne tyce otvarajuce kufor. Origo 13cm repraciky su v pohode ale 16.5 sa ani cez dieru uplne neprepchaju a potom sa operaju o tie tyce.
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

Cez vikend som sa dokopal k montazi repracikov dozadu do plechu nad kufrom. Repraciky sa mi povalovali doma uz asi rok, kruzky na podlozenie asi mesiac a ked som zohnal aj krycie mriesky na repro uz mi nic nebranilo supnut ich tam. Vyslo to len len, mriezky zu sotva 1cm pod sklom. Celkova uprava nic moc, diery v plate po povodnych mriezkach som zakryl len jekorom (5mm hruby koberec, asi to poznate) ale da sa na to pozerat bez nutkania k daveniu :).
Teraz mam vsak problem pretoze predne pinduriky (pionier 16.5cm ak som si spraven zapamatal ako vyzeraju tak stali ked ich bolo pred rokom dostat asi 1200Sk) hraju tak nejako divne ked ich porovnam s tym co je teraz vzadu. Su nejake ukricane usustane a co ja viem ako to popisat. Neviem kde je problem. Asi v tom ze som dozadu vobec neico dal a porovnaval to :). Ako druhu moznost vidim to ze su v tapacire a nie v plechu a tretiu igelit pod tapacirom. Co myslite?
Pri tej suvislosti by som rad vedel ci sa da zohnat na slovensku okrem hifol.sk tecsound a aky je rozdiel medzi pohlinikovanym a nepohlinikovanym co sa tyka ohybnosti, prisposobivosti, pevnosti, ... to keby som to chcel dat na dvere namiesto igelitu pod tapacir.
Pripadne co ine nez tecsound?
Odpovědět

Zpět na „Auto-hifi“