co ma dnes potešilo

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Mě dneska těší , že je to přesně rok co jsem zde na foru !
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Reklama
 

Cross
Příspěvky: 406
Registrován: čtv čer 02, 2005 20:38
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Cross »

Tomáš píše:Mě dneska těší , že je to přesně rok co jsem zde na foru !
Jeee je, takove pekne jubileum. :lol: :mrgreen:
Gratulace! -i
Daewoo Nubira Wagon, 2,0
Cross
Příspěvky: 406
Registrován: čtv čer 02, 2005 20:38
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Cross »

Cross píše:
Tomáš píše:Mě dneska těší , že je to přesně rok co jsem zde na foru !
Jeee je, takove pekne jubileum. :lol: :mrgreen:
Gratulace! -i
Koukam, ze ti jeste mesic do toho jubilea chybi. Ale stejne gratulace. :lol: :lol:
Daewoo Nubira Wagon, 2,0
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Sem idiot , ještě měsíc ..... :lol: :lol: :lol:
Chtěl jsem to smazat , ale už jsi odpověděl a nešlo to .
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Sakra , zase byl rychlejší ! , ale přišel jsem na to sám , fakt :oops:

Aspoň máte čas koupit mi dort s jednou svíčkou :lol: :lol: :lol: :lol:
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Příspěvek od Mareman »

Tomáš píše:Sakra , zase byl rychlejší ! , ale přišel jsem na to sám , fakt :oops:

Aspoň máte čas koupit mi dort s jednou svíčkou :lol: :lol: :lol: :lol:
Z toho si nic nedělej.........já jsem tu dneska na fóru 5 let :lol: :mrgreen:
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Mě dneska potěšilo, že Brno uhrálo bod na Spartě (škoda, mohlo mít tři). Ne že bych byl zase tak velký fanoušek Brna, ale fandím každému, kdo hraje proti Spartě (prý se nám vdala - bývala Železná, teď je Hadrová).
Cross
Příspěvky: 406
Registrován: čtv čer 02, 2005 20:38
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Cross »

Vojta píše:Mě dneska potěšilo, že Brno uhrálo bod na Spartě (škoda, mohlo mít tři). Ne že bych byl zase tak velký fanoušek Brna, ale fandím každému, kdo hraje proti Spartě (prý se nám vdala - bývala Železná, teď je Hadrová).
Taky me to potesilo. Nevim, jestli mam brecet radosti nad prvnim bodem nebo brecet nad ztratou dalsich dvou. Takhle marna uz Sparta zase dlouho nebude. Ovsem co predvedou s touto hrou v Lize mistru...............
Daewoo Nubira Wagon, 2,0
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Mna dnes potešilo, že osm sa konečne po týždni previezol vo svojom Kalosovi. Hneď mi je veselšie:-)
Netešia ma slovenské diaľnice v porovnaní s chorvátskymi a hlavne ma neteší cena benzínu!!!
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Dnes jsem rano vezl tatu na letiste (ve 4:00 :roll: ) a potkal jsem par jelimanu co meli modry ostrikovace. NAKOPAL BYCH JIM PRDEL !!!!!
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

milosh píše:Dnes jsem rano vezl tatu na letiste (ve 4:00 :roll: ) a potkal jsem par jelimanu co meli modry ostrikovace. NAKOPAL BYCH JIM PRDEL !!!!!
:lol: :lol: :lol: ... Vojto , už máš namontováno ? Miloš tě prej potkal .... :lol: :lol: :lol: :lol:
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Tomasi, jen si delej prdel, ale me to moc smesny neprislo, byly jich asi 3 kusy, 2 v Praze a jeden na dalnici a opravdu to nebyl kamion. Uz se asi blizej vanoce, ze uz vsichni vozej stromecky :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Vživotě bych si na auto takovou blbost nedal , proto jsem si rejpnul směrem k Jeseníkům ........ tam to teď prý frčí :lol: :lol: :lol:
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Tomáš píše:Vživotě bych si na auto takovou blbost nedal , proto jsem si rejpnul směrem k Jeseníkům ........ tam to teď prý frčí :lol: :lol: :lol:
Konec konců - stříkaj krásně (a mají vypínač). Rozhodně účelnější a decentnější, jak tři prdele spojlerů a polepů plameny a podobnými nesmysly. Jen si rejpejte. A třeba mi i nakopte prdel. My tady v těch opičích horách jsme na to zvyklí.
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

vše je to v legraci , pochopitelně , tak se nezlob Vojto ;)
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Odpovědět

Zpět na „POKEC“