Proč právě Cruze?

Na co vše si dát pozor, rady při koupi ze zahraničí a další

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
davgre
Příspěvky: 24
Registrován: pon zář 28, 2009 21:22

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od davgre »

Taky bych bral radeji Cruze a uz jsem pro nej i rozhodnut. Jen jeste nevim, jakou barvu - libi se mi v cerne nebo bile. Ani v jedne jsem jeste auto nemel, co poradite?
Reklama
 

Uživatelský avatar
robajz
Příspěvky: 15
Registrován: úte čer 30, 2009 21:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od robajz »

davgre píše:Taky bych bral radeji Cruze a uz jsem pro nej i rozhodnut. Jen jeste nevim, jakou barvu - libi se mi v cerne nebo bile. Ani v jedne jsem jeste auto nemel, co poradite?
Ahoj,
je to těžké rozhodování mezi černou a bílou . Nakonec je rozhodnutí pochopitelně na Tobě.
Černý Cruze vypadá mnohem elegantněji a pro mne i dynamičtěji. Jen bych se bál (možná se budete smát) toho,
když se mi spálí žárovka potkávacího světla , budu v noci opravdu vypadat jako motorka - černá ve tmě , podle mého laického soudu , není dobrá.
Nakonec bych se rozhodl pro bílou . Špína jde na ní vidět stejně jako na černé . A prý se bílá auta kradou méně. :))
A v šeru jdou vidět trošku lépe.

Přesto všechno se těším na červenou vínovou metalízu.
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od ladinek »

Cruze je moc pěkný autíčko ,ale k té barvě.Málokdo si to uvědomí ,ale narř. po 4 rokách provozu je na tmavé barvě vidět každý kamínek který nám udělá většinou tečku.Na bílé a světlém odstínu není zas až tak vidět protože se ztratí.Ale rozhodnutí je stejně jen na Vás.Tak ať Vám ty miláčci spolehlivě jezdí!!!
Obrázek
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
davgre
Příspěvky: 24
Registrován: pon zář 28, 2009 21:22

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od davgre »

Díky za rady, asi se taky nakonec přikloním k bílé - je pravda, že ve tmě je bezpečnější, ale myslím, že bude náročná na údržbu, aby auto vypadalo k světu :-)
Ta vínově červená taky pěkná, ale odhaduji, že se prodlouží dodací lhůta .....
Tano
Příspěvky: 31
Registrován: sob črc 11, 2009 17:56

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od Tano »

Jo jo, bílá je v noci bezpečnější, ale zima se nám blíží a to zase bude bezpečnější černá (na sněhu) :)
mylys
Příspěvky: 11
Registrován: pon říj 05, 2009 20:14

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od mylys »

davgre
Příspěvky: 24
Registrován: pon zář 28, 2009 21:22

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od davgre »

Ahoj, tak s tou bílou jsi mě moc nepotěšil:-( Ale aut se stříbrnou metalízou jsou plné bazary a popravdě to je jediná barva, kterou na Cruze určitě nechci:)
Rastos
Příspěvky: 449
Registrován: pát dub 07, 2006 15:27
Bydliště: Sk

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od Rastos »

Kedysi som k ciernej farbe na aute nemal pozitivny vztah. K zmene ma naviedla manzelka, ktorej sa pacia iba cierne auta. Po iks rokoch s ciernymi autami som si tu farbu oblubil a nemam na nu nijaku staznost, ani ziadny dovod povedat, ze ciernu uz nikdy. Jedine male minus moze byt to, ze pri dalsom predaji ciernu nie kazdy chce. Ale bielu este menej :D
ex: Matiz, Kalos, Lacetti
davgre
Příspěvky: 24
Registrován: pon zář 28, 2009 21:22

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od davgre »

Tak já si naštěstí o barvě ještě rozhodnu sám, i když poradní hlas od přítelkyně mám - a té se líbí více černá. Já byl zprvu proti, ale teď ovliněn zimou jsem také proto. V létě ale preferuji bílou:-)
Ta tyrkys metalíza na lacetti se hodí, škoda že ta fotka není větší - na malém obrázku ta barva nevynikne. Tuhle barvu jsem myslím viděl na webu i na nějakém cruzikoj. Taky mu sluší vínová metalíza. Tam mám ale strach, aby servis v případě odření trefil ten správnej odstín.
Ormat
Příspěvky: 2
Registrován: sob říj 10, 2009 19:56

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od Ormat »

Díky všem je mnoho pro a proti v souboji Cruze vs Lancer. Ale opravdu když vezmu v porovnání obě výbavy

http://www.chevrolet.cz/cruze/cruze-prehled.html
http://www.mitsu.cz/mitsubishi/lancer/l ... enik.xhtml

tak bych řekl že technologicky, za stejné peníze, je na tom Lancer lépe na druhou stranu musím doufat v tradiční Japonskou spolehlivost protože náklady na údržbu budou asi vyšší než u klasických aut. I když např. garanční prohlídka je stejná jako i Škody/WV (okolo 5000kč).

PS: On existuje i sedan a je mnohem hezčí než hatchback ale trochu méně praktický.
Obrázek

Ale to není nic proti jeho nadupanému bratříčku Evolution 10-té generace:

Sedačky toho auta jsou prostě něco úžasného jako celé auto bohužel na něj má u nás málo lidí hold nejsme v USA kdy automobily typu Ford Mustang, Chevrolet Camaro, Dodge Challenger ale i zmiňované Mitsubishi Evo může dovolit prakticky obyčejný člověk. Vždyť jen Nový Ford mustang je v USA už od 21000 USD.

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od ladinek »

Sakra jsem si poslintal klávesnici -i
Obrázek
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
SkylineGTR
Příspěvky: 1463
Registrován: čtv úno 05, 2004 09:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od SkylineGTR »

Není nic jednoduššího, než si nechat Lancer dovézt z USA. -i
Daewoo Lanos 1,6 16v - Remus + Denso + KD + OMP + KYB + H&R + O.Z ;o)

http://s10.gladiatus.cz/game/c.php?uid=111067
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od Ivoš »

SkylineGTR píše:Není nic jednoduššího, než si nechat Lancer dovézt z USA. -i
+ projít homologaci pro provoz v ČR a vůz je bez jakékoliv záruky....vycházím z informací autosalonu značky Lexus...
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
SkylineGTR
Příspěvky: 1463
Registrován: čtv úno 05, 2004 09:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od SkylineGTR »

to Ivoš: Jasně, je třeba vůz homologovat, ale o to se nemusíš starat. Pokud si necháš dovézt auto skze firmu, která se tím zabývá, tak vše vyřídí za Tebe. A myslím, že Ti dotyčná firma dá i záruku.
Daewoo Lanos 1,6 16v - Remus + Denso + KD + OMP + KYB + H&R + O.Z ;o)

http://s10.gladiatus.cz/game/c.php?uid=111067
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od Ivoš »

:? Skyline: Přes firmu samosebou, ale ta záruka není plnohodnotná jako u nového auta koupeného tady v ČR. taky jsem přemýšlel nad nákupem nějakého Chevy v USA...Nebo Ford Crown Victoria....ale ty podmínky skutečně nejsou úplně ok
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Odpovědět

Zpět na „Kupujeme Cruze“