1. Slovensko-český zraz - Ako bolo (dojmy, foto, video...)

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět
Ozorák Mikuláš
Příspěvky: 315
Registrován: úte říj 24, 2006 19:21
Bydliště: Nové Zámky - SK

Příspěvek od Ozorák Mikuláš »

My sme tiež dorazili domov v poriadku. Musím vyjadriť veľké ďakujem Tebe Mipo za skvelú organizáciu celého zrazu. Vojta sa postaral o teplo a preto mu patrí tiež veľké ďakujem . Marian bol fantastický zo všetkých stránok ale hlavne ako nápojový referent - ale kačička pláva. Boli ste všetci úžasní a veľmi milí. Som veľmi rád , že som mal možnosť byť s Vami a spoznať Vás. Bol to môj prvý zraz a moja rodina spolu so mnou sa teší na ďaľšie stretnutie. Spoznal som vo Vás milých a veselých priateľov. Ďakujem každému za veľmi krásny víkend.
Miki
______________________________
Škoda 110 - červená
Daewoo Nexia GLE , 1,5 SOHC, 8V , 1996 - zlatá metalíza
Reklama
 

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Jo tady sa môžete pozrieť ako sa robí spoločné fotoObrázekObrázekObrázek

Obrázek Obrázek Obrázek

Ten utekajúcí fešák je hádajte kdo no predca eMKa S to najlepšie čo doma mámeObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

Tak aj som doma. Bolo fantasticky. Vdaka Mipo, že si nás dal takto dokopy a že si vybavil také super počasie. Toto bol moj 4.zraz, ale prvý s pekným počasím. A dokonca výnimočne pekným ...
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

-peha- píše:...
Ten utekajúcí fešák je hádajte kdo no predca eMKa S to najlepšie čo doma mámeObrázekObrázekObrázek
......
Diky za lichotku :lol: :lol:
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Tak pokračujeme ........ :lol:
Každý čo ho najviac zaujímá :lol: Obrázek
A na skalu neleze najstarší a najmladší :lol: Obrázek
Keď chlapi pijú ženy...lezú (Miki je tam ako dozor):lol: Obrázek
A hlavne návrat krásnej zelenej žabky po tom čo ho vandal zriadil :lol: Obrázek
No a potom svetlušky a ich nočná show :lol: :lol: :lol:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
kinats
Příspěvky: 45
Registrován: pon led 16, 2006 10:31
Bydliště: Modra

kacicka

Příspěvek od kinats »

Pozdravujem z tepla domova, bolo to proste super, dik Vam vsetkym za nezabudnutelny zazitok.
p.s. Ta kacicka mi asi prischne ....co?
DAEWOO ESPERO 1,5 /1996
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

:D asi jo i kdyz me mrzi ze jsem zrovna u tohohle nebyl.
Jinak se taky hlasim ze jsem dorazil zda se ze uplne posledni a taky radne unavenej.na tachometru sviti 840km coz je docela vykon na korejce :D ale samo podekovani organizatorovi a vsem zucastnenym a LIFELIKE ze nas nadherne provedla sulovskymi skalami.perfektni
P.S ivetko nohy neboli tolik jako zada a hlava.pro dnesek toho mam uz dost jdu spat.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

Kluku, ja su rad ze som ta videl zasa po roku aj nieco. A skoda ze som nemohol zostat aj na nedelu, istotne by som sa pokusil tiez ist na sulovske skaly. je to tam nadherne, pohlad zo zrucaniny hradu je proste super. Najkrajsi je ale na vecer...

Mam niekde aj foto doma ked som tam bol vecer fotit len tak na skok :-)
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

:D no na skok :D jasne taky sem te zas rad videl a skoda ze nemohl blue . ano mas pravdu vecer by to muselo byt opravdu fantasticke.fotky dodam hned jak budu doma driv z prace a casem treba i nejake videjko.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Pár informací:
Zúčastnilo se 27 vozidel, z toho:
MATÍZ 8
NUBIRA Combi 3
NUBIRA sedan 1
NEXIA 3
LEGANZA 3
KALOS 3
LANOS 2
ESPERO 2
AVEO 1
HONDA Civic 1
Celkem 57 lidí včetně dětí (možná ten počet není úplně přesný, ale dost se to tam hemžilo).
Najel jsem celkem 560km, průměrná spotřeba 5,41/100km
.... a kačička pláva



Další fotky příště Obrázek
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

A málem by som zabudol tento ohniví mužík je náš Vojtík :lol: :lol: :lol:
a nebojte keď sa plameň priblížil prudko(na svoj vek až neuveritelne)uskočil takže nezhorel :twisted: :twisted: :twisted:

Obrázek

A ješte dačo o statonosti tohoto muža...dáka potvora mi ukradla čiapky z ventilkou a utekal ten chmaták preč lenže daleko nedobehol ...statočný Vojta mu podkopol nohy čiapočky mu vzal kopol ho a po té mi ich vrátil ...je to velmi statočný kluk sláva mu...VOJTÍKU díky za čiapky a si píš že Ti to vrátim :twisted: :twisted: :twisted:
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alvin »

Chlapci a dievčatá,už sa opakujem,ale fakt mi bolo s vami fantasticky,ešte dnes som plný dojmov ,veľmi banujem,že som nemohol ostať sa Vami do dnesška,ešte raz ´dakujem hlavne Mipovi a všetkým,čo sa podieľali na zorganizovaní tohto nádherneho dníčka.
Fotky,čo som nacvakal budú,až keď docvakám celý film,takže nesľubujem kedy to bude,možno aj po vianociach :lol: :lol: :lol: ,ale určite to bude,aspoň dúfam,že tie zábery vyjdú 8) ,fakt boli ste všetci skvelí nemalo to chybu.
P.S: toho chmatáka ste mali potom ešte očúrať,pardón dámy,ale ibné si ani nezaslúžil :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: ,aby si to zdobre zapamätal,že sa nemá siahať na cudzie autá kradmou rukou -P
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
Iveta
Příspěvky: 518
Registrován: pon kvě 15, 2006 22:29
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Iveta »

To - Alvin, souhlasím s tebou taky jsem plná dojmů ani zaspat nemůžu a pořád odlítávám na forum jestli se zase objevily nové fotky. Setkání bylo vážně super ;) . Už aby byl Baldovec, jenomže ten je ještě daleko. :cry: Ale těším se až zase budu ,, šoulat " kuličky a klidně i 200 kousků. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od J.Bad »

Tak jsem snad první se souborama - tady je odkaz je to první díl a bude druhej - ale je nějakej problém s EDISKEM na mojí straně - tohle tam cpu od 17ti hodin - no přestanu se vykecávat a šup stahujte!!
http://www.edisk.cz/stahni/65258/Manin_ ... 4.7MB.html
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

No teda Ivet já mám takovej dojem že kdo neví tak se diví že jaký kulky si to šoulala :twisted: :twisted: :twisted: :lol:
Odpovědět

Zpět na „Srazy“