aky mobil maju Daewaci ?

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

milosh píše:Nojo, ale kolik musis dat za mobil s fotakem, aby to byly fotky na urovni a ne rozmazany 640x480? deset litru za mobila nedam, to radsi mobil za bura a fotak taky a kvalita bude uplne jinde :o)
Jasně, je to otázka priorit. Já za něj dal 9(7+2) i s 1GB kartou. Jedu teď na dlouho pryč, takže to, že budu mít velmi slušný foťák (nesrovnatelný s čímkoli jiným v mobilech), mp3, rádio, video přehrávač, flashdisk v jednom s telefonem a to se mi šikne :)
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Reklama
 

Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

no bejt dlouho pryc a spolehnout se na "fotak" v mobilu .. sakra to by se me nechtelo .. mam radsi poradny zrdcadlovky co umej i tocit (min. 640x480) ,aby kdyz neco privezu a budu se k tomu vracet po letech melo opravdu kvalitu

k750i je gut,ale porad je to momentkovej fotomobil na fotky z hospody,kdyz se tam objevi stripterka :-))
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Damek
Příspěvky: 876
Registrován: pát srp 06, 2004 15:31

Příspěvek od Damek »

Ja mám dosluhujúcu S55,takže prichádza čas na zmenu.
Ale v živote som bol najspokojneší s Nokiou 7110,keby bola menšia,tak sa jej nikdy nevzdám. :cry:
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

DREAM píše:no bejt dlouho pryc a spolehnout se na "fotak" v mobilu .. sakra to by se me nechtelo ..
Beru i postaršího kompakta 3mpix / 3opt., ale toho nebudu vláčet všude ssebou, že? A taky chudák malá baští jen 128MB karty :(
DREAM píše:mam radsi poradny zrdcadlovky co umej i tocit (min. 640x480)
Tak to bych rád viděl zrcadlovku, co umí točit video. Třeba fakt nějaká existuje, ale zatím jsem neviděl...

DREAM píše: ,aby kdyz neco privezu a budu se k tomu vracet po letech melo opravdu kvalitu
Souhlas, jen ta kvalita je ošidná, vždy se dá totiž zlepšit a to co ti vyhovuje, je vyhovující jen relativně
DREAM píše:k750i je gut,ale porad je to momentkovej fotomobil na fotky z hospody,kdyz se tam objevi stripterka :-))
S tím si dovolím nesouhlasit. Je to sice hračka, ale zatím mi z toho lezou fotečky moc pěkné. Chceš něco konkrétního vyfotit a vystavit AS-IS? Hlavně se mi líbí ta pohotovost. Mobil přeci jen tahám úplně všude, až tak, že mě v Piešťanech Ivan nařkl, že si na záchodě fotím .... :oops: Tímhle mu to oplácím:

Obrázek
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

nj ono sou fotky a fotky... ja treba pri foceni pouzivam makro,nastaveni casu,clony,zaoistreni na jeden objekt atd.. a to u vsech fotek pokud nekam jedu ,takze fotak v mobilu gut,ale je to pouzitelny jen na dokumentacni fotky na web (ikdyz je to 2Mpx)..ale v zasade ti to neberu,ale spolehat se na fotak v mobilu jao na hlavni me prislo dost divny,proto ta reakce

jinak zrdcadlovka co umi natacet video jsem myslel "zrdcadlovka" sry.. klasickej digital kolem 10-15kkc
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

DREAM píše:nj ono sou fotky a fotky... ja treba pri foceni pouzivam makro,nastaveni casu,clony,zaoistreni na jeden objekt atd.. a to u vsech fotek pokud nekam jedu ,takze fotak v mobilu gut,ale je to pouzitelny jen na dokumentacni fotky na web (ikdyz je to 2Mpx)..ale v zasade ti to neberu,ale spolehat se na fotak v mobilu jao na hlavni me prislo dost divny,proto ta reakce
Makro i ostření na objekt K750i umí, priority clony ani času neumí, ale to neumí ani můj kompakt a žiju bez toho a fotím skoro furt "na zelený". Škoda, že při locknutí focusu K750i nelockne i clonu, čas a citlivost. Ale což, je to mobil... Btw. tiskl jsem z K750i na A4 a plně mě to uspokojilo

Zásadně nechci srovnávat foťáky s tímhle mobilem, ale na druhou stranu už tenhle mobil není možné srovnávat, co se focení týče, s mobily jinými. Poodskočil jim o značný kus. Další skoky budou, až Phillips vrhne na trh komerční verzi vodní čočky, pak půjde udělat i zoom v miniaturních rozměrech.
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

momentalne Nokia 6230

predtym:
Phillips nejaky uz neviem aky
Nokia 3210
Nokia 6310i
a este na NET mam Siemens A55 flasnuty na C55 + kabel - ten je momentalne na predaj

Najviac som bol spokojny s Nokiou 6310i, doteraz ho pouziva mama, nieje to sice telefon pre babu ale vydrz baterky ajednoduchost ovladania je super.

N6230 mi vydrzi jeden den, a N6310i vydrzala aj 4 dni, ale ja dost volam takze to preto tak mao vydrzia mne baterky. Inak mame vydrzi N6310 okolo 11 - 14 dni, ale ona zasa malo vola a sms nepise, v noci nevipina a ani ja.
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Uživatelský avatar
Loobo
Příspěvky: 172
Registrován: čtv zář 09, 2004 22:23
Bydliště: Praha

Příspěvek od Loobo »

vivat K 750i :lol:
Je to bomba pratele!!

na fotaku se usazuje prach, hlavni prednost je, ze mobil clovek nosi furt s sebou a ma tak fotak furt po ruce.
Nejvice mi chybi zoom ( tak delam vice kroku dopredu), vadi mi nadmerny sum pri fotkach v noci a diky nizke hmotnosti se to obcas mazne ( co by ale clovek cekal od mobilu ;) )
Červený Matiz 0.8 CD (dual airbag, ABS, posilovač, stylový interiér, zadní kšilt, atd. )
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Tak abych se taky pridal, mam dve "vykopavky" :):
Ericsson R520m a Sony Ericsson T68i.
A jsem spokojenej, telefony maji zhruba to, co po nich chci, oboji umi volat, ma to dost mist na kontakty, kdyz potrebuju, pripojim se na WAP, ma to GPRS a Bluetooth. A hlavne, 520 ma jeste cernobilej displej a kdyz je clovek v blbych svetelnych podminkach, neznam nic lepsiho.
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

A k fotakum v mobilech? Koukam ted po nejakym PDA, tam je to podobny. A vybiram mezi PDA bez fotaku, protoze kdyz vidim, jak to foti tak to bych nechtel. Ale znam se a vim, ze kdybych to mel, tak uz bych sice brblal nad kvalitou, ale nechtelo by se mi kupovat fotak. Jen megapixely kvalitu nenahoni, je potreba i objektiv (a nejen ten). Barevne podani neni nic moc, rovne linie nejsou moc rovne...
Damek
Příspěvky: 876
Registrován: pát srp 06, 2004 15:31

Příspěvek od Damek »

Zoom v mobile je len otázkou času. Sú predsa minifoťáky,ktoré zoom majú len pomocou zmeny uhlou a to je fakt mini,takže to niekto do mobilu určite nacpe.
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

Tak to bych rád viděl zrcadlovku, co umí točit video. Třeba fakt nějaká existuje, ale zatím jsem neviděl...

Existuje, je tedy digitalni ale Olympus 750UZ Movie videa toci a rovnou v MPEG4
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

Ja jinak pouzivam jiz druhy rok telefony Samsung, predtim D410 ted D500e. Neni nic co by se jim dalo vytknout, jsou opravdu bez konkurence. Jedine mozna pouzivani pam. karet ale i 90Mb vnitrni pameti staci.
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

Loobo píše:vivat K 750i :lol:
Je to bomba pratele!!

na fotaku se usazuje prach, hlavni prednost je, ze mobil clovek nosi furt s sebou a ma tak fotak furt po ruce.
Nejvice mi chybi zoom ( tak delam vice kroku dopredu), vadi mi nadmerny sum pri fotkach v noci a diky nizke hmotnosti se to obcas mazne ( co by ale clovek cekal od mobilu ;) )
Samsung D500 zoom ma 4x
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Uživatelský avatar
Mr.Problem
Příspěvky: 264
Registrován: ned čer 19, 2005 22:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Problem »

Já mám samou historii :-) používám ale všechny: NOkia 3310, Motorola V220 a SIemens A60.
Daewoo Nubira I 1,6/16V CDX, černá sedan plná výbava.
Můj webík se vším :-) http://servisvm.cz a http://firmyzregionu.cz
Odpovědět

Zpět na „POKEC“