Centrální zamykání

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: Blue Lanos, Scorpion.11, lomngi

Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 1345
Registrován: sob bře 11, 2006 20:53
Bydliště: Hopsa hejsa do Brandejsa

Příspěvek od Hynek »

Je to skutečně tak. Stejně to "pracovalo!" i na Nesince před montáží DO. :roll:
NEXIA DOHC 16V GTX 3dveř. ,Klíma, NAVIGON TS 7000T,
KALOS 1,2.,Klíma.
Reklama
 

Mihalka255
Příspěvky: 35
Registrován: stř led 21, 2009 10:37

Příspěvek od Mihalka255 »

Tak a uz pisem sem aj ja, takze poporiadku:
NaAveu 1,2 sedan 4dv mi central pri otvarani z vodicovej strany neodomkne dvere spolujazdca. Tietodvere musim otvorit bud klucikom z vonku, alebo vytiahnutim stoplika z vnutra auta. Taktiez nejdu zamknut. Stoplik ide lahucko, tak ako na ostatnych dverach. Myslim, ze aj mechanizmus zamku je v poriadku, kedze idu lahko otvorit klucom, alebo kluckou, ked su dvere odomknute. Ako sa rozobera tapacirung,pozrel by som to, alebo mate inu radu? Do servisu sa mi s tym nechce.
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

U GM je většinou jen jeden ovladací motorek,takže když vám někdo bude páčit zámek na kufru,tak neotevře celé auto,ale jen kufr. Já to Nexie vyřešil centrálem na D.O. ted už druhým kouskem,protože ten první se sám otvíral. :roll:
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Mihalka255
Příspěvky: 35
Registrován: stř led 21, 2009 10:37

Příspěvek od Mihalka255 »

Skoro ma porazilo, dnes som sa chystal otvorit creva vo dverach, ze preco nejde ten central. Priblizil som sa k autu s vercajgom, otvorim vodicove dvere a hľa, cvak a už odrazu fungovali aj spolujazdcove. Asi sa ma ten korejec zlakol... alebo neviem co su to za nadprirodzene sily. :shock: :lol: :P :twisted: ;)
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Jestli je to stejné jako tehdy u Nubir, tak to dodělávají v servisu na přání ;) Na Nubirách bylo standartně jen centrál klasika. Ale to spíš kolegové s Aveem a novými zkušenostmi řeknou...
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
saamm
Příspěvky: 818
Registrován: úte led 13, 2009 19:21
Bydliště: Kraj - Zlín

Re: Centrální zamykání

Příspěvek od saamm »

Pánové a majitelé AVEA Vás se ptám. :?:
Kdo máte zkušenost s dodatečnou montáží DO k centrálnímu zamykání.
Pokud jsem neměl DO tak dveřmi od řidiče jsem odemkl celé auto a dveřmi u spolujezdce jen ty dané dveře. -i Kontrolka imobilizeru u hodin nevykazovala žádnou činnost. Což je normální a správně. -i
Po namontování DO dveře od řidiče klíčem odemknu a ostatní zůstanou uzamčeny. -P Dveře od spolujezdce klíčem odemknu a ostatní zůstanou uzamčeny. -i JE TO NORMÁLNÍ ? :?: :?:
DO odemkne celé auto – to je správně. -i
Dále po uzamčení DO by měla začít fungovat kontrolka imibilizeru a imobilizer, dále při odemknutí klíčem by měla zůstat kontrolka imobilizeru a imobilizer v činnosti a vozidlo by nemnělo chytit. ( Starter točí ale vozidlo nenastartuji .) A nebo se pletu? Možná u AVEA je to jinak ?
Prosím kdo jste si nechávali dodělat DO napište jak to funguje Vám.
Kdo máte originál DO tak prosím napište taky jak Vám to funguje.
Děkuji.
Předpokládám že si ze mne dělá někdo ???????

člen AVEO Fanclubu č.4

Od 27.5. 2014 již jenom člen.
Uživatelský avatar
Billi James
Příspěvky: 14
Registrován: úte led 13, 2009 23:37
Bydliště: Bratislava

Re: Centrální zamykání

Příspěvek od Billi James »

Ahojte!

Co sa tyka toho DO k CZ tak to urcite nieje normalny stav. Ked odomknes klucom ma sa odomknut cele auto. Nato je v dverach instalovany prepinac od vyroby. Ked sa montuje central tak sa musi do vodicovich dveri vrazit motorcek lebo ten tam neni... Ja osobne pri montazi DO k CZ alebo alarmu s tym originalnym sistemom zamikania co je z fabriky nic nerobim iba dodam motorcek a ten napajam napriamo z alarmu alebo modulu DO.Tym padom ostane funkcia odomknutia klucom zachovana... je to jednoduche riesenie ale podla mna najlepsie...
Kontrolka imobilizeru ti pravdepodobne nezacne blikat lebo povodny central nevie o tom ze sa auto zamklo (na to tam je v dverach ten prepinac ktory dava impulz do modul CZ. evidente ho ten niekto kto to DO montoval odpojil...)
Ale vôbec to nemusi byt tak ako som napisal, elektrika je zaludna vec :mrgreen: :lol:
Odpovědět

Zpět na „Aveo - Elektronika“