CHevrolet Epica

Nový model

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx

Uživatelský avatar
hladolef
Příspěvky: 822
Registrován: sob dub 01, 2006 09:26
Bydliště: Baka

CHevrolet Epica

Příspěvek od hladolef »

Chevrolet Malibu LTZ 2.4 AT..06.2013 EX - Chevrolet Evanda CDX Sport03.2006
Reklama
 

dwch
Příspěvky: 2
Registrován: sob kvě 06, 2006 00:47
Bydliště: Praha 10

Příspěvek od dwch »

Počkám až to bude za babku :idea:
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Dneska jí ukazovali v autosaloně na Primě :? a abych pravdu řek, jestli je jenom půlka keců od nich pravda tak to nechci ani vidět. Navoněná bída. Nemá to rádo rychlou akceleraci ani prudký brždění, nesnáší rychlej průjezd zatáček... prostě auto pro důchodce (jo a byl to 2,5L) a navíc tak pro dva páč je vzadu nic moc místa a blbě zkosená střecha. Jsem zvědavej až se bude prodávat, tak jí okouknu ale myslim že už v korejskejch vodách příště lovit nebudu. I když Aveo mně dostalo, teda až na ten crashtest.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Autosaloňáci mají se mi zdá občas přehnané nároky na jízdní vlastnosti...furt prohánějí Focus ST, Imprezu STi a podobně a ztrácejí soudnost...

Co se týče prudké akcelerace a prudkýho brždění, tak bych se toho nebál...už jen proto, že to má velký rozvor, víceprvkovou zadní nápravu, kotouče na všech kolech...v proklínaném Světu Motorů Epicu docela chválili... ;)
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
hladolef
Příspěvky: 822
Registrován: sob dub 01, 2006 09:26
Bydliště: Baka

Epica

Příspěvek od hladolef »

Chevrolet Malibu LTZ 2.4 AT..06.2013 EX - Chevrolet Evanda CDX Sport03.2006
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Epica

Příspěvek od Krtek »

Lacíka i Kalose hodnotili celkem dobře takže tohle zatim považuju za nic moc. Jo a tady si testy nespletli, někde je to Epica už dávno, Evanda se to jmenuje jenom někde, holt klasickej daewroleťáckej chaos
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
hladolef
Příspěvky: 822
Registrován: sob dub 01, 2006 09:26
Bydliště: Baka

Epica

Příspěvek od hladolef »

Na testy aut od nejakych skodovaku bych moc nedal,Jsou placeni za to aby se prodavala jejich auta.Kdysi jsem si taky koupil auto(Audi)podle testu a do roka 5krat v servise a jednou dokonce mne museli odtahnout z z dalnice.Tyto problemy jsem nemnel jenom ja, protoze v servisu byla cekaci doba aj. 14 dni.Tyto problemy maji aj jine znacky.Jak uz jsem jednou psal staci se podivat do autoservisu a podle toho si auto koupit.Proto jsem taky koupi Evandu az uz se prestala vyrabet.
Chevrolet Malibu LTZ 2.4 AT..06.2013 EX - Chevrolet Evanda CDX Sport03.2006
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Epica

Příspěvek od Krtek »

hladolef píše:Na testy aut od nejakych skodovaku bych moc nedal,Jsou placeni za to aby se prodavala jejich auta.Kdysi jsem si taky koupil auto(Audi)podle testu a do roka 5krat v servise a jednou dokonce mne museli odtahnout z z dalnice.Tyto problemy jsem nemnel jenom ja, protoze v servisu byla cekaci doba aj. 14 dni.Tyto problemy maji aj jine znacky.Jak uz jsem jednou psal staci se podivat do autoservisu a podle toho si auto koupit.Proto jsem taky koupi Evandu az uz se prestala vyrabet.
To znam, nás se Soptíkem odtahovali 2x :twisted: :twisted: :twisted: si představ ty keci když stojíš před fabrikou, čekáš na odtah a slyšíš, no jo, hlavně že má nový auto, hlavně že má korejce, ten ušetřil :twisted: :twisted: :twisted:
Jak jsem koukal na ten horní odkaz tak se dá ta jepice už v rajchu normálně koupit ? By to tam vyšlo na nějakejch 522 tis kč, což by byla paráda, obzvlášť jestli se budou zase tolik lišit výbavy jako třeba u Evandy
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
hladolef
Příspěvky: 822
Registrován: sob dub 01, 2006 09:26
Bydliště: Baka

Příspěvek od hladolef »

Ty Epice co stoji 17000€ jsou vystavni kusy(Genf).Jinak 26 290€ smerem nahoru a to teprve od cervna. http://www.rp-online.de/public/article/ ... ell/324760
Chevrolet Malibu LTZ 2.4 AT..06.2013 EX - Chevrolet Evanda CDX Sport03.2006
Uživatelský avatar
Cudro
Příspěvky: 326
Registrován: úte led 10, 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Cudro »

Ja si urobim vlastny nazor az ked sa v nej odveziem. Kolega ked kupoval Nubiru I tak sa tiez najprv zazeral a ked som to auto vyskusal, tak som zmenil nazor. Potom som si ju kupil tiez a nikdy som nelutoval. Netreba hned verit tomu co hovoria na Prime. Je to komercna televizia a tak treba k nej pristupovat. Podla nich je najlepsi program Vyvoleni. :)
Chevrolet Evanda CDX 2.0, olivovostrieborná metalíza.
Predtým Daewoo Nubira I, Skoda 120 GLS
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Jasně Primáci to trošku přehánějí při testech nám pěkně poničili jedno auto co testovali a ještě to ukázali a hrozně se divili že to auto neopřežilo skok asi půl metru do výšky a dálky na polní cestě a rosekali kryt pod motorem :cry:i když to auto byl Ssangyong Rodius obrovský přes 5 metrů a 2.5 tuny vážící monstrum :?
Uživatelský avatar
Cudro
Příspěvky: 326
Registrován: úte led 10, 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Cudro »

Neviem ako je to v Cechach, ale tu na Slovensku ma stve ze ostatne znacky davaju na testy v casopisoch auta s najvyssou vybavou ale Daewoo resp. Chevrolet da naslabsie prevedenie. Minule v nejakom casopise testovali Lacetti s motorom 1.4 l s najnizsou vybavou. Potom sa stale cudovali ze to auto netaha a ze to ma skromnu vybavu. Ked si to niekto precita, tak sa po Lacetti ani neobzrie. Keby som bol obchodnik tak tam poslem Lacetti 1.8 CDX nech urobim znacke dobru reklamu. Ja viem ze ti novinari s tymi autami zaobchadzaju hrozne ale co sa da robit. Myslim ze za pozitivnu reklamu to stoji.
Chevrolet Evanda CDX 2.0, olivovostrieborná metalíza.
Predtým Daewoo Nubira I, Skoda 120 GLS
Olda
Příspěvky: 649
Registrován: čtv bře 17, 2005 15:11
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Olda »

petrm píše:Jasně Primáci to trošku přehánějí při testech nám pěkně poničili jedno auto co testovali a ještě to ukázali a hrozně se divili že to auto neopřežilo skok asi půl metru do výšky a dálky na polní cestě a rosekali kryt pod motorem :cry:i když to auto byl Ssangyong Rodius obrovský přes 5 metrů a 2.5 tuny vážící monstrum :?
Něco podobného jsem provedl s transitem :lol:
3-4 metry do dalky a pulmetru nad zemi tam bylo (pitomci-ve smyslu skočíme si?:))) :roll:
Ten přejezd vypadal mírněji :lol:
Renault Laguna GT 98, modrozelená, 3.0 V6 24V, 140KW-ex automat-nyní manual, plná polní, žihadlo
Nexi 1.5 16V Red Sedan-se odstěhovala do prahy
Fiat Uno 1.5i-zvaný arcixindl-je v pánu
Renault Laguna combi 98-se odstěhovala se do zlína
Obrázek
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

Něco pro Krtka - prý je tam šestihrnek..... :D

http://www.novinky.cz/auto/zname-ceny-c ... 4brnr.html
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
hladolef
Příspěvky: 822
Registrován: sob dub 01, 2006 09:26
Bydliště: Baka

CHevrolet Epica

Příspěvek od hladolef »

Chevrolet Malibu LTZ 2.4 AT..06.2013 EX - Chevrolet Evanda CDX Sport03.2006
Odpovědět

Zpět na „EPICA“