Tlmiče

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
kloki
Příspěvky: 24
Registrován: sob srp 27, 2005 13:20
Bydliště: Sereď

Tlmiče

Příspěvek od kloki »

Zdravím majiteľov Evandy. Práve som dočítal príspevky o ABS/TCS a s úškrnom konštatujem že viem čo ma čaká. Hučí mi pravé kolo (náboj) a svietia kontrolky a tak najvyšší čas poohliadnuť sa po ponuke náhradných dielov. Mám ale iný problém, chcem vymeniť všetky tlmiče len akosi sa nedokážem prepracovať k nejakému cenníku. Na internete som nenašiel žiadny tlmič originál a tobôž nie nejakú cenu, aby som mal aspoň predstavu čo ma čaká. Predajca dielov v Seredi sa pokúšal tiež ale nakoniec ma odkázal na sklad v Piešťanoch. Ak niekto máte info podělte sa so mnou o skúsenosti. Vopred ďakujem. Mimochodom v inom príspevku som písal o svojich skúsenostiach s Evandou. Po niečo vyše roku som nagúľal s mojou Evandou niečo vyše 23000 km, dnes mám na odometri 156000 a porucha žiadna. Drobnosti ako filter a brzd.doštičky sú samozrejmosť na každom aute a prepálený pletenec na výfuku je po toľkých kilometroch veľmi slušný výkon. Nedám na tú moju dopustiť aj keď jej dávam poriadne do frňáka. Spotreba dlhodobo 8,2-8,7 bez ohľadu na ročnú dobu je na 2.0i super. Čo by za to dali majitelia Fábie 1.2 HTP keď im to pri 120/hod začína žrať aj trávu okolo cesty :-))).
Tak ešte raz poprosím tie info k tlmičom ak sa nájdu. Prajem veľa pohody pri jazdení.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Cudro
Příspěvky: 326
Registrován: úte led 10, 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Re: Tlmiče

Příspěvek od Cudro »

Ja chodim do servisu vo Fancare. Skus ist na ich stranku www.fancar.sk a poslat e-mail, kolko by u nich v servise stala vymena tlmicov.
Chevrolet Evanda CDX 2.0, olivovostrieborná metalíza.
Predtým Daewoo Nubira I, Skoda 120 GLS
Uživatelský avatar
hladolef
Příspěvky: 822
Registrován: sob dub 01, 2006 09:26
Bydliště: Baka

Re: Tlmiče

Příspěvek od hladolef »

Chevrolet Malibu LTZ 2.4 AT..06.2013 EX - Chevrolet Evanda CDX Sport03.2006
Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 3598
Registrován: ned říj 10, 2004 20:09
Bydliště: Mexico City
Kontaktovat uživatele:

Re: Tlmiče

Příspěvek od JRD McLAREN »

Napish mi do SZ presny typ auta, ci mash ABS/TCS a podobne "blbiny"
popripade daj cele VIN cislo, skusim ti vyzistit co sa daa...

a aj ci xesh teda "originaly", ktore su tiez plynovo-kvapalinove, alebo nieco "trosku tvrdsie - sportovejsie" KAYABA...
az si dobre pametam, tak niektore Leganzy mali taky "gombik" ze SPROT, a tie mali potom aj ine tlmice...
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu//
Opravy vašich plechových miláčikov
vojcza
Příspěvky: 1
Registrován: pon zář 03, 2012 10:20

Re: Tlmiče

Příspěvek od vojcza »

ja zas vsechny nahradni dily beru z r-speedu ( http://r-speed.cz/ je to v nachode, ja jsem z jaromere) a kolikrat mi sehnali i originalni dily, co jsem nikde nesehnal nebo se musely slozite objednavat z daleka.
Odpovědět

Zpět na „EVANDA“