Navigace Chevrolet

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Odpovědět
Uživatelský avatar
johnlord
Příspěvky: 322
Registrován: úte čer 28, 2011 17:34
Bydliště: Brníčko u Zábřeha na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Navigace Chevrolet

Příspěvek od johnlord »

Rád bych Vás poprosil o poznatky s touto navigací. Dodavatelem je NavTeq.
Nevím třeba jak je to s aktualizacemi. Na jejich stránkách jsem se toho moc nedozvěděl, není tam ani podpora pro chevrolet (spoustu jiných značek)
Platí se, či neplatí ???

Já ji tam mám a základní navigování zatím v pohodě. Někde jsem četl, že pokud pojedu do zahraničí, musím nahrávat nové mapy ???? Není to divné ?

Tak prosím o jakékoliv poznatky k této interní navigaci

Díky
Orlando 1.8 Eco-Tec benzín LTZ, barva bílá + navigace,

Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
naky
Příspěvky: 307
Registrován: pát čer 17, 2011 14:28
Bydliště: Praha

Re: Navigace Chevrolet

Příspěvek od naky »

prosim pokud jste uz nekdo propojoval iPhone preu USB s radiem v Orlovi, dejte vedet jestli to bere pisnicky ulozene v telefonu a pripadne jak se to zobrazuje na navigaci. Díííííííííík!!!

O samotne navigaci vim to, ze tam je nahran jen Baltsky region vcetne CR, pro ostani zeme jsou jen hlavni tahy, zadne konkretni misto a proto je zapotrebi nahrat pri prekroceni hranic, napr. Nemecke mapy a pokracovat dal. a to si jeste myslim ze se ty mapy musi dokonce kupovat.

na strankach NavTequ sem se dolkikal do sekce zakoupit update a tam se da KOUPIT aktualizace mapy a pripadne jine mapove podklady pro dalsi staty.
nic moc levnyho to neni co kus, to 109 eur :oops:
popravde toto se mi moc nelibi, protoze kdyz uz jsem za navigaci pustil do Cheviho nejakou tu korunu, tak bych necekal, ze si budu doplacet po takovych castkach za kazdou zemi zvlast. A kromu jetse mazat mapy ulozene na disku a nahravat nove pro zemi v ktere zrovna pojedu, to je krapet silene!!!!!

mapy sem nasel zde: link zde eshop by mel byt uz viklikany pro Orlando 2011
Chevrolet Orlando LTZ 2.0 VCDi 163k + navi MY2012 Europe + EkoChip 177k a 405Nm + VzduchFiltr K&N
Yamaha XVS 1300A MidnightStar
Uživatelský avatar
johnlord
Příspěvky: 322
Registrován: úte čer 28, 2011 17:34
Bydliště: Brníčko u Zábřeha na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Re: Navigace Chevrolet

Příspěvek od johnlord »

OK dík za info.

Co se týče přehrávání z telefonu, není problém, alespoň u mě. Já mám samsung Omnia i900. V telefonu si nastavím uložné zařízení jaku USB disk a pak se tlefon chová jako klasická přenosná paměť. Rádio si proskenuje složky a nabídne hudbu. Složky se dají v menu rádia jednoduše otvírat a procházet.
Zkoušel jsem i to, aby se telefon choval klasicky, jako že by přes USB šly hovory, ale to už nešlo.

Za tři týdny se chystám na slovensko, tak navi otestuju i v zahraničí. Zkoušel jsem si na nečisto nastavit navigaci a bez problému mi to cestu vypočítalo. Uvidím, co to udělá pak v reálu. Mám navi v telefonu, tak kdyby náhodou, mám zálohu.
Co vím, tak v seznamu států v navigaci jsem nenašel třeba Chorvatsko :evil: Tam se chystám příští rok.
Orlando 1.8 Eco-Tec benzín LTZ, barva bílá + navigace,

Obrázek
Pivson
Příspěvky: 177
Registrován: pon lis 23, 2009 13:03
Bydliště: Praha

Re: Navigace Chevrolet

Příspěvek od Pivson »

Tady co nabízí navteq do originál navigace ORLANDO

Jinak od modelového roku 2012 menší změna v navigacích ORLANDO - bude na SD kartě

http://www.navigation.com/is-bin/INTERS ... onMenu=YES
Uživatelský avatar
inza
Příspěvky: 588
Registrován: ned úno 13, 2011 22:07
Bydliště: Brno

Re: Navigace Chevrolet

Příspěvek od inza »

Pivson píše:Tady co nabízí navteq do originál navigace ORLANDO

Jinak od modelového roku 2012 menší změna v navigacích ORLANDO - bude na SD kartě

Vážně? Tak to ruším objednávku, čekám, a chci ho i s navigací :)
Chevrolet Orlando 1.8 AT6 MY2014 LTZ + LPG Obrázek
Honda Accord Tourer 2.4 VTEC AT 2007 140kW + LPG Obrázek
Uživatelský avatar
johnlord
Příspěvky: 322
Registrován: úte čer 28, 2011 17:34
Bydliště: Brníčko u Zábřeha na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Re: Navigace Chevrolet

Příspěvek od johnlord »

Hmm, tak myslím že zůstanu u svojí IGO v telefonu. Alespoň kvůli aktualizacím, tam to mám zdarma :-)
Ale zase nedám dopustit na pěknou grafiku rádia a nastavení. -i
Orlando 1.8 Eco-Tec benzín LTZ, barva bílá + navigace,

Obrázek
Uživatelský avatar
jmatyas
Příspěvky: 72
Registrován: úte čer 21, 2011 18:18
Bydliště: blízko Náchoda

Re: Navigace Chevrolet

Příspěvek od jmatyas »

Já před rokem koupil garmina http://www.alza.cz/garmin-nuvi-1350-lif ... 151088.htm a jsem spokojenej. Výborná navigace bez zbytečných kravinek a 4x ročně mapa celé Evropy zdarma doživotně. Usoudil jsem, že mapy jsou základ každé navigace a proto volba garmina lifetime.
Š120L, VW Polo, Chevrolet Kalos hb, Chevrolet Aveo sdn, Chevrolet Orlando 1.8 LTZ přestavěn na LPG (systém OSCAR-N OBD/CAN s reduktorem MAGIC 3 a vstřikovači VALTEK T34)
Obrázek spotřeba na LPG
Uživatelský avatar
Jožan
Příspěvky: 259
Registrován: sob čer 18, 2011 10:00
Bydliště: Broumov

Re: Navigace Chevrolet

Příspěvek od Jožan »

V úterý mě přijde ta moje navigace tak poreferuji,už mě chybí moje muzika "live".
Yamaha XJ6 Diversion,Yamaha WR 250R,Chevrolet Orlando 1,8LTZ černá metalíza
Uživatelský avatar
Jožan
Příspěvky: 259
Registrován: sob čer 18, 2011 10:00
Bydliště: Broumov

Re: Navigace Chevrolet

Příspěvek od Jožan »

Tak navigace je odzkoušena,funguje na výtečnou.
Nechci polemizovat nad mapami,určitě existují lepší,ale tato navigace má přehrávač videa-pouze ve formátu WMV.Překonvertoval jsem si svoje nej music DVD,fouknul to na kartu 16GB,zapnul FM vysílač,na radiu naladil zvolený kanál a ejhle,DVD 5 palců v autě jak řemen.S telefonem přes Bluetooth si rozumí výborně.Hovor se přijímá přes dotykovou obrazovku,tak můžu mít telefon schovaný v tý jeskyni a dobíjet přes USB.Má to aktivní držák který dobře drží nad radiem přicuclý na palubovce.Takže za 4500,-docela super.
Yamaha XJ6 Diversion,Yamaha WR 250R,Chevrolet Orlando 1,8LTZ černá metalíza
Uživatelský avatar
inza
Příspěvky: 588
Registrován: ned úno 13, 2011 22:07
Bydliště: Brno

Re: Navigace Chevrolet

Příspěvek od inza »

Nějakou fotku jak to vypadá bys neměl? Díky...
Chevrolet Orlando 1.8 AT6 MY2014 LTZ + LPG Obrázek
Honda Accord Tourer 2.4 VTEC AT 2007 140kW + LPG Obrázek
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: Navigace Chevrolet

Příspěvek od lomngi »

Jožan píše:Tak navigace je odzkoušena,funguje na výtečnou.
Nechci polemizovat nad mapami,určitě existují lepší,ale tato navigace má přehrávač videa-pouze ve formátu WMV.Překonvertoval jsem si svoje nej music DVD,fouknul to na kartu 16GB,zapnul FM vysílač,na radiu naladil zvolený kanál a ejhle,DVD 5 palců v autě jak řemen.S telefonem přes Bluetooth si rozumí výborně.Hovor se přijímá přes dotykovou obrazovku,tak můžu mít telefon schovaný v tý jeskyni a dobíjet přes USB.Má to aktivní držák který dobře drží nad radiem přicuclý na palubovce.Takže za 4500,-docela super.
Nechcem Ti brať iluzie. Ale myslím si že navigacia má služiť na to na čo je určena. Nie ako píšeš Ty. Že prehráva video, mp3. mp4, alebo že sú tam hry a ďalšie veci. To je síce pekné. Ale pre mňa navigacia má služiť na to aby ma na meter presne doviedol do cieľa. Ten telefón prepojenie v aute uznávam. To je dobrá vec keď šoféruješ a máš prichadzajúci hovor. Ale keď chceš volať ty,tak zasa to upútá pozornost od šoférovania keď listuješ v tel zozname. Ja to mám tiež tak že viem po súdiť. A keci že mne to nevadi ja to zvládnem a podobné neuznávam. Môže sa stať že nijaké decko vybehne na cestu práve keď sa venuješ tej super vymakanej navigacii. Tak ze môj osobny názor je taký že navigacia ma služiť na navigovanie. Mal som ich už pár. Od PDA až po mio. Ale najviac kvalitoua presnosťou ma oslovil garmin. Mám núvi1490 garmina lifetime
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Uživatelský avatar
Jožan
Příspěvky: 259
Registrován: sob čer 18, 2011 10:00
Bydliště: Broumov

Re: Navigace Chevrolet

Příspěvek od Jožan »

Já teda zásadně nikomu nevolám když řídím,na to si někde zastavím,ale když přijímám hovor,tak je rozhodně bezpečnější ťuknout na display v úrovni očí,než telefon někde honit po autě nebo z kapsy a zírat na něj.Nemluvě o policajtech.
Spíš jsem chtěl říct že za 4500 mám navigaci,handsfree a lcd 5" v jednom.Pak to vyfotím.
Yamaha XJ6 Diversion,Yamaha WR 250R,Chevrolet Orlando 1,8LTZ černá metalíza
prt
Příspěvky: 61
Registrován: pon kvě 23, 2011 20:55
Bydliště: kósek od Brna

Re: Navigace Chevrolet

Příspěvek od prt »

Ještě nám prosím Jožane sděl, co je to za navigaci.
orel LTZ 1,8 v bílé
Pivson
Příspěvky: 177
Registrován: pon lis 23, 2009 13:03
Bydliště: Praha

Re: Navigace Chevrolet

Příspěvek od Pivson »

Pro modelový rok 2012 je připravena nová navigace.
Bude na SD kartu
Menu je trošičku upravené - pár mini změn v názvech a textech
Navigace má označení 600

Velká změna jiné mapy - ČR, Chorvatsko, Slovinsko, Slovensko, Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: Navigace Chevrolet

Příspěvek od lomngi »

Ale stále nevieme značku. Ze je to model 600 0 to áno a ze je to na rok 2012 ale značku by sme radi vedeli. A na akom op systéme pracuje. Ci je možná aktualizácia bezplatná alebo nie
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Odpovědět

Zpět na „Orlando - Elektronika“