Elektrické ovládání oken - AVEO

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: Blue Lanos, Scorpion.11, lomngi

Uživatelský avatar
mino
Příspěvky: 1471
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:41
Bydliště: Rimavská Sobota

Re: Elektrické ovládání oken - AVEO

Příspěvek od mino »

Skus si to a zistíš že len pár sekund a potom už nie.
Škoda Roomster TSI
Reklama
 

Uživatelský avatar
jamal89
Příspěvky: 2065
Registrován: stř srp 05, 2009 21:40
Bydliště: Vinodol okr.Nitra

Re: Elektrické ovládání oken - AVEO

Příspěvek od jamal89 »

funguje to tak ze pokial neotvorim dvere da sa to ale po otvoteni dveri sa vsetko vypne svetla okna vsetko svieti len kontrolka na palubovke a vnutorne osvetlenie
ex 1x lada 2105 1,3...teraz 1,2 72k silver, komfort,
SS ,MOMO Corse,continental,WM sport,Sony,Sal,Hertz,
cutsprings
Uživatelský avatar
18lukin18
Příspěvky: 6140
Registrován: pát led 14, 2011 13:06
Bydliště: Aachen

Re: Elektrické ovládání oken - AVEO

Příspěvek od 18lukin18 »

ladinek píše::D mosin nevím jak jsem to udělal ale někdy mi ty okna jdou zatáhnout i po vydělání klíčku a někdy ne.Myslím si že je to tím jak vytáhnu klíček ze spínačky,nevím jestli jsem ho třeba nevytáhl ve špatné poloze.Někdy mi to jde někdy nee. :D A klidně se ptej od toho je forum -i my z tebe taky něco určitě vyptáme :PP:
Ahoj,já když vytáhnu klíček ze zapalování a neotevřu dveře tak je zavřu ty okínka ale jakmile otevřeš dvěře a klíček není v zapalování tak to už nejde,takže čidlo nebo něco takovéhle ho je ve dveřích ;)
Škoda 120
Škoda Felicia LPG
Renault Thalia 1,2 16V 2009
Chevrolet Spark
Chevrolet Aveo 1,2 16V,2009 (člen AVEO FANCLUBU)
Mitsubishi Lancer X SportBack 1.8 MiVec Invite
Carthell Prg
Uživatelský avatar
Macik
Příspěvky: 43
Registrován: sob pro 22, 2012 14:35

Re: Elektrické ovládání oken - AVEO

Příspěvek od Macik »

ahoj, chci se zeptat zda máte někdo zkušenosti s tím, že mě nejdou vytáhnout ani zatáhnout obě okna vzadu, pojistka je dobrá, měřil sem napětí a naměřil sem jen hodnoty měnící se mezi 1-11 volty, nevíte někdo čím by to mohlo být způsobené, jestli je na okna nějaké relátko nebo něco, které spíná chod oken? díky za rady
Chevrolet Aveo sedan LT+ 1.4 74 kW ECO-TEC 2011
Edgar
Příspěvky: 37
Registrován: ned pro 21, 2014 17:29

Re: Elektrické ovládání oken - AVEO

Příspěvek od Edgar »

jari píše:co mě vadí je ten debilní gogn zvuk, který doprovází otevřené dneře, jako bych to neviděl, nebo kontrolka je na palubovce, tak na co ta ,,znělka,, a naopak aby udělali rádio, aby se dalo spoštět bez klíčku v zaalování to ne...
Spousty věcí mají soudruzi s koree nedořešené
Ten gong je úplne logický, upozorňuje na to aby si neodišiel od odomknutého auta a kľúč nenechal v zapaľovaní :roll:
Aby Ti rádio išlo aj bez kľúča, stačí jednoduchá úprava v kabeláži - trvalé napájanie premostiť na rádiu so spínaným a výstup spínaného napájania nezapájať nikde.

Čo sa týka zatvárania okien bez kľúča, funguje to do 15 sekúnd po vybratí alebo kým sa neotvoria vodičove dvere. Stačilo by prečítať návod ;)
Aveo T250 sedan, 1.2 53kW
Odpovědět

Zpět na „Aveo - Elektronika“