Nová hudba

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

S.v.o.b.i.k
Příspěvky: 788
Registrován: sob úno 19, 2005 21:48
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S.v.o.b.i.k »

ven to nehraje skoro vůbec,ale vevnitř je to super...jen repráčky ve dveřík v palubce a vzádu v bocích sou nic moc,ale jinak zadek dost ok...na nějakym sraze to pustim..:)nejde mi o to abych trhal nějaký osutěže,ale abych s tim byl sám spokojenej:-D
Můj nový web o nexii
Http://nessi-gsi.kvalitne.cz
Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
Dark69
Příspěvky: 1338
Registrován: pát říj 05, 2007 15:11
Bydliště: v Nexii :)

Příspěvek od Dark69 »

Neviete mi niekto poradit?? chcem si kupit nove repro do auta do predu aj do zadu....a neviem ake...potrebujem poradit nejake v pohode ktore budu pasovat presne...bez velkych uprav...vdaka
Daewoo Nexia 1.5 16V, 66 kW, GLX Sedan, Tmavozelena metaliza..
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

Dark69 píše:Neviete mi niekto poradit?? chcem si kupit nove repro do auta do predu aj do zadu....a neviem ake...potrebujem poradit nejake v pohode ktore budu pasovat presne...bez velkych uprav...vdaka
Do přístrojovky jdou jen ty o průměru 100mm. Do zadu bych to viděl stejně,ale to máš lepší si koupit 6x9" a vyřezat plato,pak to bude hrát. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Damek
Příspěvky: 876
Registrován: pát srp 06, 2004 15:31

Příspěvek od Damek »

Do sedanu sa moc dobre nereze
Uživatelský avatar
Dark69
Příspěvky: 1338
Registrován: pát říj 05, 2007 15:11
Bydliště: v Nexii :)

Příspěvek od Dark69 »

Mam sedan..a raz tu niekto pisal ake tam presne pasuju repraky do zadu aj do predu a poslal aj link na ne...len neviem kde to je hladal som vo vsetkych temach :? ...napiste niekto ake kto ma a bez uprav najlepsie...som zastanca klasiky od vyroby velmi :lol: u mna tuning ani nic podobne nema sancu ;) ani chrom :P a milujem original nexiacke puklice ziadne elektrony 8) :lol: :lol: proste som uz taky :D
Daewoo Nexia 1.5 16V, 66 kW, GLX Sedan, Tmavozelena metaliza..
S.v.o.b.i.k
Příspěvky: 788
Registrován: sob úno 19, 2005 21:48
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S.v.o.b.i.k »

Co se týče tuningu nexie, tak sem už pomálu taky zkončil, koupil sem si mondeo a na to už ani nešáhnu jen folie a dost...Jinak tu muziku ti určo někdo poradí..
Můj nový web o nexii
Http://nessi-gsi.kvalitne.cz
Obrázek
ferino28
Příspěvky: 811
Registrován: čtv čer 21, 2007 22:23
Bydliště: Cadca

Příspěvek od ferino28 »

Dal som tam v pohode Groun Zerro Titan 6"x9". Trebalo len vyrezat do toho plata. Do plechu som ani nesiahol. Pod tym platom je este hruby molitan, takze ked som tam dal reprak, tak ten kos pekne vosiel do tej diery, kedze je do konusu, len sa musi clovek trafit. Ono sa to tazko radi aky priemer bez upravy, kedze repro maju rozdielne kose, ale 18 cm-vy by tam mal vojst bez problemu.
Uživatelský avatar
cukrar
Příspěvky: 283
Registrován: ned led 27, 2008 13:15
Bydliště: BRNO

Příspěvek od cukrar »

S.v.o.b.i.k píše:Co se týče tuningu nexie, tak sem už pomálu taky zkončil, koupil sem si mondeo a na to už ani nešáhnu jen folie a dost...Jinak tu muziku ti určo někdo poradí..
Ahoj už jsem o tobě dlouho neslyšel máš aspon nový foto pošli, at máme na co koukat:-) jak to jezdí,,, :D
1. Daewoo Nexia 1.5 r.v.1997 (koupeno v r. 8/2006-prodáno v r. 8/2009)
2. Citroen Berlingo 1.6HDi r.v.2006 (koupeno v roce 8/2009)
Uživatelský avatar
SkylineGTR
Příspěvky: 1463
Registrován: čtv úno 05, 2004 09:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SkylineGTR »

Tak nás opouští další daewák??? Chjo.... Ale zdrhnout do Mondea, to jsi přehnal! :shock:
Daewoo Lanos 1,6 16v - Remus + Denso + KD + OMP + KYB + H&R + O.Z ;o)

http://s10.gladiatus.cz/game/c.php?uid=111067
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

nexia

Příspěvek od Serpico »

...to svobíku pěkný, ale já potřebuju kufr a něco převíst, jinak trochu si vážím svého již né 100% sluchu, uvažoval někdo o přípustné zátěži pro uši a jeho hranice...nacpal jsem do originál otvorů v přístrojovce třípásmové repro s průměrem 100mm a to je podstatný, hraje roli ještě hloubka ( trochu jsem proříznul v předu přístrojovku, vzadu bez problémů ale pozor taky je tam výztuha

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

nexia

Příspěvek od Serpico »

...no ještě jsem zapomněl, hraje to slušně ( deklarovaný výkon neberu vážně 140W to u tak malého repráku snad ani nejde, ale jsou tam fakt tři ne značku se příležitostně podívám, koupil jsem první pár za 500 Kč na zkoušku a druhý jsem dokupoval už za 900 Kč ) i se Sencorem ( Čína ) a to uznal i palikx ( přívrženec Pionýra )

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
S.v.o.b.i.k
Příspěvky: 788
Registrován: sob úno 19, 2005 21:48
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S.v.o.b.i.k »

No tak to bylo předtim..ted mam v mondeu normál serovou hudbu a měnit jí nebudu...nebudu už do auta zasahovat,maximálně kola...Jinak to v nexii sice to vypadá že to hraje hodně,ale je to tak nějak normál...musíš si to pouštět přiměřeně:) a ne naplno...:)
Můj nový web o nexii
Http://nessi-gsi.kvalitne.cz
Obrázek
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

Moje řeč,zesík není jen o tom,jak nahlas to hraje,ale taky o tom,že ta hudba je podstatně čistější a sytější!!!
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
S.v.o.b.i.k
Příspěvky: 788
Registrován: sob úno 19, 2005 21:48
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S.v.o.b.i.k »

Petr Soukup píše:Moje řeč,zesík není jen o tom,jak nahlas to hraje,ale taky o tom,že ta hudba je podstatně čistější a sytější!!!
Přesně tak:)radši mam čistou hudbu mín nahlas, než aby to řvalo jako blázen a jen to chrčelo...to je o ničem..
Můj nový web o nexii
Http://nessi-gsi.kvalitne.cz
Obrázek
pacho
Příspěvky: 14
Registrován: stř bře 18, 2009 16:25

Re: Nová hudba

Příspěvek od pacho »

Jo vypadá to moc pěkně hlavně jestli to taky dost hraje :)
Nemáš teď trochu problémy s klepáním v autě?
Ja dal do auta wofer a všechno se klepalo(myslím tím plasty).
Na jaro planuju, že to všechno podlepím a bude
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“