Otvaranie kufru

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Addithem
Příspěvky: 37
Registrován: stř dub 18, 2007 18:51

Otvaranie kufru

Příspěvek od Addithem »

Zdravim,
Mam taku otazocku, existuje nieco take ako je otvaranie nadrze s tou packou pri sedadle vodica aj na otvaranie kufru???
Pretoze ja ked chcem otvorit kufor musim stale vypnut motor a vytiahnut kluc a len nim otvorit kufor....:D
Je to dost neprakticke...
Reklama
 

Uživatelský avatar
Robert Znojmo
Příspěvky: 67
Registrován: stř říj 27, 2004 19:03
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

ahoj

Příspěvek od Robert Znojmo »

ano je.mám to v mým Matízkovi.
J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Otvaranie kufru

Příspěvek od J.Bad »

Addithem píše:Zdravim,
Mam taku otazocku, existuje nieco take ako je otvaranie nadrze s tou packou pri sedadle vodica aj na otvaranie kufru???
Pretoze ja ked chcem otvorit kufor musim stale vypnut motor a vytiahnut kluc a len nim otvorit kufor....:D
Je to dost neprakticke...
Ano jistě - já to tak mám ve svým Matízkovi - jsou tam prostě 2 páčky - jedna na kufr a druhá na nádrž - myslel jsem že je to standart - tak asi není - jak tak sleduji forum tak je strašně moc verzí Matizů!!Máme s Vazounem stejný ročník a on nemá cyklovač stěračů - což považuji za standart u takhle nového auta...Jaký máš rok?
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alvin »

Niektoré matízky to majú,ja tiež nemám to šťastia,na TICu sme to mali,mne sa ale najviac páčil ten systém,čo mal GETZ,páčka pod krytom osvetlenia ŠPZ,IBIZA mala presne ten systém ako Trabant či Wartburg, a vôbec väčsšna nemeckých vozov,tlačítko vzadu,na zámok,ale nebolo to šikovné,chytalo to prach a špinu,navyše sa to blbo otváralo s plnými rukami. Matej má systém,ako mali kedysi Fiaty,otvor kľúčom a pribuchnutím sa zamkne,veď ono je to pôdom karosérie FIAT (Luciolla,to tu už bolo)
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

Záleží jakou máš výbavu.Ve standartu otevírání kufru nebylo, modely SE otevírání mají. Cyklovač typ SE má také, ale pouze pevnou hodnotu. Modely SE dále mají nárazníky v barvě vozu,elektrické stahování předních oken,centrál na klíček ale pouze dveře řidiče. Pozdější modely měly ještě Hágusy. Píši o modelu SE r.v.1999 a novější.
Dále se ještě dovážely modely CD, které měly navíc posilovač řízení a další vychytávky. Na přání bylo toto možno doplnit i u výbavy SE.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
jandaxx
Příspěvky: 78
Registrován: ned pro 17, 2006 14:59
Bydliště: Praha

Příspěvek od jandaxx »

Model SE měl také od roku 2000 přední mlhovky a ozdobnou koncovku výfuku.
Addithem
Příspěvky: 37
Registrován: stř dub 18, 2007 18:51

Příspěvek od Addithem »

Ja mam rocnik 2003, a je to zakladna vybava priamo na rychlovku z predajne kupena....
A da sa to dokupit??ß Ved to je urcite len nejake lanko s dvomi packami, nie??? :D :D
miryn
Příspěvky: 27
Registrován: pát led 23, 2009 09:09

páčka kufru

Příspěvek od miryn »

Tak já teda taky páčku nemám na Matízkovi a taky mě to štve,takže bych byla vděčná za každou radu jestli to lze dokoupit sólo.Díky :cry: :D
Rado77
Příspěvky: 1074
Registrován: čtv bře 01, 2007 14:24

Příspěvek od Rado77 »

Podla mna sa urcite da dokupit v autoriz servise. Ved ked sa niekomu utrhne lanko, vymenia ho, alebo zlomi packa, daju novu... Urcite to pojde dorobit.
Matiz 0.8 - predany, 8 rokov sluzil v podstate bez problemu
Uživatelský avatar
Mikeš
Příspěvky: 329
Registrován: stř srp 29, 2007 08:37
Bydliště: B.n.P.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mikeš »

Tak na dodatečnou montáž táhla otevírání kufru
jsem se ptal už při první garančce,tedy někdy před cca osmi lety.Tenkrát za to chtěli 1500,- včetně materiálu.Nakonec jsem zašel do zámečnictví a nechal vybrousit kopii origo klíče za 100,- a když se mi zrovna nehodí vytahovat klíček ze zapalování,šáhnu po něm :D No a za ty roky už je docela solidně ošoupanej :lol:
Matýsek z roku 99", odjeto 160 tkm, zrecyklováno :-(
Land Rover Discovery 3 2.7 - vé šestka v dechtu :-)
2x Land Rover Freelander Td4
Fábia HTP
Uživatelský avatar
Happy
Příspěvky: 166
Registrován: čtv bře 22, 2007 06:51
Bydliště: Šumperk

Příspěvek od Happy »

Mikeš píše:Tak na dodatečnou montáž táhla otevírání kufru
jsem se ptal už při první garančce,tedy někdy před cca osmi lety.Tenkrát za to chtěli 1500,- včetně materiálu.Nakonec jsem zašel do zámečnictví a nechal vybrousit kopii origo klíče za 100,- a když se mi zrovna nehodí vytahovat klíček ze zapalování,šáhnu po něm :D No a za ty roky už je docela solidně ošoupanej :lol:
Jednoduché a geniální!!!Gratuluji a jdu dělat klíč :lol:
Jenom s ním nesmí manželka startovat,protože by mi hned volala,že matýzek nechce jet. :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Mikeš
Příspěvky: 329
Registrován: stř srp 29, 2007 08:37
Bydliště: B.n.P.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mikeš »

Hehe...tak na podobnou záměnu klíčů jsem upozorňoval mou ženušku taky :D Stejně tam jednou ten duplikát šupla a.....světe div se....motor běží :shock: Po pár vteřinách si toho sice všimla a klíčky prohodila,ale taky sem na to dost čučel :lol: :lol: Inu,asi není imob. jako imob. :roll:
Matýsek z roku 99", odjeto 160 tkm, zrecyklováno :-(
Land Rover Discovery 3 2.7 - vé šestka v dechtu :-)
2x Land Rover Freelander Td4
Fábia HTP
Rado77
Příspěvky: 1074
Registrován: čtv bře 01, 2007 14:24

Příspěvek od Rado77 »

Je to sice divne, ale nie az tak moc - ja ked som sa rypal vo vnutornych poistkach, ubehol mi drotik omylom a nahodne spojil 2 nejake kontakty, ze auto zacalo startovat. Este ze som mal nahodou neutral, lebo bolo prave na dvihaku :)
Matiz 0.8 - predany, 8 rokov sluzil v podstate bez problemu
miryn
Příspěvky: 27
Registrován: pát led 23, 2009 09:09

kufr

Příspěvek od miryn »

Supr nápad s tím klíčem taky to tak provedu je to fakt nejjednodušší ale hlavně nejrychlejší řešení ;) :P
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“