Nexia³ Supersport Project

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Snad to budu mít na srazu OK.

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Reklama
 

Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Jedna špatná zpráva: vlivem obrovských teplot se zapekla klapka na turbu a při pokusu jí rozhýbat, upadla do výfuku :? takže mám nyní turbo motor bez turba ... ale dám to opravit... ;) Výkonnostní rozdíl cca 80 koní je opravdu poznat..

Jedna dobrá zpráva: podařilo se mi zaregistrovat doménu druhého řádu - www.nexia.cz ;)

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

No Ivanku je to velika skoda...ale i bez turba to jezdi moc hezky... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Přátelé, pokud si v pondělí koupíte týdeník Svět motorů, tak v něm naleznete článek o mé Nexii - sice to nebude nejaktuálnější, neboť to bude článek o tom atmosférickém 2litru, ale bude to o Nexii ;) Někdy na podzim vyjde rozsáhlý článek o turbo motoru v Tuning Magazinu.

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

nexia

Příspěvek od Serpico »

...to Ivan mám pro Tebe malé " pokušení " nechceš se přihlásit do závodu do vrchu Zbraslav - Točná 19.7.2008 - nechci urazit, ale je to vypsané pro amatéry a soupiska je ještě volná...více na www.edda.cz

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
S.v.o.b.i.k
Příspěvky: 788
Registrován: sob úno 19, 2005 21:48
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S.v.o.b.i.k »

No nevim, závody do vrchu a sprinty to je krapet něco jiinýho....
Můj nový web o nexii
Http://nessi-gsi.kvalitne.cz
Obrázek
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

nexia

Příspěvek od Serpico »

...to svobíku jasně dvě odlišné disciplíny, ale mají jedno společné - rychlost - navíc do vrchu to je jezdecky náročnější...proto pokušení

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Re: nexia

Příspěvek od Ondras »

Serpico píše:...ale mají jedno společné - rychlost...
nejen to, taky obrovský nepoměr mezi čekáním a jízdou :twisted: :D
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: nexia

Příspěvek od Ivan »

Serpico píše:...to Ivan mám pro Tebe malé " pokušení " nechceš se přihlásit do závodu do vrchu Zbraslav - Točná 19.7.2008 - nechci urazit, ale je to vypsané pro amatéry a soupiska je ještě volná...více na www.edda.cz

Mějte se fajn
Díky za výzvu, vrchy bych klidně jezdit mohl, podvozek je vynikajicí, pneumatiky taky, turbo motor taky celkem jede... jen není čas :-)

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: nexia

Příspěvek od Ivan »

pet píše:
Serpico píše:...to Ivan mám pro Tebe malé " pokušení " nechceš se přihlásit do závodu do vrchu Zbraslav - Točná 19.7.2008 - nechci urazit, ale je to vypsané pro amatéry a soupiska je ještě volná...více na www.edda.cz

Mějte se fajn
Chcete-li si rozbit auto, zucastnete se podobnych akci. Z vlastni zkusenosti (bohuzel) to muzu potvrdit :/ A s premotorizovanym lehkym predohrabem je to vic nez kumst to dovist az nahoru. Nebo nedavno napr. Amater rally : http://n-joy.cz/#/video/amaterska-rally ... hq658le7m/
Nehody na závodech jsou staré jako závody samy...

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

nexia

Příspěvek od Serpico »

...tak jsem si přečet všechny Vaše názory - a jenom dodávám: je to dobře, že taková možnost je... ( včetně přístupňování motodromů pro běžný motorkáře...prostě asi každý, kdo to vlastní, to chce někde projet na plnou " kládu " ...) je to každopádně bezpečnějčí než závody v běžným provozu...nakonec je to i dobrá škola i když draze vykoupená, ale za vše se platí...jinak souhlasím s Ivanem nehody provázely jakékoliv závody od počátku, prostě tak to je, naproti tomu, kde jinde může Ivan prokázat vyjímečnost své nexie...

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

ivan

Příspěvek od Serpico »

...ale to nejpodstatnější k tomu píši až teď - patriotismus ke značce " daewoo " a našemu klubu, přiznávám, byl jsem to já kdo spustil akci " palikx " a jeho ukradené auto a co teď " Ivan " co kdyby se trochu podpořil pár stokorun asi nikoho nezabije ( a násobky jsou zajímavé...navíc Ivan už do tý káry vrazil tolik, že se to neodvažuji počítat...), je to trochu v jiné poloze " reprezentace klubu ", palikx nám radí a jsme vlastně jeho stálí dlužníci...
...no a nebylo by to zajímavé a hřející tamhleta " kára " jede za nás, ještě zajímavější by byla propagace značky při případném rozšíření těchto akcí a vstupu fy. tak jako to je v těch současných capech...

...no je to jenom úvaha, Vaše názory můžou být určující, limitující, podnětem a já nevím co ještě...Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“