Ma uz niekto novu Epicu_

Nový model

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx

Uživatelský avatar
Cudro
Příspěvky: 326
Registrován: úte led 10, 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Ma uz niekto novu Epicu_

Příspěvek od Cudro »

Len by ma zaujimalo ci ju uz niekto kupil a ako sa mu paci_
Chevrolet Evanda CDX 2.0, olivovostrieborná metalíza.
Predtým Daewoo Nubira I, Skoda 120 GLS
Reklama
 

Kiko
Příspěvky: 110
Registrován: pát bře 25, 2005 15:08
Bydliště: Bratislava

Re: Ma uz niekto novu Epicu_

Příspěvek od Kiko »

Cudro píše:Len by ma zaujimalo ci ju uz niekto kupil a ako sa mu paci_

Neviem kto ju má, ale už jú testujú ...
http://auto.etrend.sk/76391/auto-testy/ ... 5-l-24v-lt
Uživatelský avatar
mzprx
Příspěvky: 651
Registrován: čtv bře 23, 2006 12:37
Bydliště: doma

Příspěvek od mzprx »

Uz ju niekto kupil, ale este ju nema...Tu ciernu predvadzacku z Fancaru.
Ja rozmyslam o tej novinarskej sedej....
CAMARO Bumblebee 6.2 V8 AT, MALIBU 2.4 AT, Lacetti LX "datel", Mitsuishi Outlander PHEV, New Nissan Leaf
ex. ESPERO, NEXIA, LEGANZA, LANOS, EVANDA, LACETTI SX, EPICA 2.5 L6 AT, CAPTIVA 3.2 V6 AT LPG
Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

V Brne som jednu videl
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
Uživatelský avatar
Cudro
Příspěvky: 326
Registrován: úte led 10, 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Cudro »

Aj som uvazoval vymenit ju za Evandu, ale zatial vsetci ludia co som sa s nimi o tom bavil mi hovorili ze Evanda je krajsia a nezamenitelna s inym autom. Aj v tom Auto Trende kritizovali tie predne svetla. Samozrejme ze je to vec vkusu.
Chevrolet Evanda CDX 2.0, olivovostrieborná metalíza.
Predtým Daewoo Nubira I, Skoda 120 GLS
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

No, vzhledem k tomu jak vypadá muj vrak po necelejch 3 letech tak Daewroolet už NIKDY DO BARÁKU !!! Včera jsem objevil zrezavělý oprejskyný zadní lemy. Předpokláda,m že ani tenhle navoněnej zázrak nepozinkovali. A určitě nebrat prvních půl roku výroby kterýhokoliv auta !
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
Cudro
Příspěvky: 326
Registrován: úte led 10, 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Cudro »

To mi je luto ze po 3 rokoch to uz hrdzavie ale ja som mal Nubiru I pat rokov a vyzerala stale ako nova. Ziadna hrdza a to parkujem vonku na dvore. Pritom Bratislava ma dost agresivne prostredia. Neviem ako to bude s Evandou, lebo tu mam iba druhy rok.
Chevrolet Evanda CDX 2.0, olivovostrieborná metalíza.
Predtým Daewoo Nubira I, Skoda 120 GLS
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Ta hrdza nemože byť nič fatálne. Na nexií po 10 rokoch bola urobená oprava podbehov, lemov a flaku na dverách + vystriekanie dutín a stálo to 6000sk, čo nie je tak pekelná investícia, vzhľadom na to, že to bolo jediné, čo sa kedy na karosérií robilo
Damek
Příspěvky: 876
Registrován: pát srp 06, 2004 15:31

Příspěvek od Damek »

Ja už to prihlasovanie asi rozkopem :twisted: :twisted: :twisted:
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

Krtek píše:No, vzhledem k tomu jak vypadá muj vrak po necelejch 3 letech tak Daewroolet už NIKDY DO BARÁKU !!! Včera jsem objevil zrezavělý oprejskyný zadní lemy. Předpokláda,m že ani tenhle navoněnej zázrak nepozinkovali. A určitě nebrat prvních půl roku výroby kterýhokoliv auta !
Není pozinkovaná, je jen namořená a to zdaleka tolik nevydrží.
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

dá se ten krám reklamovat kvůli klamavý reklamě ???? Ty výmluvy že 6let záruka je jenom proto že v koreji starší auta jezdit nesmi mně dostaly :x Za chvíli jsu měnit žárovky tak budu fotit. Ale to oprejskání vypadá asi jako když i na dveře u Feldy upad kanistr s 20L benzínu. Přitom tady žádnej ťukanec nebyl. A pozink to fakt neni páč už je tam liška. A musim podotknout že ještě najaře tam nebylo nic !
Habron: jak se dá namořit plech ? A čim ? Sem furt myslel že se moří jenom dřevo.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
ChevyEpica
Příspěvky: 189
Registrován: pát čer 15, 2012 13:05
Bydliště: Pelhřimov

Re: Ma uz niekto novu Epicu_

Příspěvek od ChevyEpica »

Hezky den, chtel bych podat nějaké zkušenosti (zatím krátké 4 měsice) co mám se svou Epicou. Po 7 letech kdy definitivně dojezdila moje 14 let stara Opel Vectra jsem hledal vhodné auto pro mě. První podmínka byla aby to byl benzin a nejlépe už na LPG (Opla sem měl také na LPG) a druhá podminka aby sem se do toho v pohodě vešel (2m a 110kg :lol: ) Nejdříve jsem hledal novou Vectru od roku 2005 a víš, ale bohužel sem si nevybral. Na netu sem pak našel mou Epicu s pohonem na LPG, za pár dnu sem se jel na ni podivat a bylo to doslova jak "laska na první pohled" Auto bylo dovezeno z Francie a mělo kompletni dokumentaci, jelikož jsem nenechal nic náhode, nechal sem auto prolustrovat jak u Chevrolet CR a u Cebie a vysledek byl totožný se servisní knížkou (puvod, najete km ...), schrnu to koupil sem ji.
Řeknu vám že ze začátku sem měl strach z automatické převodovky jelikož nikdy sem ji neměl ale stacilo pár desítek km a až bych za manual neměnil, fascinuje mě ten hladký rozjezd a zrychlení které toto auto dokáže udělat při předjiždění, stací sešlápnout na podlahu, podřadí to o 2 stupně a vystřelí auto ku předu. Nechci opomenout interier, takové křesla co má toto auto nemám ani doma, super vykonou klimatizaci a vynikajíci odhlucnení, díky timto věcem se těsím z každé jizdy.
Abych pořad jen nechválil již po 5 tis km mi odešla pravá poloosa a pravé ložisko kola, cena opravy byla 11 tis kc je to sice dost peněz ale doufám že to aspon chvilku vydrzi. Jinak zatím šlape jak hodinky.
Spotřeba je závislá na stylu jízdy na dálnici (130-150km/h) si to bere 12 l ale na rovny silnici pri rychlosti kolem 80 jedu za 7-8 l. Jelikož jezdím na LPG je provoz přijatelny, u nás 1l LPG 14.9.
Ročně najezdím cca 40 tis km tak doufám že Epica vydrží aspon tich 400 tis km jako předchozí Opel.
A taky zmínim jednu věc, i když auto je 6 let stare tak všude kam prijedu vzbuzuju pozornost, vzlaštní pocit :mrgreen:
Chevrolet Epica 2.5 V6 + LPG Magic 3, r.v. 2006, automat, modrá metal., naj. 193 000 km
Dacia Sandero 1.4 +LPG Elpigas, r.v. 2010, modrá metal., naj. 77 000 km
Uživatelský avatar
Vypravca
Příspěvky: 1056
Registrován: pát črc 07, 2006 06:12
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Ma uz niekto novu Epicu_

Příspěvek od Vypravca »

Tie predne loziska mame rovnake.
Vacsinou, ked odide jedno lozisko, tak po case aj druhe. Take male upozornenie je ze sa rozsvieti kontrolka ABS.
Ta spotreba super na 2,5 a 6valec.
ex EVANDA, strieborná metalíza svetlá,
LPG BRC sequent 24
Automatické zapínanie svetiel, cúvacie senzory.
ex ESPERO strieborná metalíza.
ex ESPERO modrá metalíza.
DAEWOO MERCEDES McLAREN
LPG POZITIVE.
EGR NEGATIVE.
Diagnostika Autel Maxidiag univerzal.
Uživatelský avatar
ChevyEpica
Příspěvky: 189
Registrován: pát čer 15, 2012 13:05
Bydliště: Pelhřimov

Re: Ma uz niekto novu Epicu_

Příspěvek od ChevyEpica »

Druhé ložisko vypadá zatím v pohode. Žádná kontrolka ABS se nerosvitila, že je to ložisko kola bylo poznat když se auto zvedlo a zatočilo kolem tak to šíleně drhlo a byla tam velká vule, a ta poloosa tedy spíš její pomocné středove ložisko bylo totálně vysipané a možná diky tomuto ložisku a následnym vibracim odešlo lozisko kola
Chevrolet Epica 2.5 V6 + LPG Magic 3, r.v. 2006, automat, modrá metal., naj. 193 000 km
Dacia Sandero 1.4 +LPG Elpigas, r.v. 2010, modrá metal., naj. 77 000 km
Uživatelský avatar
mzprx
Příspěvky: 651
Registrován: čtv bře 23, 2006 12:37
Bydliště: doma

Re: Ma uz niekto novu Epicu_

Příspěvek od mzprx »

Mne po zime menili naboj na pravom prednom kolese (cca. 250,- eur), ani sa tomu nedivim, vdaka dieram v ceste (resp. medzi cestou a krajnicou) som od decembra do aprila zrusil 4 gumy vpravo a odniesli si to aj disky, ktore bolo treba vyrovnavat.
CAMARO Bumblebee 6.2 V8 AT, MALIBU 2.4 AT, Lacetti LX "datel", Mitsuishi Outlander PHEV, New Nissan Leaf
ex. ESPERO, NEXIA, LEGANZA, LANOS, EVANDA, LACETTI SX, EPICA 2.5 L6 AT, CAPTIVA 3.2 V6 AT LPG
Odpovědět

Zpět na „EPICA“